Wersja 1.16: data wprowadzenia

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
i tak kupię ten pojazd bo wspieram WG

czy to jest również termin wprowadzenia czeskiego TD SHTVP-100 do gry ?

hjter

tirowiec też był od dawna w grze a dopiero teraz był w sprzedaży. Co z tego że będzie w grze jak nie będziesz mógł go kupić?

Maszkara

Nowy pacz – nowe bugi – od nowa ustawiony mn do next pacza na 46℅. Ja pytam was mam 48℅ ogólnego to dlaczego z miesiąc a mam 46? CO?

rigged

win ratio = 100% – wiek

dzikus

wydaj trochę kasy 🙂

gigachad

z 54 ogolnego do 76% miesiecznego chyba to przez to ze wydalem 200zl na karawanie o maj gad dzienki wg

hello there

Bo jesteś słaby, tacy gracze mają winratio tak jak im wiatr zawieje, jak już się poprawisz to zaczniesz mieć wpływ na procent wygranych.

SłabyViolet

Jakby tak było jak piszesz i wygrane zależały od skilla to fioletowi gracze mieli by 100% wr, a dlaczego nie mają ? chyba grać nie potrafią co ? są za słabi ? to niech nauczą się fiolety 5k ocenki lepiej grać to będą mieli ogólny wr 100% i z miesiąca 100% co nie ?

Last edited 9 miesięcy temu by SłabyViolet
hello there

No tak, mieliby, gdyby fioletowo gracze kontrolowali cały team. Z racji tego, że nie mogą kontrolować całego teamu i to są pojedyncze jednostki z 14 randomami to o czym piszesz nie jest możliwe.

NiezlySzajs

Twój pierwszy komentarz to wywyższanie się, a ten to już bronienie fioletów. Szczerze, głupi komentarz bo nawet słaby gracz jak by kontrolował 14 innych graczy mógłby mieć wysokie wr. Ogólnie, żeby wr podnieść, trzeba grać na łatwych czołgach (często nazywane pro/meta itd.) i w plutonie.

O_o

To nie jest wywyższanie się tylko rzeczywistość. Gracze z 44-48% win ratio są słabi lub najwyżej bardzo bardzo przeciętni, których wpływ na bitwę jest praktycznie żaden. Ich wr zależy głównie od szczęścia jakich kompanów trafią. Jak często taki gracz wyciągnie bitwę? A jak często wypchnie Cię, czy w najlepszym wypadku wyjedzie pod lufę i zablokuje lub uniemożliwi strzał. Z reguły im ktoś ma wyższe wr, tym ma lepsze wyniki, a co za tym idzie robi więcej dla drużyny, dzięki czemu ta ma większe szanse na zwycięstwo. Wpisz sobie w wot life tigerboy1964. Trafiłem tego rodzynka ostatnio. Nie powiesz mi, że gość jest wzmocnieniem dla Twojej drużyny. No chyba, że uczy się jeszcze giereczki i potrzebuje kolejnych 170k bitew, żeby się ogarnąć.

Last edited 9 miesięcy temu by O_o
O_o

Zacznijmy od tego, że w grze masz czynnik zwany rng, na który gracz nie ma wpływu. Może być mega skillowym graczem, ale choćby skały sra*ły jak giereczka będzie chciała to taki kartonowy skorpion do którego strzela będzie dingać jak poj*ebany. I właśnie coś takiego sprawi, że filety nie skończą maszyny w kluczowym momencie bitwy i wszystko idzie w pi*du. Dodatkowo dochodzi gorsza dyspozycja danego dnia, problemy techniczne, zły rozjazd i milion innych czynników, które mają wpływ na wygraną. Sam jeden gracz, niewiadomo jak dobry nie uciągnie bitwy. Wystarczy, że uleje się na niego trzech, czterech słabszych i ilością go zajadą. A co do wpływu filetów na bitwę to zobacz sobie wyniki poprzedniej kampanii. Klan Invil, który wygrał miał prawie 87% WR. W skład tego klanu wchodzą dobrzy i bardzo dobrzy gracze. Elita tej gry.

pitrex

nie każdą bitwę da się wygrać samemu, dlatego fiolety nie mają 100%, normalnie mamy 60-70, a nie <50 jak wy 😉 Gdy się gra w plutonie to wr oscyluje w okolicach 95%

DobryViolet

No nie wiem ja mam na spokojnie cały czas WR powyżej 65% na niektórych czołgach nawet po 75% (100% tak jak Ty piszesz nie da się mieć bo trafiają się tacy gracze jak Ty co nie mają za dużego wpływu na bitwe albo jeszcze bardziej chujowi i bitwa kończy się 1-15) więc wydaje mi się, że nie masz za dużego wpływu na bitwy i po prostu jesteś *******.

Michael

Czyli 2 marca przepustka bitwena.

Xxx

Chyba już czas na przepustkę bitewną

JanBawelDruki

Czarny rynek

hello there

odwołany

lump

za rok

anonim

no schematami darmowymi bym nie pogardził bo free exp już został wydany 😡