Sklep premium: ISU-122S

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

73 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vivat

Boję się ostatnio wchodzić tu do sekcji komentarzy

Taki tam

Mieszają politykę do gry. Jakby miało co wspólnego jedno z drugim

misio

Politycy potrzebują pieniędzy, przedsiębiorcy kupują dostęp do ich uszu. To jest układ

Iron

MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM!

klopsik

Tak jest!

Misio

W sumie macie rację z powodu konfliktu na granicy polscy gracze powinni przestać grać lub chociaż finansować projekt

Płacz pomidorów

Co ma do rzeczy kryzys migracyjny wywołany działaniami rządu kraju skąd pochodzi wg, a firma rozliczająca się na cyprze

misio

lekko się kompromitujesz w takim kraju jak Białoruś ktoś apolityczny nie ma szans na funkcjonowanie, nikt Cie nie zmusza możesz im płacić za premki itp, to są indywidualne decyzje, natomiast Makarow twórca WOT miał startować w tym roku do Dumy

Płacz pomidorów

Ale wg nie funkcjonuje na Białorusi tylko jest firmą globalną rozliczającą się na Cyprze.

misio

właściciele maja sporo podejrzanych powiązań z politykami

Sauron

Witam. W grze jest do wypożyczenia na pare bitew vk.75.01(K) za ileś tam golda i jak się wykona nią jakieś misje to się dostaje ten czołg w prezencie. Czy ktoś się orientuje jakie to są misje do wykonania? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz

Tomschu85

Musisz w jednej bitwie zniszczyć 1 czołg średni, 1 czołg ciężki i 1 niszczyciel czołgów. Pomimo że na stronie jest napisane, że zamiast niszczyciela ma być działo samobieżne zniszczone. I dodatkowo tą bitwę przeżyć i dostajesz ten czołg za darmo, znaczy za ilość golda, którą przeznaczysz na wykupienie nim bitew.

Last edited 9 miesięcy temu by Tomschu85
Doradca

Super bardzo dziękuję za informację. A i mam jeszcze jedno pytanie. Dlaczego ja mam taką misję dostępną na wypożyczenie tego czołgu do misji a np moi koledzy nie jeden a paru tej misji nie mają. Czy to się dostaje losowo możliwości wypożyczenia czy jak to działa? Bo to w sumie nie sprawiedliwe, że jeden może zdobyć ten czołg a drugi wgl nie ma możliwości go wygrać

Bot

Misje te są rozdawane losowo graczom.

Last edited 9 miesięcy temu by Bot
Miłosz Bard-Shan Dao

Potwierdzam. Czołg mam już w garażu.
Wydałem 250 Golda żeby zapewnić sobie jak najwięcej bitew. Misja do wykonania, która mialem: Zniszcz po jednym z pojazdów HT, TD, Med. Misje wykonalem w 1 bitwie tak się szczęśliwsze złożyło. Po wykonaniu przychodzi powiadomienie o dodaniu czołgu i miejsca do konta.

Cham

Z racji narastającego konfliktu pomiędzy Polską i Białorusią (a tak naprawde ze ZBiR – bo to Rosja i Białoruś) dalsze finasowanei tej produkcji robi się kiepskie moralnie i etycznie. Może CC wyjasnią – pytajac w Wargaming – jak to wyglada ze strony tej firmy (Białoruś, tarnsfery, podatki). Ja niczego nie kupię od takiej spółki która wpłaca do budżetu Białorusi i dyktatora kasę za którą NASI żołnierze mogą oberwać/dostać dziś na granicy.

Last edited 9 miesięcy temu by Cham
wociszek

Dobrze gada kolega. CC widocznie chcą być neutralni w tej nadzwyczajnie niebezpiecznej sytuacji. W obecnej sytuacji nie da się być obojętnym w innym wypadku ma się klapki na oczach lub udaje się że nic się nie dzieje bo jeszcze oglądalność kanału yt strony www spadnie.

Last edited 9 miesięcy temu by wociszek
Odys

Idź się lecz, WG jest zarejestrowane na Cyprze żeby podatków u siebie nie płacić.

Cham

poza tymi tysiacami Białorusinów pracującymi w Mińsku i pałcącymi tam podatki. Cypr to ok. 200-400 osób – dyrektorzy i zarząd którzy za ok. 0,5 mln USD pokupowali sobie obywatelstwo, reszta wyrobników ok 4k zasuwa za białoruskie stawki w Mińsku, mieszka w Mińsku i tam płaci podatki itd. – utrzymują reżim czy tego chcą czy nie.

Last edited 9 miesięcy temu by Cham
O_o

Źródło tych liczb i informacji podaj jak możesz. Z czystej ciekawości sprawdzę.

Cham

wiesz to jest 10 lat czyatnia róznych pism i forów także na RU gdzie padały liczby oraz artykułów z dziennikarskichg śledztw dot. kupczenia obywatelstwem krajów EU dla różnych osób z dawnego ZSRR w zamian za pieniądze i ulgi podatkowe, ostanie takie śledztwo prowadziło nawet rosyjskie FSB i amerykańskie służby w sprawie prania kasy w Europie i zamieszania WG w ten proceder. Radze wpisać Wargaming LLC w googlu i sobie poczytać. Odnośnie liczb zatrudnionych osób to forum sewrwera RU ale na przestarzeni kilku lat. Nie mam zalinkowanych tematów i stron.co do liczby 4k – padała ona w kontekście biura w Paryżu – i że 1k etatów to nic nie robiący pracownicy wskazani przez reżim do zatrudnienia. Znajomi królika – którzy pobierali pensję nic nie robiąc – taki swoisty TIP miliardera dla ludzi reżimu to też z wrzutki na rosyskim forum. Te teamty pojawiły się gdy WG miało wtopę z patchem Rubikon i zaczeły się pojawiać informacje sfrustrowanych prcowników. Potem odejście do polityki rosyjskiej jednego z twórców WG też dało wysyp różnych informacji i wycinkę osób z nim związanych z WG. WG nigdy w zadnym komunikacie nie odniosło się do tych liczb, podawanych faktów ani śledztwa dot. prania pieniedzy (zima 2021).

Cham

np. Wszystkie operacje finansowe Wargaming LLC w UE mogą zostać przejęte w wyniku ścisłej współpracy z B-Efekt a.s. i spółkami GlobalMoney (randrlife.co.uk)
cytat:
“Wdrożenie takich schematów jest niemożliwe bez udziału działów finansowych innych firm, w tym Wargaming LLC, Sazka a.s. i innych”, mówi przedstawiciel czeskiego organu ścigania, dodając, że organy podatkowe krajów europejskich sprawdzają Wargaming LLC, a także inne firmy.

ojciec dyrektora

Znakomita większość pracowników IT jest przeciw Łukaszence, jest ich tak dużo, że cofnęli im wszystkie ulgi podatkowe w specjalnej strefie- ze względu na antyrządową działalność. Ja jestem przeciw szczujni narodu na naród tylko ze względu, że debile u władzy wzięli się za łby, przez co zwykli ludzie obrywają.
J**** Łukaszenkę i jego pomagierów, ale naród białoruski zostawmy w spokoju.

Last edited 9 miesięcy temu by ojciec dyrektora
Morska_Sroka

Mam kuzynkę jako żołnierza – tam na granicy. Z tego co mówi, to wśród żołnierzy morale są takie, że boją się wojny, jest tak nieciekawie. Nasza tv pokazuje ledwo ułamek tego co tam się dzieje, jest dużo gorzej. A tak żeby było ciekawiej to żołnierze(moja kuzynka) od 30h nie dostali nawet posiłku, noclegi na pace Stara, toalet i pryszniców brak. Niestety Putin i Baćka nie mają skrupułów, a WG jest tu w takiej sytuacji, że mają po prostu pecha, że są z takiego kraju. Jedyne chyba co im zostaje to ucieczka do kraju z UE

O_o

Wojny z tego raczej nie będzie, bo to nie jest nikomu na rękę i nikomu się nie opłaca. Radziecka gospodarka opiera się w głównej mierze na handlu surowcami. Komu by sprzedawali jakby rozpoczęli wojnę z Europą? Polska to nie Ukraina, że ruski wchodzi tam jak do siebie. Jakby nie patrzeć sama UE ma jakieś zobowiązania obronne. Jakby się nie wywiązali, to w tym momencie wszystkie traktaty przestają mieć rację bytu i sama UE przestaje w tym momencie istnieć. Zobacz ile zamieszania wywołał pokojowy Brexit. A to są duuuuuże pieniądze i interesy, więc nawet za naszym i ich “ukochanym” rządem się wstawią. Nato teoretycznie też ma jakieś zobowiązania. Amerykanie gdzieś swoją broń muszą sprzedawać, a Polacy dość spore zamówienia u nich złożyli. Szczują starym Łukaszenką, ale sama Białoruś za wiele nie zawojuje bez poparcia i wsparcia z Rosji.

klopsik

Teoretycznie masz kolego racje, są traktaty obowiązki zobowiązania itd. ale nie wiem czy wiesz podczas wwII mieliśmy sojusz iu zobacz gdzie jesteśmy teraz… 50-80 lat do tylu. Myślisz na prawdę ze Niemiaszki i inne kraje NATO włącznie z usa pospiesza nam na pomoc na nasza wschodnia granice czy raczej na zachodnia granice broniąc Niemiaszków tych którzy mieli kanclerza który wywołał sama wojnę. Bo ja szczerze nie wierze w te traktaty zapewnienia sankcje i inne gowna które są wyłącznie na papierku a jak przyjdzie co do czego to każdy sobie znajdzie wygodne rozwiązanie z zewnątrz a PL jak zwykle będzie w wielkiej ciemnej DoooooPie.

Co do Białorusi ona ma poparcie Rosji o ile nie działa celowo za sprawa heheszków putinka. W moim mniemaniu wojna wisi na włosku ponieważ zdobycie środkowej ziemi Europy jest bardzo dobre strategicznie dla kolejnych podbojów. A USA powie… eeee dajmy se spokój przecież to tylko Polacy. Nic dziwnego jak nasz rząd potrafi wszystkich skłócić ze sobą z zagranicy.

W ogóle zamiast pogadać z Frontexem w sprawie obrony granic to rząd się zachowuje tak jakby miał cos do ukrycia by mu czasem obcy ludzie po podwórku nie deptali… co to za ciemnogród w tej sytuacji nadzwyczajnej. W ogóle dziwie się unia w obecnej napiętej sytuacji na sile się tu nie ****** by za wszelka cenne bronić granicy unii przecież uchodźcy chcą tylko przez pół PL nabałaganić ale ich główny cel to kraje zachodnie. Niech nasi żołnierze i straż graniczna i inne osoby zaangażowane w obronie granicy sobie tam siedzą i marzną bez regularnych posiłków it… pewnie w sumie dla rządu to nic.

Last edited 9 miesięcy temu by klopsik
Bot

Niemcy mają farta że nie mają dużo gorzej od Polski więc niech nie podskakują

O_o

Wnioskuje, że mówisz o II WŚ i o tym, jak nas potraktowali “sojusznicy”. Tylko zauważ na jakim etapie rozwoju była wtedy Polska, a na jakim jest teraz. Ile wtedy zachodnie państwa wpompowały pieniędzy w nasz kraj, a ile teraz? Ile wtedy na terenie naszego kraju działało “korporacji” (o ile można tak napisać o firmach w tamtych czasach), a ile globalnych marek obecnie działa na naszym rynku i poczyniły u nas potężne inwestycje. Same firmy zagraniczne, które mają fabryki produkcyjne w naszym kraju to grube miliardy dolarów. Myślisz, że mogą sobie pozwolić na startę takich pieniędzy i budowanie ich w innych krajach? To jest przede wszystkim czas, a czas to jak wiadomo pieniądz. Nowej fabryki nie postawisz w tydzień. A mówimy tylko o budynkach i liniach produkcyjnych. Pomyśl jeszcze o kadrze, która w tych fabrykach pracuje. Chcąc niechcąc jesteśmy krajem, który ma dobrze wykwalifikowanych pracowników, którzy są względnie tanią siłą roboczą. Na zachodzie nie skompletujesz dobrej kadry w kilka tygodni… Jasne, że zachód jako państwo ma nas gdzieś, ale za dużo pieniędzy zainwestowali w Polsce, żeby teraz to odpuścić bo im się to zwyczajnie nie opłaca. Zawsze byliśmy buforem i zawsze nim będziemy i myślę, że niemiaszki dalej będą chciały mieć nas za sądiadów, a nie nieobliczalnych kacapów. No i gdzie te podboje miały by iść, jak ruski na Ukrainie sobie nie radzi, czy w Syrii? To jest kolos na glinianych nogach, który ma kupę wewnętrznych problemów i takie machanie szabelką ma jedynie propagandowy wydźwięk. Gdzieś czytałlem, że Chińczycy tylko czekają na jakąś woję w Rosji, gdzie będzie musiała zaangażować większe siły, żeby na Syberię wejść jak do siebie i zdobyć surowce plus przestrzeń życiową…

Last edited 9 miesięcy temu by O_o
klopsik

Masz rację. Wszystko co piszesz to racja. Tylko przykre jest to że wiele firm lata temu sprzedało zachodowi swoje przedsiębiorstwa. Nowe zachodnie fabryki to co innego w końcu to środek Europy. Przykre jest to też że tak prawdę mówiąc każdy ma nas w dooo pie a traktaty to taka niezdrową formalność dla zachodu. Za co oni nam tak nienawidzą drwią w każdym hollywoodzkim filmie… zawsze coś jest o Polakach niby pierdoly ale kłuje w oko.

misio

dziecko wyłacz tvn i poszukaj niezależnych źródeł, frontex to tylko agencja która nadzoruje granice UE administyracyjnie, mają siedzibe w Warszawie i szef frontexu wizytował granicę z bialorusią gdy wojsko stawiało zasieki z drutu, w tym tygodniu w ramach działań frontexu część naszych pograniczników leci na Litwę

misio

poprzednia władza trzymała Leopardy w żaganiu czyli bardziej broniła Niemiec niż nas

O_o

Nie pomyślałeś chłopczyku, że mogło to być spowodowane brakiem infrastruktury na wschodzie? Jakby nie patrzeć cccp okupowało nas prawie 50 lat i wtedy była trochę inna doktryna wojskowa. Nim wewzliśmy do nato też byliśmy tak naprawdę między młotem a kowadłem. Taka dywizja pancerna to nie są cztery ciężarówki na krzyż i nie jest to kilku chłopa. Weź ulokuj same czołgi i zaplecze techniczne do nich. Zakwateruj gdzieś tych kilka tysięcy ludzi i zbuduj im zaplecze socjalne. Całymi rodzinami w koszarach będą mieszkac? Wybudowanie bazy wojskowej od podstaw też trochę kosztuje i przede wszystkim zajmuje trochę czasu. Tym bardziej przy tych bezsensownych przepisach, gdzie sam przetarg trwa kilka lat. Na moim osiedlu, pomimo wszelkich zgód budowlanych szkoła warta kilka milionów na +/- 500 dzieci buduje się już od trzech lat. Nawet dziury w ziemi nie wykopali, bo przetargu nie mogą ukończyć. Więc pomyśl jakie utrudnienia byłyby przy budowie takiej bazy…

Last edited 9 miesięcy temu by O_o
O_o

Aaaaa. I pozostaje jeszcze czynnik ludzki. Iiilu żołnierzy wraz z rodzinami przeniosłoby się na wschód? Gdzie w takim np. Żaganiu mają już wyremontowane pod siebie mieszkania czy wubudowane domy, żony/mężowie prace w cywilu, dzieci szkoły i znajomych, często resztę rodziny. Tam tak naprawde toczy się ich życie, a na wschodzie wszystko musieliby zaczynać od nowa. Część z nich poszłaby na emki. Reszta brakujący czas dosłużyła w Policji czy Straży Pożarnej. I nagle połową załogi obsadzisz czołgi? Połową logistyków obsłużysz dostawy do bazy? A wyszkolenie nowych ludzi jednak trwa i nim taka jednostka osiągnęłaby pełną gotowość też minęłoby sporo czasu.

O_o

Jak już zwracany się do siebie per dziecko to panie dorosły przeczytaj jescze raz ze zrozumieniem co napisałem. Nie oglądam wcale żadnej tv, bo jestem świadom że to co nam serwują to papka. Tvn akurat to takie same ścierwo jak tvp. Czy ja gdzieś coś wspomniałem o fronteksie? Ja jedynie uargumentowałem czemu moim zdaniem wojny nie będzie.

Last edited 9 miesięcy temu by O_o
misio

hmm akurat nie odnosiłem się do Twojej wypowiedzi, niestety poprzednia władza likwidowała komisariaty, jednostki wojskowe i to się msci, a znamy skutecznośc słuzb zachodnich w obronie swoich granic

O_o

Odpowiedziałeś na mój komentarz więc byłem przekonany, że piszesz do mnie. A służby były rozmontowywane od początku lat 90. Antek raportem WSI je dobił, a za PO tylko wbili gwóźdź do trumny.

Last edited 9 miesięcy temu by O_o
Cham

Dokładnie tak. Największym wrogiem Zachodu jest komunistyczny reżim o niespotykanych wcześniej zasobach i technologiach – Chiny. To bardzo agresywne państwo i bardzo agresywny dążacy do władzy nad całą palnetą rząd. Historia się powtarza i Zachód zapłacił już za sznur na którym Chiny go powieszą. Transfer kapitałów, technologii już się dokonał, wyrosło nowe pokolenie wykszatłcone i posłuszne Partii. Korea Północna to groteska przy chińskim smoku majacym apetyt na całą planetę oraz podbój kosmosu. USA dobrze definiju swojego głównego przeciwnika jako Chiny, zaś Rosja to tylko użyteczny do siania zamętu w Europie tzw. pożyteczny idiota.

Marian

zmień źródła w których te bzdury wyczytałeś bądź usłyszałeś .Nasi żołnierze śpią , jedzą i pracują na zmiany . Twoje antyrządowe teksty nic tu nie zdziałają bo nie mają potwierdzenia w rzeczywistości .

Lądowy_Gawron

Bez posiłku 30h ? bez prysznica i toalet ? no to “fajne” te wojsko warto pracować w wojsku i stać na baczność będąc głodnym i nie umytym coś pięknego… wymarzone warunki pracy po prostu.

Last edited 9 miesięcy temu by Lądowy_Gawron
Żołnierz

Widać że teraz nie ma mężczyzn tylko są chłopcy😂😂 z wojska zrobili przedszkole z zakładów pracy obozy pracy a z więzień hotele. Jeszcze trochę to będzie strach dać broń takim żołnierzą co mają problem bo kibla nie ma 🤣🤣🤣

Morska_Sroka

Wiesz, trochę źle odczytujesz cel tego co zostało napisane. Nasi żołnierze są we własnym kraju, który działa normalnie, nie brakuje w nim żywności – a jednak państwo nie potrafi tego w takich warunkach takiej głupoty zorganizować – strach pomyśleć co by było w trakcie prawdziwej wojny.

Żołnierz

Żołnierz boi się wojny? Przecież po to się żołnierzem zostaje by mieć wyprany mózg i nie bać się. Niech kuzynka zmieni powołanie 🤣🤣
Chyba że służy do innych celów 😂😂😂

Last edited 9 miesięcy temu by Żołnierz
Morska_Sroka

A kto się nie boi wojny? Każda wojna niesie za sobą ofiary i w głowie każdego człowieka, nawet żołnierza podświadomy strach przed śmiercią zawsze będzie. Spoko, kuzynka już zmienia, bo już jakiś „geniusz” próbował się do niej dobierać i już jej się odechciało wojska 😉 ale sama ryzykowała idąc tam, dla mnie mieszane oddziały nigdy nie będą miały sensu, bo takie sytuacje zawsze będą miały miejsce niestety.

Żołnierz

Nie mam zamiaru się z tobą kłócić itp ale z tego co piszesz to z wojska robisz cioty 😉 przeszkadza im że sracza nie ma 😂😂

Morska_Sroka

Nie robię, bo temat wojny zawsze chłonę jak gąbka. Po prostu uważam, że w obecnej sytuacji nasi żołnierze powinni mieć lepsze warunki – tyle

Kto pytał?

Polecam przestać oglądać TVPis i zakończenia głosowania na PIS.

Cham

A co ma TVP do WG? W Polsce temat spółki WG nie istnieje praktycznie mediach oprócz platnych reklam mimo 3,5 mln polskiej bazy Graczy WoT. Telewizora nie mam od 2004 roku i nie oglądam żadnej tv od tego czasu. Głosuję zawsze na różne partie aby coś się działo w kociołku pamietajac o pewnej meksykańskiej partii trwającej blisko 50 lat u wladzy/ głosuję wiec zawsze na tę trochę słabszą aby kontrowała tę silniejszą.

AMONGUS SUS

dokładnie i zacząć oglądać TVN i głosować na lewice (kocham skrajności w tym państwie)

misio

to jedna z moich pierwszych premek, nigdy jej nie opanowałem haha

Mimi

kiedy ebr 75 się pytam?

Fgg

Nie będzie za dobry jest hee

MaxViera

Bądź cierpliwy jak nie jutro to za tydzień itp..Pewnie w kalendarzu adwentowym będzie 🙂

krabinski

mam nadzieje że bedzie.
został mi tylko on do zmarkowania.

krabinski

z kołowców

Michael

Obstawiam w poniedziałek z okazji ostatniego etapu FL a jak nie to na święta gdzieś dadzą.

Nebro

Miejmy nadzieję, że nigdy, bo takie menele jak ty tylko psują grę

krasnoarmiejec

Cena adekwatna do jakości pojazdu. Ani dobry, ani zły. Działo kapryśne, jak u wszystkich Sowietów, ot do kolekcji. Mam, czasem zagram, można szkolić załogi.

wociszek

Jeśli te ceny to mikropłatności w darmowej grze to mimo że jest “tanio” to nie są adekwatne w zupełności do tego w jaki sposób rng manipuluje bitwami.

Marian

Jak nie poprawią RNG to już nic nie kupię . Od roku nie wiem co znaczy pojechać VIII tierem na VI czy VII . Ciągle na X lub z łaski na XI . Kupowałem czołgi oraz konto premium . Od 2 miersięcy nie kupuję nic i żyję . Polecam ten system wszystkim , którzy mają zrąbane RNG . Nic nie zyskacie ale też nic nie stracicie . Wyjdzie na to samo . Pozdrawiam graczy WOT’a .

CÓŚ

Ojojoj spłakała się bidulka, bo sobie 8 na 10 radzić nie umie, zresztą skoro już piszesz o 11 tierach, to przypomnę, nie ma ich jeszcze oficjalnie :). Widać po twoim wpisie, że jesteś typowym botem, który szuka wszędzie winy, tylko nie w swojej grze.

misio

może zbyt mało premek kupiłeś lub masz fioletowe staty, ja mam zawsze pierwszą bitwę pojazdem na swoim lub nizszym tierze

Marian

zwykła literówka POwski pacanie . Chodziło o lvl IX

Cham

Ale RNG to esencja tej gry, system który umożliwia aby ta strzelanka nie doznała trwałego odpływu Graczy. Dlatego nie ma tu miejsca na logikę czy skill wczystej postaci jak w Stracafcie. W WoT akceptujesz że przegrywasz, masz złą drużynę, znikają pociski, a papierowy TD odbija strzał z amunicji premium o penetracji 375mm itd. Ja zdobyłem Stalową Ścianą na Kpz. 07 – ten papier odbijał od kilku VIII HT aż wbił się medal. Także takie cuda tylko w World of Tanks.

Morska_Sroka

Nie zliczę ile razy odbiłem się od wieży tego czołgu, to zaokrąglenie robi takie cuda, że ja mam strzelać w niego to często palpitacji dostaję, choć mam dziwne wrażenie, że dużo częściej się od niego odbijałem na początku, gdy wszedł do gry niż teraz

Miłosz Bard-Shan Dao

Dobrze piszesz. Szkoda tylko, że tak mocna zatarła się granicą pomiędzy prawdziwym skillem a RNG przez, które często nawet bardzo dobrzy gracze robią w bitwach ZERO bo tak im “polosowalo” Mam screeny bitew 0:15 gdzie gracze na topowych czołgach strzelali 15 razy a przebijali tylko 3… I to dobrzy gracze, a nie kupione konta… często pisałem z nimi po bitwie i pisali mi: Easy man, thats only rng…
Nasuwa się pytanie: czemu mają służyć tak szczegółowe szczegółowe statystki czołgów: celność, penetracja, dpm, mm pancerza itd… skoro RNG wynosi -25 +25%
Najlepszym rozwiązaniem było by zdjęcie (albo obniżenie) RNG z penetracji bo dochodzi do żałosnych sytuacji gdzie wyjeżdżasz na pewniaka na czołg do skończenia i nagle 340 peny brakuje żeby przebić meda od przodu… Nawet zasada 3 kalibrów nagle nie działa…
Niech zostanie na obrażeniach bo wiadomo, każda część czołgu jest inna i inaczej złapie pocisk.

Morska_Sroka

Zgadzam się, wczoraj podjechałem Char Futurem z 3 pestkami na Kpz50t (360hp miał) i z 50m dwa razy nie przebiłem dolnej płyty mimo znacznika na zielono, a na koniec 3 pestka weszła, ale zamiast za 390 to za 340 i gość przeżył 🙂

misio

nigdzie tak znacznik nie oszukuje jak na Mirny

Cham

W wot na telefony był chyba rok temu eksperyment i event z obniżonym RNG do 5%. Ale spółka i CC bardzo mało piszą na tematy techniczne dot. klienta gry czy rozwiązań programistycznych – nawet ogólnie. Tam wszystko jest słabo omawiane i dyskutowane. Dopiero od niedawna pod wpływem EU – WG zaczęło np. podawć szanse na wygraną w losowaniach. No ale dopóki jak to pisałem wyzej nie będzie pokoju to i nie ma zakupów, tym bardziej paczek itd.

Last edited 9 miesięcy temu by Cham
True

Bo WoT to gra SF z elementami fantasy a nie typowa strzelanka czołgami. Nie wiedziałeś o tym?

jan czolgista

fajny pojazd bo ma 2 gonsienicie i dzialo co strzela polecam serdecznie

MlodyAlchemik

A można nim jeździć, czy tylko stoi na spawnie? Zastanawiam się nad zakupem. Pozdrawiam

Pav28

Kup sobie w ten sposób zasilisz białoruskie *****

Grywgula

Ma stosunkowo słaby kamuflaż-jest duży. Raczej zatem 2 albo i 3 linia. Mobilność też przeciętna, zwłaszcza przyspieszenie. Nie ma za grosz pancerza więc nie pograsz za agresywnie. Mimo wszystko dobre wyniki można robić bo działo daje radę.