Prosto z Supertestu: Object 268 Version V – zmiana parametrów technicznych

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
RadRoach

Świetnie. Teraz klany będą miały kolejnego potworka obok eboli i noobtaina.

szatan

ale ten czolg to gowno XD

Ok.

wspolczuje ci jezeli twierdzisz ze ebola jest op

MatPL

W ogóle nie jest OP. Topowe klany i zespoły wystawiają te czołgi, zamiast jakichkolwiek drzewkowych, dla jaj i szpanu. I to nawet w grach o najwyższą stawkę.

A tak na serio, to niestety, ale o ile gdy w turniejach zabronione są czołgi-nagrody, to lien-upy są zróżnicowane, o tyle przy braku tego ograniczenia wkraczają jednorodne drużyny eboli i czifów.

Nazwa*

48km/h + 750 dmg + 303 peny na podstawowych + troll armor
Wcale ten czołg nie jest OP, wcale…

Last edited 1 rok temu by Nazwa*
DIANTHUSS

48km/h, których nie osiągnie bez problemu – a właściwie na prostej ich nawet nie osiągnie ze względu na wysokie opory dla gruntu + przeciętną moc na tonę
Pod względem faktycznych osiągów, E4 będzie go wyprzedał (!!!)
750dmg+303peny+ <o czym zapomniałeś> przeciętna stabilizacja działa, nawet po buffie przeciętny DPM <oczywiście nie mówię, że jest zły*> i wolne pociski.
Troll armor – em… dla kogo? To jest podwozie T-10. Górna i dolna płyta nie odbiją nawet 8 tieru (chyba, że lighta) Nadbudówka nie będzie robiła roboty na 10 tierach a przypomnę, że ma świetny garnek w który wbije się wszystko <a niektóre pojazdy jak Chieftain nawet teoretycznie mogłyby go pokarać tak pociskiem HE

No i coś o czym absolutnie nie wspomniałeś a więc obrót – kadłub i wieża po ok. 20 stopni/s. To są tragiczne wartości nawet jak na TDka (chociaż oczywiście nie ma nigdzie porównania obrotu wieży.

Czołg jest przeciętny, ale wyróżni go w pełni obrotowa wieża.
To trochę jak z T110E3 i E4 – tylko E3 i E4 to w praktyce dwa inne pojazdy, do innych celów. W tym wypadku to ten sam pojazd, którym najefektywniej będzie się grało po prostu jak 268 – natomiast oczywiście będzie można się jeszcze pokusić o agresywniejsze zagrania…. jak rzuci na górze listy.

Taka jest moja opinia – na bazie statystyk.
Aby ten pojazd nabrał sensu, musiałby otrzymać przynajmniej 1-2 dodatkowe stopnie opuszczania działa, poprawione opory dla gruntu (i to znacząco), oraz przyśpieszony obrót wieży do poziomu 26-27 stopni oraz kadłuba do 22-23. Skoro ma tak niski zasięg widzenia, fajnie by było gdyby mógł służyć do gry na pierwszej linii, w mieście. No i oczywiście podciągnięcie pancerza garnka + zwiększenie grubości wieży przynajmniej o te 10mm bazowo.

Bot

+1

Twoja_Babcia

Czego ty od tego 268 chcesz
Wystarczy lepsze celowanie i celność dać i już będzie

Maciek xD

Ciekawe ile jeszcze wersji tego 268 będzie w grze? W sumie mógłby być za misje osobiste bo wykonalem juz wszystkie i pasowało by więcej wyzwań.

Last edited 1 rok temu by Maciek xD
Doświadczony

Kampania – “Stalowy świt”

Pan Maruda

Czarny rynek albo nowa kampania

Leopardo

Raczej czarny rynek

Dzony

Równie dobrze może być to nowa X za misje osobiste. Szkoda że w pierwszej jak i drugiej kampanii są to X radzieckie 🙁

Lloj

Kampania raczej obj 780.To jak już na czarny rynek.

DIANTHUSS

Jak dla mnie 780 nadawałby sie jako nagroda z kolejnych misji osobistych. Co by nie mówić, już dużo osób skończyło Early a kilku kandydatów na pojazdy-nagrody już mamy… Poza tym z tego co pamiętam na modelu 780 ma liczbę “10” <na wieży> i myślałem, że wrzucą te misje na 10 lat WoTa, ale coś jednak nie pykło :/

268 V5 jest premką na serwerze chińskim, więc przypuszczam że pójdzie to zasadą czarnego rynku (jak WZ Quilin) -> a co za tym idzie możemy sie teoretycznie spodziewać takiego pojazdu jak WT auf E 100 (P) do kupienia… chyba, że dadzą np. 113 Boeing Opera <mogłem poprzekręcać nazwy, bo piszę z pamięci – za co z góry przepraszam>

Jest już kilka wysokotierowych maszyn i ciężko jest teraz określić, które będą do czego – natomiast wydaje mi się, że WG puści kolejny sezon przepustki w styczniu i tam pojawią się 2-3 nowe 9 tiery (Lorr 50t, Ob 590 i np. ten Ob 752(?) albo tamten 9 tierowy UDES). Jeden z tych testowanych może być tez kolejną nagrodą za rankingówki <do kupienia> natomiast patrząc na parametry tych aktualnych, nie sądzę aby to był któryś z tych (tam raczej dają maszyny dobre/bardzo dobre 9 tieru a tutaj najlepsza byłaby ta Lorrka, chociaż i tak do wybitnych nie należy)

Takie tam teorie…