Wsparcie Gracza: Przepustka Bitewna – Problemy z ładowaniem

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

33 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
A

Jedno na myśl mi jest widza to wszystko : a mianowicie “juninstals”

Cin

Dalej nic …

SobiTheOne

u mnie tez nic

Cham

Pamiętacie kamuflaż Wargaming w żółte pieski?
Był proroczy.
Dogecoin (kryptowaluta stworzona dla żartu) dziś jest droższy od rubla.

Cham

Gra wojenna, a więc trochę efektów – tak działa polski Piorun vs ruski helikoper wojskowy
https://twitter.com/i/status/1500031178119823360

a ostatnie słowa to zapewne:
– Tu russkij wojennyj wiertoliot! Poddaj sia!
– idzi na xyi…

Last edited 9 miesięcy temu by Cham
Ares_32

o ile z UPAiną Rosjanie się cackają, to P0lin zostanie zgruzowana w jeden dzień. Nie będą się cackać z cywilami. Więc dalej szczujcie polskojęzyczni na Rosjan i wychwalajcie bandersynów, to kara was nie ominie

Cham

Odpowiem dyplomatycznie, cytując byłego polskiego szefa MSZ Sikorskiego Radka (onet –Wojna Rosja-Ukraina. Wymiana zdań między Sikorskim a rosyjskim dyplomatą – Wiadomości (onet.pl)
“Pozwolę sobie ująć to tak dyplomatycznie, jak tylko potrafię: pie**olić ciebie i twoje kłamstwa. Niech żyje wolna Ukraina!”.

TomalaXU

Nadal sie nie ładuje

Cham

EA blokuje sprzedaż swoich gier i usług w Rosji. Teraz to już będzie z górki. Rosja i Białoruś staną się pariasami XXI wieku. Sony już zakazało sprzedazy najnowszego GT w Rosji, reszta zrobi za chwilę. To bedzie bojkot totalny.

Phi

A w tą zje …na gierkę dalej wszyscy ciupią

Ten normalny

Nie mów innym w co mają grać

Cham

Jest to wersja poprawna do wschodniej granicy NATO, potem w co grać mówi Putin i gówno zrobisz.

eryk

pozostałe, to znaczy wszyskie foldery?

Cham

Xbox nie dla Rosji

Jednakże teraz firma nie ograniczy się do zapobiegania wrogim działaniom i pomocy na samej Ukrainie.

  1. Microsoft wstrzyma sprzedaż nowych produktów w Rosji, wliczając w to konsole Xbox i powiązane z nimi usługi.
  2. Ponadto spółka ściśle współpracuje z rządami USA, Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej we wprowadzaniu ograniczeń, a także „wstrzymuje wiele aspektów działalności” na terenie Federacji Rosyjskiej. Smith i reszta zarządu Microsoftu uważają bowiem, że przyjęcie wspólnego frontu i podjęcie konkretnych działań to najlepszy sposób, by pomóc Ukrainie:

i nie będzie już gier Wargaming na Xboxa w RU 🙂

Barbeee

Wytłumacz to tym wątpliwym gwizdkom z YouTube. Jak grali tak, grają i są ślepi i głusi na to, co się dzieje, choć ich popularność się kończy, to trwają w uporze niczym Lenin w mauzoleum ścierwa czerwone. Jak im serwery wyłączą, to ja nie chcę wiedzieć, co te gwiazdeczki z YouTube zrobią.

Ciezko pracujaca Malpa Mlynarz

Na pewno wiecej niz ty. Sa mnej zawistni niz ty

Ola

YT właśnie zablokował wszystkim Rosjanom monetyzację w publikowanych filmach, więc te wszystkie gwiazdeczki będą musiały w inny sposób zarabiać na życie.

Klicker_arciarz

Ruskie nic nie będą kupować, już jest bida a co dopiero mówić za tydzień czy miesiac

antykacap

Dajcie znać jak w sklepie premium pojawi się samobieżna wyrzutnia javelinów, najlepiej żółto niebieska, i jak drzewko zsrr zmieni nazwę nazwę na drzewko kacapia.
wtedy troche pogram.

Rycerz Zodiaku

Jesli jestes anty ruski to znaczy ze jestes pro banderowski. Jesli zaś jestes pro ruski to anty banderowski. Dla Polaka ani jedni ani drudzy nie sa przyjaciolmi.

Antykacap

Nie rozdrapuje ran przeszłości, żyje tutaj i teraz , oceniam obecne czasy i obecnych ludzi. Do niedawna oba narody były mi obojętne, teraz Ukraińcy mają moje współczucie i , sympatię, kacapów zacząłem szczerze nienawidzić.

Chabuddy G

Powtórzę słowa Prof. Grzegorz Motyka – na razie nie jest czas na rozmowę o sprawach Wołyńskich i należy wrócić do niej po wszystkim https://www.youtube.com/watch?v=8U-pAWjo3ws można sprawdzić 1g 14 min
Ps. Wg mnie nie należy zapominać o tym ludobójstwie ale nie wolno aktualnie o tym mówić bo to niestosowne w tej sytuacji !

Rycerz Zodiaku

Nic bardziej mylnego. O zbrodni o ktorej Ukraincy przez 30 lat istnienia nie chcieli mowic teraz nalezalo by pogadac. Czemu czczą Bandere i UPA? Czemu ichniejszy pulk Azow ma naszywki jednostki dzialajacej po stronie nazistowskich niemiec? Gdybysmy mieli rasowych dyplomatow to wlasnie teraz jest najlepszy czas by te sprawy pozalatwiac. Krotko, pomoc za prawde historyczna i odejscie od falszywych bohaterow.

Chabuddy G

Nie zgadzam się z Toba i tyle ! Są jakieś kulturalne zachowania ale chcesz być taki sam jak Ruskie to sobie bądź!

Rycerz Zodiaku

Argumentacyjna odpowiedź na poziomie. Problem Polakow polega na tum ze zawsze musza sie opowiedziec po czyjejs stronie. Akurat w tej sprawie powinni zachować daleko idącą neutralność, zamiast wspierac ktoras ze stron. To jest podobny wybor jak w czasie Powstania Warszawskiego, wybor miedzy dzuma a cholera. Tyle ze tamci Polacy byli postawieni pod sciana, my nie.

Kolega sympatyczny

Często w historii tak bywa że bohater jednego narodu może być oprawcą drugiego.

olo

Wróg mojego wroga to mój przyjaciel – znasz to?

tupolew62

problem w tym że ja osobiście uważam że Rosja i Ukraina nie są naszymi przyjaciółmi. Pomagać Ukrainie należy ale zwróćcie uwagę że broniąc i ratując swój kraj w tej chwili próbują wciągnąć Europę w wojnę. A skąd niby miałyby startować samoloty NATO- mapa koledzy mapa. Polska , Rumunia, Słowacja na przecież nie Portugalia czy Irlandia. Czyli kolejne cele to lotniska i rykoszetem miasta w Polsce.

BBking

onuca – paszoł won sowiecka swołocz. Hańba dla tych co grają w WOT – a mówi to prawie 11 letni grać z 52K bitew. Hańba. Trzeba to powiedzieć wprost – popieracie sowiecką swołocz, która przyjdzie po nas, jeśli to ścierwo z kremla (teraz bunkier) nie zdechnie.

Barbeee

Idiota

Lord

Niezłe gówno masz w głowie.

PaPaPawian

Podstawy dyplomacji i negocjacji zalecają powyższe w chwili gdy dla Ciebie są jak najlepsze warunki. Czyli jeśli sprawa ma być załatwiona to tylko teraz. Po wszystkim Ukraina będzie się zasłaniać brakiem czasu, ważniejszymi sprawami itd. itp. i koniec końców nie załatwimy nic – jak zawsze zresztą.

Gawron

Nie, a wiesz dlaczego?bo Ukraina nie jest na Madagaskarze tylko za naszą wschodnią granicą i mamy interes WŁASNY w tym żeby się broniła przed agresją Rosyjską. Tu nie mamy wyboru pomagać albo nie gdyż skutki tej wojny dotykają także nasz kraj. Także nie z uwagi na dobre serduszko należy Ukrainie pomagać a patrzac nawet na samolubny interes. W tej chwili choć brzmi to okropnie to krew Ukraińców a nie Polaków broni też pośrednio zachodu i mimo wszystko to dla nas lepiej. Kwestia Wołynia nie jest żadną karta przetargowa w obecnej sytuacji. To że Putin obrał sobie za cel odtworzenie imperium rosyjskiego to chyba powinno być już jasne dla wszystkich.