Kody bonusowe w World of Tanks Steam

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek

Kolejny śmieciowy kod który daje mało przydatne rzeczy gram od 2013 roku i z rok na rok coraz mniej dają

Kāma

Jakby co , to musicie wejść na stronę wargameingu , kliknąć na sklep premium , ja powinno gdzieś na prawej stronie być “AKTYWUJ KOD WARGAMING” wpisujecie poprawny kod i powinno działać.

Tau74

dokładnie, jest tylko małe ALE 🙂
w ostatnim zdaniu w artykule: UWAGA: Ten kod bonusowy można aktywować wyłącznie na koncie stworzonym przez Steam do 28 listopada 2021 roku.
więc nie dla każdego te “dobra”.

Mirex2019

Jak wykorzystać ten kod przez “Steam” ?

Kāma

musisz wejść na stronę wargameingu , kliknąć na sklep premium , powinno gdzieś na prawej stronie być “AKTYWUJ KOD WARGAMING” wpisujesz poprawny kod i powinno działać.

Gubu

Nie postarali się jak zawsze wargaming dla nowych graczy daje wszystko lecz dla starych takie słabe rzeczy i jeszcze z limitem nie mają szacunku
.

Mirex2019

Gdzie Ty się urodziłeś ? Tak jest z wszystkim i u operatorów telefonicznych i innych, aby tylko złapać naiwnego a potem mają ich w “poważaniu”. Wychodzi na to, że trzeba zmieniać konta, tworzyć nowe fikcje !

sniper

nie działa

trompka

UWAGA: Ten kod bonusowy można aktywować wyłącznie na koncie stworzonym przez Steam do 28 listopada 2021 roku.

Gracz

Może pierwsze przeczytaj opis/umowę, potem rób.