Oferta specjalna: Świętujmy Zjednoczenie Niemiec

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Johnson

I co ja mam świętować, jak to tragedia dla Polski. W naszym interesie jest, żeby ten totalitarny kraj nigdy nie był silny. Raz nazizm, drugi raz agresywne lewactwo. Myślozbrodnia w tym kraju nadal trwa. Nie można mieć własnego zdania, bo zostaniesz zaszczuty.

Bum0bum

Zgadzam się w 100%

Filip_K

No i dlaczego jest godzina 11:46 i dalej nie ma exp’a 1 gold za 35 fexp o co tu chodzi???

Ciennisty

Liczyłem po cichu na jakieś zniżki na materiały eksploatacyjne ale chyba jeszcze sobie poczekam.

Luleksna

Tydzień temu były.

Dr.Edward100

I jak zwykle. Trzeba będzie przypomnieć sobie, gdzie na okazję zniżek załogi chciały mieć inne perki? 😉

JerzySztug

Fur Deutschland

Pol

Ta będę świętować her tuska pfff

Gracz Wot

Dodaj jeszcze kaczora i jego bandę. Wszyscy politycy nadają sie do jednego kotła trollu

bo spóźnisz się do przedszkola

Taaaa…., wszyscy są tak samo źli, do kotła….., jakie głębokie przemyślenie, domyślam się, że twierdzisz tak, bo jest ci wygodnie, inaczej, przy minimalnej zdolności do logicznego wyciągania wniosków z dziejących się wydarzeń, musiałbyś zauważyć, że wśród polityków jest znaczna grupa, dla której interes Polski (,,Państwa teoretycznego”) ,,totalnie” nic nie znaczy, że pozostali nie są święci, to zupełnie inna kwestia.

Arjos

LOL “interes Polski” – bardziej wyświechtanego i splugawionego zwrotu chyba nie ma. Zakompleksiony samotny starzec i jego przydupasy walczą tylko o kasę dla siebie i zabezpieczenie się przed odpowiedzialnością, bez względu na to co zrobią ze swoim krajem i rodakami. A puste gesty , oczywiste kłamstwa łykają tylko matoły które dalej niż 500+ nie widzą

bo spóźnisz się do przedszkola

,,LOL”, ,,matoły które dalej niż 500+ nie widzą”, co tu komentować…..człowiek się tylko zastanawia, czy bardziej to śmieszne, czy smutne, czy tragiczne. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że taka gównomowa staje się powszechna, oczekiwana, gloryfikowana, itd….. a wszelkie głosy sprzeciwu, to ,,zdanie matołów, którzy dalej niż 500+ nie widzą. Myślenie w odwrocie – smutne czasy nas czekają…..takie yntelygentne

XD

Łap minusa pisuarze, wole zwykłych złodzieji niż złodziej, którzy wciskają kit, że bycie okradanym się opłaca.

Cham

Chyba kolega nie rozumie roli rządu i państwa. To ośrodek redystrybucji podatków z pieniędzy podatników w celu stymulowania zachowań lub funkcji społecznych. Ochrony – jak policja i wojsko, zdrowia – umownie lekarze, zabezpieczenia socjalnego – renty, emerytury czy wreszcie np. zwiększenia liczby obywateli – dzietność, imigracja i asymilacja. Gdy się to działnie nie podobna społeczeństwu następuje zmiana decydentów lub programów za pomocą wyborów czy refrendów. Warto mieć na uwadze państwo jako całość – co jest zbiorem różnych potrzeb – bo każdy z nas ma inną sytuację rodzinną, życiową, w zależności od wieku, pracy, zdrowia itd. Niestety wyborcy nie mogą wybrać Supermenów bo dokonują wyborów z tego co jest “na półce” – ludzie wybitni, zdolni, inteligentni i moralni do polityki się nie pchają.

Last edited 1 rok temu by Cham
Frih

Czy wy musicie wpieprzyć politykę nawet na blogu o gierce?

Cham

Gra powstała na kanwie polityki, której skutkiem były zbrojenia, budowa czołgów i dwie wojny światowe. Polityka jest obecna i na poligonie i w garażu i na półce w sklepie. Wojna jest jej najbardziej spektakularnym objawem.

Morska_Sroka

Owszem, tylko pierwszy komentarz co wniósł na stronę o gierce o czołgach? Jak bardzo trzeba mieć zatruty umysł żeby pisać takie rzeczy niezależnie której opcji politycznej to dotyczy. Co innego merytoryczna debata, a co innego wybicie szamba, jakim jest pierwszy komentarz pana Pola. Polityka ma to do siebie, że dzieli ludzi w interesie jakiejś grupy ludzi zamiast łączyć. A ci, którzy znają trochę historii i mają trochę informacji z pierwszej ręki o tym jak wygląda wojna wiedzą jakie skutki ona za sobą niesie