Sklep premium: 30 dni konta premium + T-29 gratis

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Cham

Mój patent zakupów Ulepszonej przepustki? Za złoto. Złoto zaś kupujemy wtedy gdy mamy kupon 20-30% obniżki za zakup pojazdu w sklepie premium. Kupujemy pojazd który już mamy, dostajemy rekompensatę w złocie – 100% wartości pojazdu podanej w WoT Wiki. Dzięki temu mamy realne oszczędności. Najbardziej zaś opłaca się wydać kilkaset złotych raz do roku na paczki świateczne.Wiedząc że 3 sezony PB na rok to 22,5k złota mamy spokój na rok plus jakieś bonusy za dobre losowanie w paczkach. W skali roku, jeżeli wiążamy swoją rozrywkę z WoT na długo, to się opłaca. Bardziej niż doraźne zakupy w ciągu roku co jakiś czas.

Last edited 8 dni temu by Cham
Kręcę rogala

Jaki czołg za obligacje wziąć? Myślę nad is6 lub gwardzistą. Mam tylko trzy zarabiaczki i przydałaby się jeszcze chociaż jedna do zarabiania/nabijania battle passa

_The_Mufffin_Man_

Weź t26e5 bardzo przyjemna maszynka

Cham

Chyba lepiej zrobić premkę jako szkolenie rekruta, z obligacjami poczekać na lepsze oferty. Lub kupić jakiś epicki pojazd z listy skill4ltu.eu – masz tam rozpisane pojazdy – który jest epicki, dobry lub jest złomem plus inne dane.

Emil2255

Scamerino przez to że jest to oferta ograniczona czasowo to nie można używać kuponów.

Daminaisu

Za tę kasiorę polecam kupić 1 etap battle passa. Co prawda będziemy bez tego lolka i 11 dni premium mniej, ale za to mnóstwo innych dobroci wpadnie na konto.

Władziu

Jak ktoś kupuje w tej grze wszystko jak leci i się nie liczy z kasą to pisanie co jest lepsze w danej kwocie nie ma wielkiego sensu, ale jeśli ktoś tak jak ja stara się na grę wydawać jak najmniej kasy to też wolę kupić sobie etap battle passa w tej samej cenie co 30 dni konta premium z tym lolkiem. Fakt dni premium jest mniej ale za to jest dużo innych ciekawych dobroci.

Last edited 8 dni temu by Władziu
Ricciardo_3

Jakich np? w sensie.. co jest warte tej kasy?

k0rad0

Wyposażenie z nagród, kredyty pełno książek dla załogi i schematy

Last edited 8 dni temu by k0rad0
Ricciardo_3

Dzięki wielkie za info, zerknę na to dokładniej 🙂
Pozdrawiam