Lista zmian wersji 1.14.1

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ktoś

U mnie najbardziej znanym chyba jak i u większości jest problem MM, bo do RNG już się przyzwyczaiłem, aczkolwiek WR też ostatnio kuleje gdzie w bitwie co bym nie zrobił to i tak porażka . Na 10 bitew mam max 3 wygrane. Kiedyś grałem więcej dziś po 10 bitwie i kolejnej porażce po prostu robię alt f4. Pozdrawiam pasjonatów tej gry 😃😉

LOL

Heh, ja się też wypaliłem… 10 lat grania w to samo… w końcu można stracić cierpliwość 😉

DIANTHUSS

Pozdrawiam Weterana. Chciałbym tylko – bez złośliwości – odnieść się do WR.
Wargaming przesyła od Września (w każdym razie nie widziałem tego wcześniej) taki raport skuteczności bojowej wg. którego za w/w miesiąc miałem 62% winratio. Nie znaczy to, że przy wysokiej osobistej skuteczności miałem pełny wpływ na wynik bitwy. Dużo zależy też od klasy pojazdu, którą wybrałeś, oraz odpowiednich rozjazdów. Teoretycznie największy winrate umiejętnościami można sobie zagwarantować grając LTkami, szczególnie jeśli rzuca otwarte mapy – ale i to nie jest zasadą. Na pewno nikły wpływ na wynik bitwy masz grając wolnymi HTkami, bądź – o zgrozo – artami.
Czasem zaczynam sesyjkę od kilku porażek z rzędu, po 10 bitwach ukazuje mi się wspaniały wynik – 10 tyś WTR i 1 wygrana. To boli, ale nie zniechęcam się i o ile kontynuuję daną sesję, potrafię po tak słabym początku wykręcić conajmniej te 55% , a często okazuje się że to takich – przykładowych – 9 porażek dojdzie mi jeszcze 1 lub 2, ale zwycięstw 20.
Na winrate nie wpływają tylko drużyny i mapy, ale również podejście do przegranych bitew, oraz dobór odpowiednich pojazdów do aktualnych realiów gry.

Pozdrawiam

max

mam to samo przyjacielu cos w tym jest warto byc cierpliwym

analityk

To o czymi piszecie jest argumentem za tym że RNG “ustawia” bitwy. Skoro druga część sesji “wyrównuje” straty z pierwszej części to musi tak się dziać. Jeszcze kilka lat temu takie stwierdzenia były uważane za teorie spiskowe a ludzie je głoszący za foliarzy. Teraz mówią o tym już nawet niektórzy CC (oczywiście nie polscy bo nasi nie mają na to jaj)

O_o

Zmiany w typku59 zacnie się zapowiadają…

Anon lvl 69

W ciągu ostatnich lat Typek sporo zyskał. Sporo dały pierwsze poprawki, gdzie dołożono mu pestek i poprawiono ogólną obsługę działa. Później coś mu zmieniali z pancerzem i jest znacznie grubszy. Teraz kolejne poprawki. A to wszystko przy zachowaniu MM +1. Po tym buffie to już nie jest aż tak oczywiste, czy on odstaje od bdb radzieckiego T-44(-100).

O_o

Dokładnie. Te bufy dla czołgów z ograniczonym mm były konkretne. Super pers, t34-3, a teraz typek 🙂 ciekawe który kolejny pójdzie na warsztat.

_The_Muffin_Man_

T-34-3 ma ograniczony mm?

O_o
_The_Muffin_Man_

o ch*j to kupuje go przy najbliższej okazji

facet

.. a pomyśleć, że kiedyś T-34-3 miał depresję -3 …

_The_Muffin_Man_

W sumie nie za dużo zmian ale widać podłoże pod czołgi yoh

Taki z dawn'em

Teraz trzeba modlić się żeby WG Mirny-13 nie popsuli

Q_TaZ_Kozl4

Skąd wiesz, że będą mirny? Jest gdzieś info?