World of Tanks: Nadchodzi zestaw “Wiking między nami”!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Exe

Mam pytanko, czy ten unikalny dowódca posiada 3 perki na starcie? I czy można go przypisać do dowolnego kraju?

botangens

tak, można do dowolnego kraju

Exe

Dzięki wielkie kolego!

alice

good !

Zajebiscie

40 MLN w dwa dni bot zarobil na linii frontu ja pi3rdole ********* jest ta linia frontu

Bot

no i spoko idz grać na X kolejny noobek do farmienia

muchomor

botow gra więcej niż graczy

Witek

Miło że wracają do prime. Niby nic wiele ale miło.

Cham

Do Admina pytanie o komentarz do tego newsa poniżej.
Pojawił się on na zaprzyjaźnionej z Wami stronie wotexpress:
W World of Tanks będzie zabroniona gra w stanie odurzenia
Twórcy gry online “World of Tanks” zaktualizowali warunki umowy użytkownika. Od 1 czerwca 2022 roku gracze nie mogą brać udziału w bitwach czołgowych, jeśli są pod wpływem alkoholu.
“Niestety, niektóre osoby po wypiciu nawet niewielkiej ilości alkoholu zaczynają zachowywać się nieodpowiednio. Przeprowadziliśmy badanie i okazało się, że co druga osoba, która używała wulgaryzmów podczas komunikowania się w wiadomościach tekstowych lub głosowych, była pijana. Nie mówię o tym, że pijany człowiek nie może normalnie grać i podejmować sensownych decyzji dotyczących sprzedaży lub zakupu sprzętu do gier ” –
powiedział Pavel Golubev, dyrektor techniczny Wargaming.
Nie wszyscy gracze przejdą badanie online pod kątem stanu upojenia alkoholem – specjalnie opracowana sieć neuronowa będzie analizować zachowanie “tankowców” w czasie rzeczywistym. W przypadku podejrzenia, że zawodnik jest w stanie pijanym, zostanie tymczasowo zablokowany i zostanie poproszony o przystąpienie do testu. Jak zauważono w firmie, testowanie nie zajmie więcej niż 5 minut, a jego skuteczność przekracza 90%.
Jeśli podczas badania zostanie ustalone, że gracz spożywał alkohol, zostanie zablokowany na miesiąc, aw przypadku powtarzającego się naruszenia – na rok.

O_o

Ta. I w przypadku recydywy do gułagu na Kamczatkę takie grajki są wysyłane…

Cham

Przytoczyłem tylko news z portalu, sam jestem ciekaw o co chodzi z tą kontrolą zachowań Graczy przez sieć neuronową Wargaming. Może to będzie jakiś element śledzenia też innych naszych zachowań w grze – wybory pojazdów, amunicji, prowadzeni bitew itd. a nie tylko w aspekcie zachowań niedopuszczalnych jak np. agresja na czacie itp.

O_o

Fake news, bzudra i tyle. Clickbaitowy artykuł, żeby dziatwa łykała dyrdymały jak pelikan. Logicznie myśląc, to na upartego ban i związane z nim dochodzenienie swoich roszczeń do obalenia w każdym sądzie, jeśli ktoś miałby czas, chęci i pieniądze się, żeby się z nimi kopać. Winę trzeba udowodnić, a taki z du*py mechanizm jaki chcą niby stworzyć to żaden dowód. Czasami cukrzycy mają objawy podobne do stanu upojenia alkoholowego, a czy bycie cukrzykiem jest zabronione? W USA już widzę te pozwy zbiorowe i wypłacane odszkodowania. Teoretycznie w naszym dziurawym prawie nawet jak jesteś badany na urządzeniu do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu, które jest legalizowane co pół roku za gruby hajs w wyspecjalizowanych do tego zakładach. Gdy masz wynik na granicy przestępstwa/wykroczenia/braku znamion czynu zabronionego, (np.0.1 mg/dm^3) to każdy sąd orzeka na korzyść badanego, bo urządzenie też ma swój błąd pomiaru (zarówno w górę, jak i w dół). Wszelkie wątpliwości należy rostrzygać na korzyść obwinionego/oskarżonego, więc nawet w przypadku recydywy, gdy jest uzasadnione przypuszczenie, że ktoś ma wynik ponad to, co pokazał analizator wydechu (o ile nie była pobierana dodatkowo krew) to sąd i tak przyjmuje pomiar na korzyść badanego.

Last edited 6 miesięcy temu by O_o
anty

To już nawet czołgu nie można prowadzić pod wpływem?

Henryk-czolgista1955

Camo juz nie dają?

misio

kamo są najfajniejsze, ale ważne, że wraca prime