Oferta specjalna: Gorączka PD

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Funky Koval

No i wykrakalem. Ani razu nie udało mi się skończyć gorączki pd. Wczoraj miałem 24 bitwy 50 % wygranych. Dzisiaj jeszcze gorzej. O kant d.u.p.y potluc takie wydarzenie.

Daminaisu

Tylko exp na dyszkach ucierpiał. Do tej pory było 10k exp za 3 zwycięstwa.

DIANTHUSS

Do tej pory było to tylko na czołgi premium – teraz jest na dowolny pow. 4 tieru.
Dla mnie zmiana na +
Nie są to “niesamowite wartości” ale tak realnie patrząc, to bardzo przyjemny “boost” dla osób grindujących dany czołg.
Przykładowo:
Aktualnie ekspię VK 100.01 (P) która totalnie nie przypadła mi do gustu

narzekanie na VK
(brak mobilności, co za tym idzie elastyczności. Przy szybkich bitwach jakie aktualnie się obserwuje dochodzi do sytuacji gdzie mimo ciągłego trzymania “W” nie dojeżdżasz na czas do walki, bądź dojeżdżasz po to aby się okazało że na przepychaczu walczyło 5v4 pojazdy a kiedy się tam zjawiasz zostajesz w sytuacji 4v1…. No ale koniec narzekania)

Zagram sobie 9 rundek jakąś przyjemną premką 8 tieru i wejdę na 10 bitwę w VK. Zakładając wygraną, możliwe bonusy (premia za pierwsze zwycięstwo, zarządzany bonus do doświadczenia i teoretycznie możliwy – choć mało – bonus do exp z misji premium, oraz rezerwy osobiste/klanowe wyjdzie mi po takiej bitwie 25-30k expa

Spocony Edek

Ktoś mi jest w stanie odpowiedzieć kiedy przerobiono linię Zygfryda (ten murek i dodany bnunkier). Tyle gram w wota i nie wiem czy to przeoczyłem czy też zmiana weszła niedawno i o niej cisza.

MisiekZnaDarzyna

W poprzednim patchu albo w tym

Lolek

Ale tu fajnie. Nie ma ruskich trolli, jak na YT.

AMONGUS SUS

Dostali klapsa w 4 litery i już ich nie ma na tym blogu i dobrze tak trzymać moderatorzy i administratorzy banować ruskie onuce

Funky Koval

Ciekawe czy będzie się resetować codziennie czy tak jak kiedyś na cały weekend. Bo jeżeli będzie to mogą to sobie w d.u.p.e wsadzić. Tak jak było wcześniej było lepiej. 10000 pd co 3 bitwy a nie co 10 jak teraz. 10 wygranych życzę powodzenia w ten weekend.

Hegli

Przeciez masz rozpisane jak klikniesz w odpowiednia pozycje co ile resetowane. Nie przeczytasz tylko od razu sie rzucasz xD

Funky Koval

I co ulżyło ci? Dalej podtrzymuję to co napisałem. Ta nowa gorączka pd to można o kant d.u.p.y potluc. Możesz skończyć raz może dwa razy na dzień. Jak zagrasz ze 40 bitew co najmniej.

Arti

pisze Ci, raz dziennie 🙂

PRZESZCZEPanek2222

Hej, pamięta ktoś kiedy ostatnio był przelicznik 1=45 pd?

Benko

nigdy, max było 1=40

Mimi

Fajnie, że dali wreszcie na pojazdy nie-premium, ma to sens!