Nowe wzory World of Tanks dla komputerowych myszek Razer Customs Orochi V2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Msrappe

To tak samo jak z tymi wszystkimi koszulkami i innymi bzdetami. Produkt taki sam, jak oryginalny, tylko płacisz za obrazek. Równie dobrze można samemu sobie wybrać grafikę i dopłacić za druk. Nie trzeba za to WG dawać hajsu. Co innego jakby sami sfinansowali prace nad myszką stworzoną specjalnie pod WoTa.

Cham

syf, polecam sprzęt hyperx, razer sprzęt to dla ogarniających jedynie logo i rgb (piszę to jako właścicel Dethadderów od dnia ich wydania oraz pierwszych klawiatur jak Tarantula – kiedyś fajna marka i innowacje – dziś to drogie bzdety dla naiwnych)

Stefan

Razer to taki apple wśród gamingu – płacisz tylko za logo bo za niższą cenę prawie zawsze znajdziesz dużo lepszy sprzęt.
Dodatkowo mają dużo gorsze podejście do klienta niż inne marki (chyba, że po prostu tak mi się trafiło).

razer

troche tak, ale akurat modele takie jak viper, basilisk czy deathadder sa ok, moze troche przeplacone ale za to czesto na promocjach (np basilisk v2 za 120zl, tą orochi szlo kupic za 170), ale co do wiekszosci sluchawek, klawiatur czy akcesoriow pokroju podkladek sie zgodze

zimnychleb

TE CENY TYCH MYSZEK Z NADRUKIEM WOTA TO CHYBA Z KOSMOSU WZIĘTE

Arma

Cena – jedyne €100

Perlikowskyy

Normalna cena za myszkę razera