Przekrój miesiąca: Zobaczcie swoje statystyki, zdobądźcie kolejny czołg do wypożyczenia i nie tylko

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
vice

dzięki za link, mogłem wyłączyć cały spam

Revelations

Ktoś wie jakie pojazdy mogą się pojawić do wypożyczenia?

darek

Policzyc liczbe przewroconych drzewek w ciagu roku potrafia policzyc ale zeby mm poprawic to juz trudne.Ostatnio top X trier malpa w 60tp 45wn kontra gosc w kranie 55 wr.Gram ale od 2 lat ale zero kasy.Pozdro i zycze samych wygranych.

MłodyAlchemik

Ale po co mają się męczyć poprawiając MM, jak ludzie i tak grają, i wydają kasę XD

Banan

A ja wam panowie powiem że przez nieskillowy mm bitwy są zawsze inne, nigdy nie do końca wiadomo co się stanie i to też jest fajne:D (choć czasem może wkurzyć)
Rankingówki są bazowane na skillu i jednak mało jest tej różnorodności

Lla

Dlatego lubię grać na niskich tierach 5-6. W bitwach można spotkać cały przekrój graczy, od najlepszych do najgorszych. Tak jak Banan wspominał nigdy nie wiadomo co się wydarzy, zawsze jest ciekawie.

jatymy

zgadza się ale żeby to chociaż sprawiedliwie było rozkładane na obydwie drużyny + jeszcze nei sprawiedliwe losowanie czołgów nagród op do drużyn

Revelations

W miarę równy MM nie sprawiłby, że zaraz wszystkie bitwy stałyby się nudne. Ludzie to nie są roboty, które zawsze grają na tym samym poziomie i w miarę równe teamy nie wykluczają bitwy np. 15:5. Po prostu tej losowości byłoby trochę mniej, ale by nie zniknęła.

kupa

a wtedy mimo że może więcej byś wygrywał to byś narzekał że bitwy jeszcze szybsze i nic w bitwach nie robisz bo twój team jest za mocny
nie dogodzisz