Najlepsze powtórki tygodnia #147

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Cham

Departament “K” Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Federacji Rosyjskiej bada kilka spraw przeciwko stronom sprzedającym kody do World of Tanks i WoWS
W Moskwie agenci departamentu “K” Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Federacji Rosyjskiej badają kilka spraw przeciwko stronom sprzedającym oszustwa / programy do oszukiwania i inne złośliwe oprogramowanie.
Pod bronią śledczych znalazły się dwa projekty – “CyberTank”/”CyberShip” i “Hagz”. Aby rozwinąć te strony, policja rozpoczęła działalność w zeszłym roku.
Pierwsza strona sprzedaje specjalnego bota do gry w World of Tanks/World of Warships. Znaczenie jest proste: uruchom program, a bot zacznie grać dla Ciebie. Oznacza to, że gdy jesteś w pracy, bot zarabia walutę gry / przechodzi maratony / wydarzenia w grze lub wykonuje program polecający.
Druga strona sprzedaje zwykłe “kody” (zabronione modyfikacje) – aimboty, wskaźniki itp.
Policja podeszła do dochodzenia poważnie: przeprowadziła zakup testowy i otrzymała oprogramowanie, które zostało ocenione jako złośliwe. Niezidentyfikowani twórcy czekają na sprawę karną zgodnie z art. 273 kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej “Tworzenie, używanie i dystrybucja złośliwych programów komputerowych”.Maksymalna kara za to wynosi pięć lat więzienia.
Pod koniec sierpnia na stronach projektu pojawiła się informacja, że projekty zostaną wstrzymane z nieznanych przyczyn.
Nie wiadomo, czy była to wskazówka Wargaming, czy policja zrobiła to sama. Ponadto departament nie wyklucza jeszcze większej liczby takich nalotów.

OPOP

co ty piles? domestos? ze takie pierdoly wypisujesz. do tej gry nie bylo i nie ma czitow. koniec kropka

Cham

To oficjalne info z VK i konta Wotexpress.info z Rosji. Trzeba czytać różne źródła bo na polskich kanałach szaleja cenzuja i boża bojaźń aby cokolwiek na temat WG napisać ze starchu przed utratą dropów, statusu itd.
Czasem warto być śwaidomym jak wyglada gra od strony osób które nie grają uczciwie i na co de facto pozwalało WG od wielu, wileu lat. Niedawno spotakłem na randomie EU gracza – 14k bitew. Problem w tym że on konto w połowie maja 2021 r. założył. Takie boty można wykryć pzrez samą ilość bitew w danym czasie (fizycznie normalny człowiek tego nie zagra) – ten akurat musiałby grac 3500 miesięcznie co daje 116 bitew KAŻDEGO dnia nonstop.

Last edited 1 rok temu by Cham