Kod bonusowy: World of Tanks

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

19 komentarzy
Cham

Na oficjalnym forum WG jest temat dot. kodów bonusowych, wystarczy włączyć powiadomienia i macie kody w momencie publikacji niemal od razu, więc nie narzekajcie, że kodów brak – bo jesteście ZBYT LENIWI.
link: Kody promocyjne 2.0 – Rozgrywka – World of Tanks official forum – Page 40

Last edited 4 lat temu by Cham
Cham

Od daty publikacji mojego komentarza liczba powiadomień dot. kodów wzrosła z 61 do 65 na w/w forum.

Cham

71 już.

niezapo

Cześć wytłumaczy ktoś jak aktywować kod ale w wersji joker? Bo zawsze jak aktywuje dostaje normalny

54y45

WG się ośmiesza przedpotopowe MM , Chore RNG a do tego limit kodów pff – nic dziwnego ze gracze uciekają

Rudy102

Gowno. Znowu limit. Nie sprawiedliwe traktowanie prze twórców… Jedni mają drudzy sie wkurzają. Niech spadają na drzewo -.-

3333

SZUKAM REKRUTA DO PRGRAMU REKRUTUJACEGO PO JAKIMS CZASIE DOSTANIESSZ CZOLG 6 TIERU ZGŁOS SIE NA NIXKO Forest_O

Bot

Po co ci ta 8 skoro nie będziesz nią robił nawet 2 strzałów

nowygracz

2 zrobie 😀
(tj mam taką nadzieję…)

3333

nauczę sie ty odrazu robiles 5 k obrazen ?

Ciapaty na niemce

Suki ruskie. Tych kodów 5 dali?

zarzyk

już nie działa

Markosia

Działa dzięki

Miki

Weszło. Dzięki

iwciulo

dzięki!

taki tam

dzięki

Czołguś

Dzięki, Działa 😀

aliBaba_xo

Dzięki

Patyl

Już nie działa ;/