Sklep premium: KV-220-2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Al_Pączino

Granie tym pojazdem jest pogwałceniem konwencji genewskiej. Niby ma miękką wieżę, ale żeby najpierw w nią trafić, gdy do 6 tierów czołgi celność mają… no jaką mają, to trzeba się trochę namęczyć. Trafiając w nim na gracza poniżej 1000wn8, robienie z niego sita jest dziwnie przyjemne, i dziecinnie łatwe. Oczywiście, jest problem z dojechaniem na pole bitwy, lecz w dobie turbosprężarek nawet na otwartej mapie idzie coś ugrać. Poziom przesadzenia tego pojazdu na swoim tierze, na dzień dzisiejszy, bym liczył +- jak poziom przesadzenia Eboli na X tierze.

Wociszek

Nawet bym się skusił ale w dobie gdzie nie ma sensu grania 1 do5 tiery bo nie ma żadnych eventów na tę tiery do przepustki się nie liczą te czołgi to po co je kupować a tym bardziej grac ? Mam dużo Przemek od 2 do 5 tieru ale nimi nie gram bo niby po co ? Ktoś napisze dla zbierania doświadczenia dla załogi, głupota wejdzie załoga 2,0 i wszystko jak krew w piach

DarthRED

polska jezyka trudna jezyka, o co ci chodzić?

Cham

Można robić misje dzienne do przepustki oraz misje dzienne premium, ale minusem jest pozbawienie się sensownych zarobków bo VIII premium zarabiają lepiej i dają dodatkowe punkty do przepustki

Sigma

Imo nadal lepszy od T14

Arek099

Teraz jest już bezużyteczny każdy bije po wieży i wchodzi wszystko

Kacperek

Po tej wieży biję każdy ogarnięty. Jak grałem nim jakieś rok temu, by wbić Asa, to spotkałem masę ludzi co strzelało po kadłubie. Oprócz tej wieży – mankamentem jest działo. Słaba pena i na podstawie, i na pociskach premium. Sprawę nie ułatwia dosyć kiepska celność. Mimo MM +1 strach spotkać nim 6 tiery. Na topie niezły masakrator i można się nim bardzo przyjemnie pobawić. To taki sam pojazd jak Pz II J.