World of Warships obchodzi 6. urodziny!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Heinz_Jurod

Ale jakieś prezenty w mordę jerza czy mamy sobie kupić sami te prezenty, żeby nasi magowie od ulubionej gry mieli na prezenty dla siebie?

Luleksna

Brawo! Przejrzałeś ich niecny plan wyssania jeszcze trochę z umierającej giereczki.

oto są:

kod 1 1LETS24START6THEBDPARTY
   kod 2 WE24NEEDTOWAIT6ALITTLE2
   kod 3 3GOOD24NEWSEVERYONE6
   kod 4 UNDERWATER6UNDERCOVER4
   kod 5 24WOWSSIX5YEARSWOOHOO6

Luleksna

Grę opuścili CC w proteście przeciwko agresywnej polityce WG by rypać kasę na lewo i prawo. Umerajta stateczki za pieniążeczki!

takietam

Tam to się ogólnie dzieje, ostatnio zrezygnował “dev” z WoT w proteście przeciwko zwolnieniu jakiegoś jego podwładnego (który kiedyś pracował w wows). Przy okazji na ruskim forum jakiś wysoko postawiony mędrzec z wargaming napisał dlaczego maja w ***** feedback graczy/cc – bo żeby móc ocenić dobrze, to trzeba być samemu dev, a jak się tak znają to niech sami zaczną robić gry.

Cyryl

WoWs obchodzi urodziny, dlatego WG wyciągnie wszystko z waszego portfela, bo musi mieć za co świętować – tak powinien brzmieć tytuł