🇩🇪 WT 12 w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

18 komentarzy
Kyler

Czy jest to mozliwe ze dodadza te WT12 do drzewka? Własnie mam 160k expa na WT auf PZ IV i nie wiem czy robic czy czekac

Toja

Mi się wydaje że tylko wleci na server azjatów

dzikus

no tak, wafla nie ma w porównywarce więc go nie będzie u nas niestety.

Cham

Co WG daje, WG odbiera. Potem WG to znowu dodaje ale już to sprzedaje. Wcisnąć miniłatkę o dowolnej porze to dla nich betka (niedawno była nawet taka w ciągu dnia).

shelby320

Konkretnie, to dzisiaj

HusarzeBozy

Jak nie będzie możliwości zdjęcia tego stylu 2d to troche słabo bo tak średnio kojarzy się ze starym WTkiem

Ronin

A od kiedy jest ta licytacja i Jak to wyglada

Trolllololo

Przecież go nie będzie na licytacji

yaro1991

Ojjj nie wiem, M6A2E1 tez nigdy nie mialo juz byc a zaczelo sie od oferty za 400 PLN a teraz jest kilka razy w roku 😀

Twoja_Babcia

Bo muszą na czymś zarabiać
Stwierdzili ze jak dadzą czołg który mieli tylko ci od początku gry i inni chcieli a nie mogli to go wkoncu dali żeby Ci słabsi kupili i wydali kasę

Stalker

A co to za potworek? Znaczy, wiem, że to WT E100, ale czemu jest nazwany „WT 12”? To jakaś inna wersja czy coś?

Władziu

WT 12 bo pewnie będzie miał 12 pocisków w magazynku.

Szczypior3k

I to 750dmg na strzał 🙂

takiktoS03

i będzie ładował 3 minuty, czyli tyle ile trwa przeciętna bitwa w wocie

mrpatrycjusz

Pomyśl tak. Stanie sobie na bazie i będzie czekać na magazynek, po czym zaraz po załadowaniu będą mu wyjeżdżać czołgi które będą chcieć zabić ostatni czołg na mapie idealny na przegrane dmg sam przyjedzie. Gorzej z wygranymi bitwami, bo tutaj trzeba jednak pomyśleć jak zrobić szybko tym dmg kiedy bitwa trwa 4 minuty i pasowało by chociaż kilka razy „w” nadusić

Toja

On ma 12 magazynków w jednym magazynku

hejter

i każdy po 12 pocisków

maxiuDK

i go wywala w 12 sekund