Wersja 1.14.1.3: Zestaw stylizacyjny “Kolory Chin”

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rygakloc

WoT staje się coraz bardziej polityczny, narzucając nam treści pro-komunistyczne. Ciekawe kiedy zaczną banować za wspomnienie o Placu Niebiańskiego Spokoju?

Czerwony_Baron

No tak, bo dodanie ładnego kamuflażu jest narzuceniem treści pro-komunistycznych. To co, ten czeski kamuflaż też nam coś narzuca? Jak tak cię boli obecność chińskiego kamuflażu w grze, zawsze możesz ściągnąć moda, który usuwa kamuflaże.

Heheszki

W którym miejscu ten kamuflaż jest prokomunistyczny i polityczny XD?

nooname

Eh… czyli 114 w maratonie…

Lloj

Tak kilka dni temu wypuścili na supertest 114 i za 3tyg będzie w maratonie .Ale se wymyśliłeś .Raczej Alt proto amx 30 będzie bo znowu wyszły wymagania na moe czyli pewnie ktoś z wg pogrywał nim przed maratonem .

Twoja_Babcia

To ciekawe dlaczego akurat ten cozlg (wz 114) jest pokazany w tym kamo
Myślenie nie boli

nooname

Ten czołg na zdjęciu to T-10, 114tka nie była nigdy pokazana z tym kamo.

Ciastek

mam wrażenie że na zdjęciu jest jednak 277…

nooname

A go nie wypuścili czasem jeszcze przed maratonemn ze strv K? Kojarzę, że wtedy ludzie myśleli że będzie to alt proto, astron lub nowy wz.

Nol

Dla wiadomości

Rok temu pamiętasz był w listopadzie maraton na obj 274 ? , aa miał być to gshor, zas obj 274a razem z bisonte w paczkach,
parim officjalnie to powiedział w jednym z postów, nic nie jest pewne WG miało już WSZYSTKO gotowe A miesiąc przed postanowiło zmienić tanki

Może tak być a może w ostatniej chwili wg zmienić na coś innego bo będzie na ten i owy tank lepsze parcie

Twoja_Babcia

Maraton na 274a był w grudniu