K-2 w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zibi 421

Witam, w dużych paczkach pojawiała się ozdoba, czołg KV-2 III, czy to prawda?

Msrappe

W ogóle śmiesznie że taki Lewandowski dostał buffa, mimo że domyślnie nie był pod granie tylko pociskami HE/HESH, a lodówce nic nie dali.

gówniak

kiedy lewandowski dostał buffa i jakiego?

indor

ludzie potrzebuje pomocy zamierzam kupić 36 paczek i niewiem których 25 a których 11
proszę o podpowiedź wstępnie mam zamiar kupić 25 bożonarodzeniowych i 11 magicznych

Radek2723

Tylko bożonarodzeniowe bratu z 3 wypadł caliban a mi z 75 wszystko oprócz calibana

Last edited 1 rok temu by Radek2723
Płacz pomidorów

Nie ma to NAJMNIEJSZEGO znaczenia, to wszystko jest losowe z taką samą szansą. Jedyna różnica to dekoracje więc zobacz sobie który styl jest dla cb najlepszy i kup tą kolekcje

Msrappe

A żeby doprecyzować, to co ktoś napisał, to po prostu zobacz z jakiej kolekcji masz najmniej ozdób i kup te paczki. Najlepiej żeby te 25 i 11 było z różnych kolekcji, z których masz najmniej dekoracji, to najwięcej zyskasz. Chyba że masz już wszystko, to wywalone i kupuj, jak ci się podoba.

Gracz23

Ja uważam że księżycowe dobrze dropią

Derpington

Kiedyś ideą czołgów premium było zarabianie kredytów i szkolenie załogi. Jak widać, obecnie mają zmuszać obie strony do strzelania złotem, a co za tym idzie, do topienia kasy na konto premium. Pazerność tej firmy z roku na rok staje się coraz bardziej bezczelna i odpychająca…

Płacz pomidorów

Ciekawe… grając full gold z racjami ciężko mi zarobić mniej niż 150k z bitwy z obecnymi bonusami

Mitoman

Jasne, ja to nawet poniżej 300k za bitwę nawet na porażkach nie schodzę! Idź sobie pisać te pomidorowe, mokre brednie gdzieś indziej….

Płacz pomidorów

good for you, mn jednak te 150k satysfakcjonuje w pełni, przynajmniej jest realne a nie wyśnione 😉

Lucky guy

+1 przy rezerwach klanowych i własnych + konto premium, 30-50% dodatkowo z drzewka i spokojnie idzie nawet więcej w okolicach 250k zarobić za dobrą bitwę, nie wybitną.

Bot

za dobrą, czyli jakieś 4k dmg, zależy czym ale takim progetto, to około 17 pestek, zakładając jakieś kille i nie przebite/trafione to będzie z 23, 23*4400 to 105k, 20k racje, naprawa nwm ile, to 120-130 koła, czyli chłop albo jest mistrzem gierki i robi 4k na bitwę, albo pieprzy głupoty

Bot

Weź pod uwagę że teraz jest 50% z czołgu premium, 50% z konta premium, 50% z rezerwy, 50% z choinki , 30% z klanu i jak ktoś jeszcze gra pluton to 15% więc trzymanie nawet 200k zarobku to nie jest żaden wyczyn

Derpington

Spoko, ale bierz pod uwagę, że średnia wn8 serwera EU to 1,228, czyli dość licho. Te premki nie są skierowane do dobrych graczy, którzy potrafią farmić kredyty drzewkowymi czołgami, przy okazji korzystając z rezerw osobistych i klanowych. To jest strategia drenażu portfela przeciętnego gracza, który szuka czołgu-samograja.

Tutejszy

Czyli premka, która po nowym roku zawita w sklepie premium jak niegdyś Defender.

Msrappe

Słaba pena na podstawowych pestkach i mocny pancerz. Idealnie skonstruowany pod to, żeby właściciel wydawał dużo kredytów po to żeby przebić i przeciwnik po to żeby przebić nas. A do wszystkiego potrzebne konto premium, żeby tak nie tracić kredek.

Niko

Czyli dobra premka może być na sh8 😌

Człowiek z Lasu

Czyli idealny pojazd dla WG do zarobienia pieniędzy.
Bo jak nie umiesz farmić kredek to zawsze możesz je kupić lol.