Linia frontu 2021: harmonogram

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
krzysiek

Bylem wielkim fanem LF tak po okrojeniu z nagrod i dodaniu 9tek, szkoda czasu na ten tryb.
Polecam wszystkim w ogole go nie odpala, wtedy *moze* do wg cos dotrze.

mrpatrycjusz

Ja nadal dobrze się bawię w tym trybie. IX meh tylko dmg do klepania kolejny jak dla mnie. Jeszcze w żadnym flu tylu generałów nie wbiłem.

DB

WG aż tak tego trybu nie upośledziło i nadal można się przednie bawić, nie mówiąc już o tym że kasa się zgadza i można nieźle zarobić!

mrpatrycjusz

Najgorsze jest jak team nie domaga jeden i drugi i zamiast się bawić i klepać dmg to albo na siłę bronią pkt albo jedna flanka puszcza i kołowce, burassque albo inne małe czołgi jadą na ślepo do dział. Po prostu największą wadą trybu są sami gracze którzy nie ogarniają że generał da im więcej niż na siłę wygrana po 15 minutach. Najlepiej bawie się gdy bitwa jest maksymalnie długa. O dziwo polecam ht najwięcej generałów miałem grając is3a 703 i 50tp pr. Oczywiście wszystkie te pojazdy mają turbo. Chyba nie muszę mówić czemu.

DB

No na graczy z drużyny to wpływu nie masz, ale i tak można swój dmg robić.
Najlepiej sprawdzają się mobilne czołgi, ale na obronę dział jak najbardziej HT.

biedrzyk89

Nie płacz. IX tiery w niczym mi nie przeszkadzają i traktuję to jako dodatkowy dmg. A i zarobki dalej są na satysfakcjonującym poziomie. A mapy są dość spore więc nie musisz się klepać z dziwiątkami face to face

Xxxx

Szkoda, że wszystkie misje jakie były kiedyś są okrojone, brak czołgów do wygrania i misji za poziomy, dodano 9tki a powinna być oddzielnie LF 8 i LF 9. JAK CHCĄ PROMOWAĆ 9TKI POWINIEN BYĆ WYZSZY BONUS NA 9TKI.

Płacz pomidorów

8 pokroju proga, lisa, renegade, skody, buraska etc. wciąż będą lepsze niż ten strv nieszczęsny

Dr.Edward100

Najlepszy tryb w WoT. Akurat jestem psycho fanem linii frontu.

alibaba

ale chyba starej wersji, bo nowa to juz raczej nie to.

Dr.Edward100

Gdyby nie to, że 9-ki mają w przedziwny sposób poechbane RNG to nadal da się zagrać. Gorzej z graczami. Stoją ameby i nie wiedzą co robić. Opcja “rób demejdż” nie trafia do wyobraźni, a gdzie dopiero w działanie.

Arjos

Niestety opcja “rób demejdż” powoduje rajdy lemmingów w jedną miejscówkę wypatrzoną u jakiegoś CC-ka a cała reszta mapy oddana i bitwa w plecy

Dr.Edward100

Na randomach masz to samo. Mapa nie działa. W bitwach rankingowych też zong, bo koledzy “gracze” nie ogarniają sytuacji za mapą. Takie czasy nastały.

RRRrrr

Właśnie w nowej, nie dość, że udało się wbić kilka generalów, to jeszcze zarobki mam lepsze niż na starym FL (za strzelanie w czołgi tier wyżej), a nie używam złota. Doświadczenie kompletnie odwrotne, niż to co zapowiadali gromnie youtuberzy.

Tepax

No a paczki kaj kiedy

AssessedColt931

Za pewien czas

Stachu

Gorsze na hellowen jak w zeszły roku razem z eventem z wteauf 100 a lepsze w połowie grudnia