Aktualizacja 1.15: Drugi test publiczny już tu jest!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
klopsik

czy kromkę B z jakimiś pierdołami za 3500 gulda warto wziąć?

.A.

Warto i nie warto. Jeden powie…
a) że warto, bo to super czołg, bo jest dosyć uniwersalny, bardzo mobilny, ma dosyć wysoką penetrację na podstawie,
b) a inny powie, że nie warto, bo nie ma pancerza, bo ma celność w ruchu taką sobie i że np.: często walczy z 7 i 8 tierami.

Więc rób wg własnego uznania. Imho jak grałeś jego drzewkową wersją – to powinieneś wiedzieć z czym się go je. Ja bym nie brał mimo, że go bardzo dobrze wspominam – tak 'niskie’ tiery mi się już dawno temu przejadły. Zdecydowanie wolę 8t prem i 9t z drzewka.

takisobiegrajek

Nie, bo to tier 6.

klopsik

Ok dzięki, bez ciśnienia nie potrzebuje go chociaż drzewkowy również miło wspominam tyle że też nie gram niskimi. Woglole ostatnio 7mkami czekałem około 1,5 min na bitwe. Tak dawno nie grałem niskimi że chyba coś się pozmieniało w oczekiwaniu na bitwe

Last edited 2 lat temu by klopsik
Nol

Teraz z ciekawości spr kiedy w ubiegłym roku było cokolwiek dodane z plików o operacjach świątecznych 2021 , niestety DOPIERO 1grudnia, mimo że aktualizacje były identycznie czasowo jak AKTUALNIE to nie udało się z nich wyciągnąć NIC

Zapewne w tym roku WG też się postara 🙁

Klepek

Dzięki za poswiecony czas, szukalem takiej analizy. Pozostaje czekać 🙂 bo tylko WOW, zacheci mnie do dalszej gry. Czy będzie WOW to sie okaże.

skydog71

co daje ta aktualizacja? Garaż świąteczny? paczki świąteczne

Bot

przeczytaj post to się dowiesz…

Megami

Fixed some localization issues.

Fixed some technical issues.

Za dużo tych „some”…