Dziś w Superteście: Mapy Plantacja i Zaciszny ogród

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Visimulacha

Niby plantacja a nigdzie nie widzę krzaków… Intrygujące.

Wyjaśniacz_pomidorów

Cyganie ukradli

Adi

Zdajesz sobie sprawę, że nie ma krzaków, bo jest to tylko poglądowa wersja, najbardziej uboga w jakiekolwiek elementy czy przedmioty? Dopiero na końcu mapa zyskuje prawdziwy wygląd z pierdółkami.

Visimulacha

Zdajesz sobie sprawę, że post pisałem 1 kwietnia? Zdaje mi się, że nie zdajesz sobie sprawy że nie takie krzaki miałem na myśli :>

marian

Supertesterzy to już mają tak o połowę map więcej xD

Opiniagraczawot

Czyli: robimy pół mapy, następnie robimy lustrzane odbicie i cyk mapka gotowa, grajcie sobie 😀 a i nie zapomnijcie kupić złota, skrzyneczek albo kolejnego super czołgu premium!

ZiomekTomek

Wolę takie niż te które nigdy nie są zbalansowane.

Mech

Dali by jakieś mapy historyczne a nie jakieś że z góry ustawione dla czołgów, tu dla ciężkich tu dla Medów miejscowa to przecież już tak obcykane ze śmiać się chce. Więcej uniwersalnych tak żeby można pojechać wszędzie a nie z góry zakładać ze ktoś będzie kampil tam i tu bo to każdy już wie. Dajmy no bezpieczna przystań zero osłon tylko trzeba grać na sidesrapie ewentualnie jak masz słabych graczy to się uleja bo pojadą kupić na górkach bo w hangarach nie umieją ludzie grac

takisobiegrajek

Wy w hevikach tedy jedziecie, wy w medach tedy, a wy a lajtach tedy.
I jeszcze zrobimy wam ladniejszy obrys czolgu bo za glupi jestescie aby sie nauczyc jak grac.

O_o

Dwie historyczne dali, to z uwagi na obecną sytuację zablokowali je;) nawet nowych nie muszą dawać, tylko stare, które usunęli by przerobili na wersję hd i byłoby git. Takie bagno czy świętą dolinę z checią bym znów zobaczył.

MłodyAlchemik

Plantacja strasznie płaska #piekłoHT