Sklep premium: IS-2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lordek

Czy waszym zdaniem, opłaca się object 274A Za 7500 golda?

Znawca tematu :)

Jak nie masz dużo premek 8 poziomu (przynajmniej z 6) to weź.

Lordek

Dziękuję za odpowiedź mam około 30 i dlatego się zastanawiam czy będę nim grać.

krasnoarmiejec

Z innej beczki, Aufklärungspanzer Panther. Ma to ktoś? Padło mi dziś z ofert dziennym, za 8750. Warto? Rzadko widuję na randomach, był tylko raz na czarnym rynku.

adolfstalin

Ogólnie nic specjalnego, raczej przeciętny z minusem. Jest wielki więc zero camo, jego jedyne ponad przeciętne cechy to dużo hapsa i może taranować, nic więcej. Największy minus to biedny DPM, nawet jak polosuje dobrze to trudno robić dmg strzelając z takiej marnej plujki. Raczej nie warto, chyba że kolekcjonujesz czołgi.

Morska_Sroka

Ostatnio pisałem o tym – moim zdaniem nie warto, chyba że jesteś kolekcjonerem i chcesz mieć wszystkie czołgi w grze 🙂

Mimi

serio? a gdzie ebr?

Miszmasz

Opłaca się brać su 85l za 2kk srebra z tych ofert dziennych? Ma ten czolg jakąś wartość kolekcjonerska?

Lla

Jeśli masz zbędne fundusze to jak najbardziej. Pojazd premium z ograniczonym MM zawsze na plus.

O_o

Każda premka za srebro teoretycznie ma sens. Praktycznie to kwestia, czy będziesz nią grać tyle, żeby te 2mln spłaciła. Już pisałem komuś, że według mnie jedynym plusem tej niszczarki jest ograniczony mm. Jak masz nadmiar kredek śmiało można brać. Najwyżej będzie robić za miejsce do trzymania nadmiaru załogantów 😉 ja ją kiedyś kupiłem za hajs, bo nie ogarniałem wtedy tematu i pomieszałem ją z su76i. Odbiłem się od niej strasznie.

Last edited 1 rok temu by O_o
Q_TaZ_Kozl4

Tak, świetny czołg z prefem

krasnoarmiejec

Mam i jest do ****, ale to moja subiektywna opinia. Ale gdybym nie miał, to za kredyty zawsze warto brać czołg premium, nawet kiepski, ot choćby po to, żeby mieć. Odrobisz go w dwa, trzy dni, a może Ci się spodoba.

loresdelunga

120mm peny przy losowaniu na 6tier to śmiech na sali, pancerz nie istnieje, działo jak to ruskie wali kalafiory, pojazd mułwaty – nic tylko brać

Pszemke

Za srebro zawsze się opłaca. Bo te 2 miliony kredek sobie odrobisz, a czołg premium zostanie. Co prawda jest to 5 tier, więc nie można wbijać nim przepustki, ale od czasu do czasu można sobie zagrać dla urozmaicenia i na takim poziomie. Sam pojazd ma preferencyjny mm i losuje go max na 7. Kiedyś grało mi się nim zacnie, ale odkąd jest przepustka to rzadko schodzę poniżej 6, więc ciężko mi powiedzieć jak prezentuje się teraz. Jednak premka to premka, a za kredyty nie płacisz własną gotówką 😉

prawo jazdy

kiedy kalendarz adwentowy i operacja swiateczne?

Znawca tematu :)

Od początku grudnia.

Nol

Kalendarz adwentowy pierwsza oferta 2 grudnia TRADYCYJNIE A OPŚ, patrząc lata wstecz to co roku 1-2 jest wcześniej więc gdyby przyjac że będzie podobnie to 8-9 grudnia lub wcześniej.

Znawca tematu :)

Dziękuję, kupiłem IS-2M za 5,5 mln srebra, jest to zupełnie przeciętny czołg “podobny do niczego”. Type 62 wydaje się lepszy. Nie polecam jakiegokolwiek IS-2 za pieniądze albo złoto.