Podsumowanie miesiąca: Luty 2022

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krotkowzroczny Gracz

A jest jakieś info odnośnie tego wydarzenia “miesięczne twitch drops”? Jakie żetony, jakie nagrody, jaki sklep twitch? 😀

Czołgista

Ponoć od jutra to startuje, więc jutro pewnie będzie artykuł opisujący co i jak. Miał być ponoć w piątek, ale coś nie pykło. Niemniej ciekawe to jest. 8 premium bym nie oczekiwał – bardziej jakieś 4 lub 6, ale każdy darmowy fant jest spoko. Może to jakieś zastępstwo dla Twitch Prime? Bo z Twitch Prime jakby nie było sama gra nie była promowana w widoczny sposób. Teraz to spowoduje, że liczba widzów gry zauważalnie wzrośnie, więc i na jakiejś liście twitchowej będzie lepiej widoczna.

Arma

Minęło 264 dni od ostatnich 50% zniżki w kredytach na wyposażenie.

Pamiętamy [*]

https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/military-parade-may2021/

WOT jest fajny

Raczej nie będzie już 50%…. pewnie zostanie już te 25%… To sposób walki wg z zalegającymi kredytami, lepiej dać 25% niż 50% a zabrać im Black market…

Tomek

Niestety to prawda i mówię to z perspektywy osoby, która jest z WoTem od początku. Ta gra się kończy i widać to bardzo wyraźnie, bo twórcy próbują na koniec wycisnąć z graczy tyle kasy ile się tylko da. Botów w każdej bitwie jest co najmniej połowa każdej drużyny, twórcy robią wszystko po swojemu psując tytuł jak tylko mogą i nie zwracając żadnej uwagi na sugestie graczy. A wszystkie wprowadzane zmiany, zgodnie z najlepszymi wzorcami sowieckiej propagandy i według WG popiera je 85% graczy, choć tak naprawdę praktycznie wszyscy są im przeciwni co widać na forach. Natomiast losowania +2 tiery są praktycznie nagminne, co tylko wskazuje, że nie ma nawet tylu graczy, by dało się z nich sklecić drużynę na tym samym poziomie.

megami

Wyposażenia nadal brak a kolejne 2x razy ewent na pstrokate naklejki….

tom123

Według ofert na styczeń od jutra ma być zniżka na wyposażenie, ale kto wie czy będzie czy nie…

Arma

Obyś miał rację, w styczniu 2021 nie było.

megami

Po rozpoczęciu obchodów Księżycowego Nowego Roku będziecie mogli skorzystać ze zniżek na szeroki asortyment przedmiotów w grze, aż do 4 lutego.

Równie dobrze może to być zniżka na pierdyliard naklejek.