Program rekrutacyjny 2.0: Zbliża się nowy sezon!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

32 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czolgista
Czolgista

Zapraszam do dołączania do mojego programu i zdobycia czołgu premium i wielu innych rzeczy: https://worldoftanks.eu/referral/39707eb12be94cbca94a937aeac1d85b

szatan

w sensie z tymi obligacjami bedzie wybor czy juz wcale ich nie bedzie?

A

Znowu jeden drugiemu zrobi…. ludzie to nie tak, to nie tędy droga 🙁

PSX_HERO

1500 obligacji to było mało dla rekruta? Przecież za to był czołg premium na stałe V poziomu plus ten wybrany jako nagroda. WG tego nie zmienia bo gracze pisali, że jest źle tylko dla tego żeby ograniczyć farmienie kredytów bez zakupów w sklepie. To jest taka pomoc jak modyfikacja HE, tylko kto pamięta ile radości dawały takie czołgi jak KV2, Jumbo, Hetzer … generalnie troll tanki, dla tych właśnie rekrutów ? Kolejna niedźwiedzia przysługa w wykonaniu WG. I to wszystko dla graczy?

...

No radość to dawały posiadaczowi, a co miał powiedzieć przeciwnik dostający zbalansowanego oneshota?

PSX_HERO

Przecież rok temu podnieśli HP na niskich tierach i tych one shot nie było już tak dużo. Ja dostałem wiele razy, tak to jest głupio wyjechałeś i garaż :). Dzisiaj jak Cię polosuje np.KV-2 na 8 tier to powiedz mi co masz zrobić? Nic. Tu nie o to chodzi, żeby bronić stare HE za wszelką cenę i nie mówię, że mam rację. Chodzi mi o to, że niestety coraz mniej jest fun_to_play i wszystko zmierza w kierunku pay_to_play. 🙂
Dlaczego na przykład zdejmowanie modułów nie może być za srebro np. 1 za 300tys.
Mógłby sobie człowiek, który nie ma kasy odzyskać go za połowę ceny a nie farmić kolejny za 600tys. Darmowe zestawy też by cieszyły 🙂 Można by dużo pisać przykładów bo to tylko jeden, i mi to nie przeszkadza bo płacę za ten produkt, ale taka polityka nie pozwala na przyciąganie do WOTa nowych graczy, taka jest moja subiektywna opinia i mogę nie mieć racji 🙂 …
Ja miałem 5 rekrutów i niestety, żaden nie gra już w tą grę.
Pozdrawiam

Gracz wociszka

koks

Last edited 2 miesięcy temu by Gracz wociszka
takiktoS03

Jakby ktoś chciał na rekruta, to macie link: https://worldoftanks.eu/referral/9582c047351d4ceea31a6db4d9373f5a

hehe

Twórzcie i nie grajcie. na tym koncie.

Gracz23

Szkoda że nie taki is6 albo lowe

niki087

Super. Wróciłem po pół roku przerwy, rozegrałem trzy bitwy na 8, skorpionem G nie przebiłem M40/43, innych cudów nie wymieniam, starczy mi na kolejne pół roku.
Miłej gry.

Bot

no i do widzenia

Chop co nie umie grać

Kto pytał?

osa

Akurat M40/43 ładnie dinga

EloMorelo

no nic dziwnego że skorpionem G nie przebiłeś M40/43 jak trafiłeś w działo lub coś co nie przyjmuje uszkodzeń w tej artylerii 🙂

klenek

Fajnie że koledzy mają takie podejście, ale wiecie że graczy ubywa? Już na niskich tierach grają boty ( takie z dwukropkiem przed nickiem). Nie dzieje się tak dlatego że gra jest zarąbista, tylko dlatego że jest zmanipulowana.

Sylwek

Sta 2 po bufie na papierze oferuje niezłe staty działa, przyzwoity dpm, niezła pena na pocisku standard i spora prędkość, op pena na goldzie, bdb zasięg widzenia, przyzwoita mobilność i camo, 10 stopni depresji. Brak pancerza i niska alfa. A jak się tym gra?

Edward100

Jak tym się gra? Odwrotnie do tego, co masz na papierze. Złota zasada w WoT. Kartka wszystko przyjmie. Po bufie jest lepiej, ale trzeba nim kampić. Na czołówkę lecisz, żeby wy*bać się za darmo.

klusekexe

jako tako fajny ale jego celnośc to jakaś tragedia nie sugeruj się tym co na papierze

hariku

zero pancerza i mały burst damażu, w obecnym wocie trudno się gra tego rodzaju tenkami

Czołgista

Akurat chciałem STA-2, bo nie mam na czym zrobić załogi japońskiej. Czi Nu Kał tak średnio przyjemny był i sobie odpuściłem.

_The_Muffin_Man_

Bardziej się opłaca książki szkoleniowe niż granie sta

ToRsTeN

oczywiście za 2mln srebra jest książka która daje chyba 250k expa dla załogi
a 2mln srebra wyfarmisz innymi premkami (w 1-2dni) szybciej niż 250k expa na STA2 – pewnie w 10 dni

M4RiO

Oczywiście obligacje musieli usunąć dla dowódcy, żeby nie zdobywali za łatwo czołgów premium za nie, tym bardziej 121b

Damiano

Nic nie usunęli, ślepoto.

M4RiO

Przepraszam, zwracam honor. Nie patrzyłem które nagrody dla kogo są

Last edited 2 miesięcy temu by M4RiO
JanuszMajewski

oblikacje zostało durniu

Luigi

szkoda 15k obligacji na czołg który jest dobry tylko na randomy czyli 121b.CCeki nakręcili dzieciaków, że to “łope tenk” i dzieci się rzucili tak jakby ten czołg sam randomy wygrywał.1-2 strzały na bitwę tyle nim robią widziowie 5złotych, nieco sprytniejsi nim kampią przez co robią ponad 1k dmg na bitwę.Nie chodzi mi tutaj o to by kogoś wyśmiewać albo obrażać, ale jak chcecie dobrego meda to tylko 907, ale niestety trzeba grać w dobrym klanie.Ktoś jest za słaby to może zapomnieć o czołgach za kampanie.Może WG kiedyś doda czifka i 907 za np 100k obligacji do sklepu za obligacje, wtedy ludzie będą grali i na pewno ruch na serwerze się zwiększy, tylko pamiętajcie, że te czołgi to nie samograje.

Aaaa

Żaden czołg nie wygra sam. Są lepsze, gorsze czołgi, ale imho 121B po buffach jakie dostał jest bardzo przyjemnym w grze medzikiem. Druga sprawa, że nie każdy jest spoconym tryhardem, który na random musi wyjechać Hivtejnem, Ebolgą, czy Bobjectem.

Heh

Ale są hojni w oferowaniu tych zestawów demontażowych, 30 golda x 3! Obligacjem może fakt, nie są tak ważne dla nowych graczy, ale mogli dać więcej rzeczy zamiast nich

Heh

Komentarz oceniający negatywnie zmiany wprowadzone przez WG i dostaję łapki w dół? W życiu bym się nie spodziewał, chyba community zaczyna wstawać z kolan

Last edited 2 miesięcy temu by Heh