Wersja 1.17: trzeci test publiczny

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Cham
Cham

Dodam ze według tej informacji WG pozbywa się 70% pracowników, jedynie ok. 30% znajdzie zatrudnienie w Lesta w Rosji. Reszta z Mińska idzie na bruk. Teksty o 4 miesiacach czy opiece to fikcja. Bo relokiacje zaproponowano nielicznym.
Reszta ma odejść dobrowolnie i nie otrzymuje żadnej pomocy. Zarząd zaś zerwał komunikację z pracownikami, wynajmując byle jaki podmiot do obsługi zwolnień.
Jak więc po pozbyciu się 70% osób ta spółka zamierza świadczyć usługi?

Bravado

Znajdą nowych.

Szczery

Tylko tutaj ( na rykoszet) WG mogłoby bez problemu zwerbować około 20 nowych pracowników wśród Kacperków, Brajanów i innych kartofli wypisujących peany na cześć nowych pomysłów i aktualizacji planowanych przez wg .

KoniecWugie

Czyżby zapowiadał się od paru lat koniec wota ? co zrobi kolega 5 zyla ? jak będzie zarabiać co zrobią inni jupitery gdy wot przestanie istnieć ? w co będą grać ? armored warfare czy war tunder ? czas się zastanowić, nie będzie kto miał pracować, nie będzie eventów itd, żle się dzieje.

Cham

Tu nie chodzi o tzw. koniec WG czy WoT. Agonia tej gry np. dzięki redukcji personelu koniecznego do rozwoju czy utrzymania jakości spowoduje, że Gracze dostaną gorszy jakościowo produkt, z gorszym wsparciem, miałkim rozwojem i brakiem innowacji. Ta gra może wisieć na serwerach całe lata tylko co z tego?

Benc

Tak ,jakby teraz ten produkt był dopracowany i bez skazy. XD od zmiany grafiki twoje kochane Wg dodało ile map? 3? To wsparcie z ich strony to nieśmieszny żart. Żadnych ta gra innowacji się nie doczeka a skoro ich polityka to oj**ać jak najwięcej prem tanków to po co im tyle ludzi.

Bax

Pfff