Halloween 2021: Członkowie załogi

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
WSA

tylko dodali te 3 paski do nich ?troche tak mmm ale ok

Rob

dresy adidasa – co się dziwisz?

Edek

Tylko BiA? Słabo… Rok temu mieli jeszcze expa na 2 czy 3 perki…

Gracz

dodatkowo pożydzili obligacji więc nie widzę potrzeby marnowania czasu na ten tryb, niech dzieci się cieszą

wociszek

Zawsze musi być milion nagród? A dla frajdy pograć to już sie nie da? Zawsze jakieś urozmaicenie od patoli w losowkach. Wg mnie takich trybow w ciągu roku powinno być znacznie wiecej. Jak ktoś ma dobrze rozwinięte konto to nie potrzebuje dodatkowych zalogantow. Ps co to są 3 perki nawet gdyby mieli? 5..6.. to już dawno min.

Last edited 1 rok temu by wociszek
Marc84

Dla frajdy? Drużynowo coś zrobić w tym trybie jest raczej słabo. Więc rezygnuję z patoli randomowej na rzecz patoli tego trybu.

wociszek

patola tu patola tam co nie zmienia faktu ze pewno kilka razy zagrasz tak dla odmiany, gdyby takie tryby były częściej może nie było by zwyklej rutyny. No bo ile mozna tłuc te same mapy… w dodatku niby 40 ich jest a na 10 bitew 5 sie powtorzy. Ja jak mam czas na granie i pierwsze 3 bitwy sa z d…. idę do innej gry i tyle. Przecież patusy nie będą mnie rozjeżdżać bo im rng losuje jakby z laserów strzelali. Wtedy już wiadomo ze czarny dzień cię spotka i fala porażek jak w banku. Wystarczy wyjść z gry i nie marnować czasu.

Last edited 1 rok temu by wociszek
Sid

Czasem pomaga też zmiana serwera, często jak na jednym mam 0/15 symulator, w 2 pierwszych grach, zmieniam serwer i jest dużo lepszy MM.