Sklep premium: Zestawy Twórców

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
True

WG ma graczy za idiotów. Tyle w temacie.

Bot

Gdzie zestaw pawiana i skubanego?

Stefan

Macie oto pula 3 pozjazdów i rezerw, złóżcie swoje zestawy a wzamian dostanie do 10% od kupna. Kolejna zaleta bycia popularnym cc

Stonoga

A gdzie zestaw Sławkajerzyka? 😛

A kurczę, będę myślał tam

Zestaw z 5.5 golda która pozwoli uzupełnić kredki potrzebne do zakupu IS’a 7

Pomidor

Tak się zastanawiam gdzie w tym sklepie są ci mega mocni z polskiej sceny twitcha co tak jadą po 5 zł.

ogorek

pomidor

O_o

Jakby nie patrzeć Multi w PL ma chyba największa rzeszę “fanów” i jest tam tylko i wyłącznie ze względu na swoje zaplecze w postaci widowni. Dodatkowo takiej widowni, która wydaje z uwagi na swój wiek bezkrtycznie wydaje kasę, bo nie zna jeszcze wartości pieniądza. Więc jest to idealny model klienta dla marketingowców z wg. Reszta pilskich streamerów “celuje” raczej w starszych odbiorców, którzy już nie są tak hojni, więc nie przyniosą twórcom takich dochodów jak młodsze pokolenie.

Last edited 1 miesiąc temu by O_o
Bot

sporo ze streamerów ma więcej subów niż Multi xD, dzieciak kupi sobie suba, dorosły jak go stać i chce wesprzeć to da 100 giftów.

O_o

Ale popatrz też na yt i tamtejsze zasięgi. Wielu strimurów ma tam po kilkanaście, góra kilkadziesiąt tysięcy subów. Multi dobija do 300k. Dodatkowo też tam live’y robi, więc zasięg większy ma. Na twichu teraz kupe osób siedzi, bo byla promka 49zł na rok. Więc to też swoje zrobiło. Zobaczymy jak się skończy i jak wtedy sytuacja będzie wyglądać.

Last edited 1 miesiąc temu by O_o
Bot

Tyle że jego filmy mają po 40-50k wyświetleń średnio, suby się nie liczą jak nie oglądają

Cham

Multi to ten sam target co Ekipa. Zapłacą 5 zł NMS tak jak płacą za logo na lodach itp.

pytamboniewiem

Jakieś skórki/naklejki tematycznie nawiązujące do danych streamerów tu są, czy tylko zwykle standardowe tiemy ze sprzedaży których grosze idą do streamerów?

Benc

Chyba tylko napalone dzieci rzucą się na ten crap.

Gracz

Jedynie co się “opłaca” jako tak to te zestawy z rezerwami do zarabiania, tym bardziej, że lada dzień linia frontu będzie.

Szczery

Wg mówi do streamerów: ” nie możemy wam zapłacić za bardzo efektywne ( lepiej samy byśmy tego nie zrobili bo jak tylko próbujemy to natychmiast bardziej się pogrążamy ) reklamowanie naszej gry w sieci ale pozwalamy wam sprzedawać wasze rękodzieło na naszym targu staroci”

Niemy Michal

wiecie ze ts-5 ma duzy dpm

Henryk-czolgista1955

A lansen dobra mobilnosc

Bolo

i kamo oraz zasięg widzenia. Można grać jak LT.