Obserwujcie nas na TikToku i dołączcie do łowów na kody!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dawid

F1WFTIGERDAY2022

True

Mam nadzieję że te śmieszne filmiki na tik toku, to takie gdzie strzelasz do przeciwnika z 20m i pocisk z lufy wylatuje skosem w prawo a nie na wprost. Albo pocisk przechodzi przez czołg i nie czyni mu szkody. Co widać na powtórce w zwolnionym tempie. Faktycznie można się pośmiać 🙂

Urterwero

Gdybym miał kiedyś kod na wypożyczenie czołgu na 10 bitew to bym życie inaczej ułożył, a tak .. komentuje świadomie. Nagrody dl WG a nie ludzi. Zal.pl

Humek

Jest 5k i kaj kod z tego jest?

oki

Ten Styl “Streamowy” jest doyebany

GoldenFiut

Mam go na stb…jest niezły.

Volbeat_71

Jka na razie WG stara mi się udowodnić że nie zasłużyłem na swoje statystyki. Od kilku dni losowania masakra

szatan

jeszcze mnie nie ******** na tyle zeby tiktoka pobierac

ARampageV

Śmieszny film? Np. taki że CC płacą podatki od zarobków na tym i innych mediach?
To byłoby śmieszne.

Warkot

Jak nie zapłacą to o 6 rano wejdzie im na chatę policja skarbowa, zarekwiruje dowody zbrodni czyli sprzęt komputerowy i dowali taką grzywnę że nawet sprzedanie nerek i płuc nic nie da.

Bot

wyobraź sobie że tytuł CC nie znaczy że zarabiasz xD

ARampageV

Piszę o zarobkach które dawniej hakerzy ujawnili z Twitcha tylko, to setki tysięcy rocznie bez podatku (w Polsce), zagranica to już parę milionów euro od Twórcy ze statusem CC, tylko z jednego serwisu. Nie generalizuję oczywiście (może wszyscy zapłacili jak należy). Ale żaden zapytany nigdy nie odpowiedział czy zapłacił od tego podatek, bo kasowanie pytania przecież to nie odpowiedź 🙂 – chyba?

ustozlodzieje

Normalnie streamerzy/yt placa podatki, kazdy “powazny” tworca to robi. Nie wiem jak jakies nonamey ktore ciulaja grosze, do jakiejs kwoty pewnie nie musza.