Podsumowanie miesiąca: Styczeń 2022

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Micart

Wiadomo coś na temat bitew rankingowych? W kalendarzu są wpisane 1-go stycznia, ale nie działają..

Arma

Gdzie są zniżki na wyposażenie? 🙄

Wampir

“Od 31 stycznia do 4 lutego: Po rozpoczęciu obchodów Księżycowego Nowego Roku będziecie mogli skorzystać ze zniżek na szeroki asortyment przedmiotów w grze, aż do 4 lutego.”

dyscy

Zniżka 25%

Arma

Oby tak, rok temu nie było. Może zrekompensują brak zniżek 50% na święta..

Tomek.Z.

Moim zdaniem przedmiotami za obligacje czy punkty, absolutnie nie powinny być pojazdy wysokich tierów. Pojazdy te powinny być dostępne tylko za ukończone wydarzenia typu bitwy rankingowe. Chodzi o to, że nowi gracze, bardzo słabo, albo wcale nie ogarniający zasad gry wchodzą do gry takim np. 121B, czy AE Phase I i grają jak artylerią, będąc kompletnie nieprzydatnym dla swojej drużyny. Psuje to zabawę innym, nie mówiąc o nerwach. Szczęśliwego Nowego Roku.

Obligacje

A co za różnica czy nowy gracz wejdzie czomgiem za obligacje czy drzewkową 9tką albo 10tką???
Napisz, że cię ściska, że czołgi są łatwo dostępne dla KAŻDEGO i po problemie.

Edek

Taka, że zanim osiągnie 10 tier to już trochę się gry nauczy. Miałem ostatnio gościa w Defenderze, który na studzienkach na VII tierach całą bitwę stał na tej wysepce na B3… Ja w super Persie na hillu decapuje bazę, walczę z czołgami na hillu, klik w typa i pisze żeby podjechał do mnie albo na bazę… A on stoi i snajpi. Defenderem. Na VII tiery. Po bitwie pisze do typa a on że przecież jakby pojechał do z Hilla by go rozstrzelali xD. Cudem to w końcu wygrali…

nowygracz

Idąc twoim tokiem rozumowania to nowi gracze powinni mieć zablokowaną możliwosc kupna 8t premek za kase. Doskonale wiesz, że tak sie nie stanie bo firma musi zarabiać aby zwykli gracze f2p mogli grać za free…
Btw to czy nowi gracze czy nie to tylko pozory. Widziałem i ciagle wize ogromne ilości graczy z 10/20/30/40/50 i wiecej k bitew co potrafia cięzkim top tierem kampic na red line/miejscu dla td… Ilość bitew jest iluzoryczna i nie mierzy faktycznego ogrania gracza…
Tak naprawdde nie ma z tego sensownego wyjścia które zarówno odsieje takich graczy ale też nie spowoduje zapaści finansowej dla wg/wot ….
No może teoretycznie zablokowanie możliwosci zakupu z drzewka tierów 8t+ jak sie nie zrobi topografi dla wszystkich map w niej… To jedyna sensowna rzecz jaka mi przychodzi

Micart

zanim uzbierają obligacje na X to się czegoś nauczą… a jeśli to boty to kupny, czy drzewkowy czołg to efekt będzie taki sam.

Msrappe

To co zrobili w tym roku z punktami świątecznej atmosfery, to jakiś dramat. Wypełniam te misje i tworzę nowe ozdoby, a kółko na VIII poziomie prawie nie drgnie. Kiedyś wystarczyło robić ozdoby najwyższego poziomu i progres był mocno zauważalny. Wtedy nawet mniej aktywni gracze mogli na luzie wbić X poziom. Po co tak wszystko utrudniać?

FlashxD

Cóż Ameryki raczej nie odkryłem, ale jak dla mnie to tylko i wyłącznie dla kasy. Pozdro

Oskar_Szajbe

Albo nie grasz i nie odcinasz misji dziennych po pudełka i misje od Arniego, albo jesteś kolejną małpką w grze, która zasiada przed ekranem byleby widzieć znajome kolory w grze.

nowygracz

Proszę mi tu małpek nie obrażać !!!

Edek

Musisz też zakładać każda nowa ozdobę na choinkę. To też daje punkty 😉