World of Tanks otrzymało osiągnięcia na Steamie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Moje zdanie, można walić łapki w dół xD

Włączyłem, popatrzyłem na osiągnięcia i stwierdzam że miałbym 100% jakbym nagrał tę grę ze Steama. Te osiągnięcia nie są wymagające, co więcej, większość z nich polega na graniu w tę grę. Tylko na graniu w grę. Nie trzeba nawet mieć jakiegoś skilla, bo osiągnięcie “zbierz 2,5tys wolnego doświadczenia w bitwach losowych” skillowe nie jest. Jakby dali coś wymagającego, powiązanego np. z medalami epickimi albo osiągnięcia w formie żartu “zdobądź czołgiem ciężkim Służbę patrolową” i nazwali by to “Czołg lekki? A co to?” to już byłoby lepsze.

Czarnobylski Szabrownik

Służbę patrolową Htkiem. To czego brakuje w wot to banda idiotów próbująca robić dziwne osiągniecia na Steama. Wyjeżdża taki banan w 60TP na środek malinówki. Wszyscy pytają go co robi, a on: “Tryin to get achievement”.
Oby nigdy nie WG nie poszło drogą przez ciebie sugerowaną.

We to zgol

no i teraz mam chęć do instalki wot’a na steamie

_The_Muffin_Man_

to się szykuj na grę od nowa

jan czolgista

konto rekruta slyszal pan, panie ferdku?

Anonymous

Zawsze może wrzucić launcher’a do wersji steam i grac, ale trzeba mieć 2 wersje gry zainstalowane, chyba że coś nowego wymyślili i sam launcher wystarczy, ale nawet z tym jedynie będzie liczyć tylko czas w grze bez osiągnięć

We to zgol

mnie to nie przeszkadza, dodatkowy exp na konto steamowe wleci 😀

RTSK

W sumie racja, też tak chyba zrobię