Turniej WoT7: Dołączcie do najlepszych i zawalczcie o nagrody pieniężne

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
GOGI

Skoro bitwy rankingowe można podzielić na poziomy to i bitwy klanowe/turniejowe też można. Skoro w poszczególnych grach zespołowych są ligi to dlaczego tu nie można. I nie mam problemu z tym by w ligach wyższych niż moja nagrody były inne niż w mojej. Fiolety i spoceńcy (cziterzy co im się wydaje) nie musieli by rywalizować z przeciętnymi graczami. Problem w tym, że wielu co im się wydaje, że są świetni wcale by nie dotarło do najwyższych lig. Tylko w WG musiałby ktoś pomyśleć.

I wtedy miałbyś zwycięstwo w 6,5 czy czwartej lidze. A zwycięstwo w niższej lidze i awans do wyższej dawało by zadowolenie. I nic nie odbierało by najlepszym. Duży problem miałyby za to klany co im się wydaje, że są świetne.

Tylko niestety społeczność WOT oparta jest na hejcie. Buractwo pomieszane ze spoceńcami.

Last edited 7 miesięcy temu by GOGI
Arjos

Tuś mi brat 😉

Pazdzierzyca

Czyli jak zwykle turniej dla wybranych. Wiadomo, że pewnie wygra jakaś szajka popularnych streamerów a reszta plebsu paszoł won…

Arjos

Tak jak (pożal się Boże) Ekstraklasa też jest dla kilkunastu co rok niemal tych samych drużyn… Ten ból ****, tak jak ja go widzę, wynika z braku realnych “zawodów” dla niedzielnych graczy. Mapa globalna też jest zdominowana przez kilkanaście klanów “spoceńców”. Jako bardzo średni gracz, w ogóle daruję sobie takie imprezy.

Arjos

wow, ktoś mi “cztery litery” ocenzurował…. nie wiedziałem że tu takie wysokie standardy 😉 prawie jak na Twitchu . 😉

azteck

spoceńców keks, przychodzę na kampanie jakiś miesiąc przed i jestem sobie w składzie w lepszym klanie, tu się ma płuca i się oddycha albo siedzi się pod respiratorem i farmi rezerwy klanowe dla lepszych na kampanii. Co do wot7 trzeba wiedzieć gdzie jest twoje miejsce, sam też prawdopodobnie nie dałbym rady doskoczyć do poziomu niektórych tych graczy.

Gram_Od_Maja

Musicie więcej bitew rozgrywać, wtedy wasze umiejętności będą jeszcze lepsze.
Ja to stosuje… i nie pomaga 😀

Last edited 7 miesięcy temu by Gram_Od_Maja
Arjos

i to koniecznie na niskich poziomach, gdzie jesteś chłopcem do bicia dla tierów +2

Olek

Nie pomaga, bo w ostatnim czasie coraz więcej cheaterów jest w bitwach, a WG jak wiadomo nic z tym nie robi. Strzelają do mnie jak do kaczek, mimo że nie zostałem wyświetlony i nie stoję w oczywistym miejscu. I to wali nie jeden, tylko od razu kilku, co może wskazywać na to, że są to boty działające na cheatach. Zapewne Tundra jest ich standardowym wyposażeniem, a do tego jeszcze jakiś aimbot. Nie mówiąc już o tym, że RNG nie pozwala na uczciwą rozgrywkę, bo zwykle jestem losowany +2 tiery.

Hejter

Ale czego ty oczekujesz? Turniej jak i mapa globalna jest dla wszystkich i wszyscy mają równe prawa w nich brać udział a to ze jesteś pomidorem i nie dajesz rady to trudno na tym polega idea turniejów i ogólnie rywalizacji. Na tym aby wyłonić najlepszego i aby za swój trud został on wynagrodzony. Jak by to wyglądało jakby gracz z miejsca 20 tysięcznego dostawał takie same nagrody jak ten z pierwszego. Nawet jakby zrobili turniej dla takich pomidorów jak ty ( nie wiem w jaki sposób mieli by oceniać kto się nadaje a kto nie) to zawsze znalazłby się ktoś słabszy i załóżmy że ty byś wygrał i co wtedy? Zawsze znajdzie się ktoś przegrany. W takich rywalizacjach na jednego wygranego przypada kilku przegranych także zawsze by komuś coś nie pasowało. Ale idąc twoim tokiem myślenia to ja mam problem do FIFY czemu tylko najlepsze kluby wygrywają puchary a ja z moim znajomymi z pracy grający w samozwańczym klubie „Kultywator gnojowy” nie możemy wygrywać z klubami pokroju Bayernu.
Pomidorki uświadomcie sobie że to ze nie możecie nic wygrać to naturalna i normalna sprawa, macie szanse walczyć o najwyższe cele ale nigdy tam na szczyt nie zajdziecie bo jesteście po prostu za słabi😃

Arjos

Ty zaś masz ograniczony tok myślenia – “FIFA”( w uproszczeniu ) rozwiązała to tak że Kultywator Gnojowy gra sobie w okręgówce i jest szczęśliwy jak ją wygra ( bo tam ma jakąś realną szansę) , i jak chce porywalizować to ma swoją ligę, a nie tylko Ligę Mistrzów gdzie ma wp..dol z definicji.

Last edited 7 miesięcy temu by Arjos