Mała aktualizacja 24 listopada

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piot3r_

Gratuluję. Świetna aktualizacja. Wywala mnie co bitwę i tworzy raport błędu.. a nie mam nawet xvm… czyściutki klient… gratuluję…

pop

Zwłaszcza ,że zawsze to działało przez tyle lat.

pop

Może w końcu naprawią- załogant przed zrekrutowaniem ma niewidoczną ilość perków dostępnych po zrekrutowaniu. Od ponad 2 miesięcy nie mogą tego naprawić.

klopsik

Wystarczy pamiętać ile miał gdy go dostałeś. Chyba 50 rekrutów nie masz… z przepustki to mają 2 pelne perki chyba

DIANTHUSS

Rozumiem, że jak pęknie Ci opona w samochodzie, jedziesz dalej bo “przecież samochód jedzie”/zmieniasz na zapasówkę i tak zostawiasz bo “koło to koło”?
Jak jest jakiś błąd/problem to powinien być naprawiony – a argumenty że “da się to zrobić inaczej” są bezsensowne. Skoro coś powinno działać w określony sposób to niech działa w ten sposób.

Miłosz Bard-Shan Dao

Fantastyczny tok myślenia godny bota – można to naprawić ale po co, przecież można się przyzwyczaić… ręce opadają.

07_endrju

wystarczy na niego najechać myszką i się pokazują perki… :-/

Miłosz Bard-Shan Dao

Otóż NIE – nie pokazują się. Pokazuje się tylko jeden główny (np. BIA albo 6 zmysł) Mam w tej chwili 16 zalogantów do zrekrutowania (prime video, przepustki, T56A misje…) Jak ktoś myśli, że zapamięta, który ma ile perków to…. Bez komentarza.