Księżycowy Nowy Rok: Garaż okolicznościowy

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gryzielowato

Czy mi się zdaje czy ostatnimi czasy WG coraz to częściej, nawet w innych regionach gry, mniej lub bardziej symbolicznie wchodzi Chińczykom w d**** i “uchińszczyźnia” inne serwery.
Ująłbym tą nację nieco inaczej, ale jestem…hmm…powściągliwy.
Odrobinkę zaczyna mnie to irytować.

Last edited 10 miesięcy temu by Gryzielowato
Bot

na tym chyba polega wydarzenie które rozgrywa się w czasie chińskiego nowego roku :p

Gryzielowato

To o czym powiedziałeś to nic nie tłumaczący frazes. Przede wszystkim nie pierwsze tego typu Wydarzenie, zapewne też nie ostatnie. Jak rozumiem taki event stricte na Chińskich serwerach to nie rozumiem targetu tego eventu na serwerach innych społeczności, zważywszy że Chińskie serwery często nie dostają tych samych eventów z dajmy na to NA, RU czy EU, za to wszystkie inne dostają eventy “Chińskie”. Co najmniej…zastanawiające.
Co więcej “uchińszczyźnienie” można zaobserwować w innych kwestiach, nie tylko w cyklicznych eventach…

Last edited 10 miesięcy temu by Gryzielowato
OnegDAJ

No właśnie! Czemu nie zrobią francuskiego albo perskiego nowego roku?! Chcą się przypodobać i tyle…

Volbeat_71

Bo nie ma stricte serwera francuskiego albo perskiego
U nas na serwerach EU organizowane są w mniejszym stopniu np dzień zjednoczenia niemiec, było coś francuskiego, czeskiego i polskiego. Najczęściej ogranicza się to do drobnych nagród – flagi, emblematy, kamo

Last edited 10 miesięcy temu by Volbeat_1971
MaśćNaBólŻopy

Zabieg czysto marketingowy. Chiński Nowy Rok jest bardziej popularny, niż Hinduski jak piszą koledzy na dole. Nie ma to nic wspólnego z serwerem Chińskim itp. jest o zwyczajne narzędzie ten “Chiński Nowy Rok” do sprzedania kilku produktów, złota, misji bonusowych, może jakiś wyglądów 2D lub 3D. Irytowanie się na to, że firma nastawiona na generowanie zysków, posuwa się do takich zabiegów świadczy tylko o tym, że nie wiele wiesz jak się robi pieniądze. WG robi to dobrze, jak widać. Paczki = Gold , Czarny rynek = brak golda, kampania = potrzebuję golda. Chiński Nowy Rok = promocje na golda, i tak przez cały rok narzędziami w postaci wykorzystania świąt, wielkich dat, okoliczności mniejszych lub większych. Powyższe to tylko przykład a wydarzenia zajmują losowe miejsca. (tak dla czepialskich)

TikoMako

No dobra ale tak naprawdę po co mamy obchodzić jakieś chińskie święto? Serwer chiński rządzi się własnymi zasadami i niech sobie obchodzą co chcą, ale po co to obchodzić na normalnych serwerach? Od razu obchodźmy święta hinduskie.

WOT jest fajny

Zawsze to okazja żeby zdobyć naklejkę albo emblematy …

heh

Czemu nie, zawsze okazja dla dodatkowych bonusów i misji w grze

Mr 5 zł ocenić komuś konto?

O. Darmowe emblematy? Jak darmo to biere