Podsumowanie miesiąca: Kwiecień 2022

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
DEMON

MA KTOŚ JAKIEŚ KODY NA KWIECIEŃ , BO NIEMOGE NIC ZNALESC

Panicz

Znowu wierzchołek na Leoparda 1? Dopiero co był w Styczniu, czyli od teraz wierzchołki będą powtarzać się co dwa miechy?

Hardi_SE

Też mnie to wkurza , ostatnio jakoś powtarzają się czołgi , a na czeskie medy jakoś odczekać się nie mogę jak tak dalej pójdzie to ja samym zbijaniem gwiazdek dojdę do X . Z choinki sobie specjalnie dałem specjalnie na AMX-y które właśnie dali bo stwierdziłem że już ostatnio sporo było Francuzów i w końcu dadzą na Pepiki no i zmarnowałem zniżki. A niemiecki Kpz z tą wieża z tyłu też był dwa razy w krótkim czasie .

Gracz

Ja się pytam – GDZIE JEST LINIA FRONTU I STALOWY LOWCA ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Last edited 8 miesięcy temu by Gracz
DARK_DRAG0N

jak ******** to do domu

biedrzyk89

A kiedy będzie Linia frontu ? Prawie kwiecień a tu cisza.

Gracz Wot

Pewnie we wrześniu

DARK_DRAG0N

Było info wystarczy poczytać

Bott

Oby nigdy, najbardziej toksyczny tryb w wot