Wersja 1.16.1: Object 259A, cz. 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Goebels

No i mamy obj. 260 na 8 tierach. przynajmniej temu garnek dokleili. Ale od frontu to jest obj 260, a od boku to będzie obj. 257 (patrząc po skątowaniu dolnej płyty). więc ani od przodu ani od boku. Gdzie tutaj sprawiedliwość dla takich np. amerykańskich premek, które ani pancerza, ani peny, ani speedu, ani uszkodzeń na strzał nie mają…

Tutejszy

Te wg, za dobrze z głową nie ma, Defender dmg: 440. Przeladowanie: 14 sek z groszem, a taki K2: 390/ 14 z groszem. Object259A 420/ 14 z groszem i gdzie tutaj jakaś sprawiedliwość w tych członach nie wspomnę juz o penetracji jakie sa dziwaczne na tych 3 maszynkach. Ale robiąc podsumowanie przy tak małej alfie na strzał k2 wygrywa to całe przestawienie,

Pomocnik Młynarza

Kurczę trochę słaby ten czołg jak na 8 tier. Mam nadzieję że jest to 6 bo jak nie to będzie potrzebny potężny BUFFFFFFFFF. A tak na serio to już te niektóre nowe premki są coraz bardziej żenujące.

Człowiek z lasu

Jak ktoś kiedyś powiedział to jest ich master plan.
Robić coraz gorsze VIII premium, żeby potem zrobić złudzenie że kolejne IX jakie wyjdą będą lepsze. A co za tym idzie lepiej się sprzedadzą.

Radek2723

I cyk lepszy Defender w sensie ten czołg jakby ktoś nie załapał

Last edited 1 rok temu by Radek2723