Międzynarodowe Mistrzostwa World of Tanks: Zapowiedź

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ziomas

Ok. ALE ZERO MODÓW. KONT PREMIUM, ŻADNYCH PREMEK W POZIOMIE JAKIM GRASZ oraz brak systemu RNG. Inaczej będzie kolejna kupka pieniędzy do zebrania przez białoruski WOT

Last edited 1 miesiąc temu by Ziomas
Edward100

To tylko wewnętrzna inicjatywa WG. Gdyby wciskali się do e-sportu z tym ich przesadzonym i stronniczym RNG, to wtedy mógłbym zacząć pluć.

Ah te ludzie

RNG raz daje, raz zabiera. Tak samo często zabiera, jak daje. Gdzie tu stronniczość?

Ach te ludzie

RNG nie da się usunąć, bo jest nieodłączną częścią gry. Możnaby je najwyżej zmniejszyć, jeśli mowa o losowaniu penetracji i DMG. (Bo np. celność jest charakterystycznym parametrem dla poszczególnych czołgów) RNG +-25% bywa irytujące (mimo, że jest całkowicie sprawiedliwe). Dla mnie osobiście RNG +-10% byłoby spoko zamiast +-25%, ale nie jest to coś czego pilnie potrzebuje gra.

AWplayer

Mistrzostwa RNG ? czy to ma aby sens ? przecież i tak rządzi programik RNG który decyduje czy : Trafisz, przebijesz i ile dmg zadasz na te 3 najważniejsze rzeczy nie mamy wpływu, a tu jakieś mistrzostwa poważnie ? Rozumiem CSa że mistrzostwa robią i turnieje ale wot i te RNG, ma to sens poważnie pytam.

Ah te ludzie

Ma to sens. Rng się liczy, ale jest to trzeciorzędny czynnik decydujący o wygranej lub porażce.

Ludzie te Ah

Załączyłeś wentylator tam w biurze WG ? ostatnio komputera nie wyłączyłeś, nie zapomnij tym razem.

True

RNG w tej grze to pierwsze skrzypce… Gdyby tak nie było, to ta gra na bank była by w e-sporcie. Zbyt dużo niewiadomych w rozgrywkach losowych niestety, dlatego są takie smaczki: 150m, strzał w przód Helcata, w papierową wieżę, penetracja 258mm i “nie przebito pancerza”… 100% szansy na przebicie i nie przebijasz bo RNG tak postanowił. Nie wspomnę o kołowcach. To jest chore.

Ludzie te Ah

No właśnie coraz bardziej mam tak, że nie przebijam papierowych czołgów, nie ważne czy to bok czy tył, pocisk leci i nie przebito albo najczęściej w gąski, o kołowcach nie wspominam – dostaje za 0 w koło i jedzie dalej.WG wie o tym i nie robi nic z kołowcami, nawet ciężki tyle pocisków nie przyjmie za 0 co kołowiec to jest dopiero chore.

Ach te ludzie

Strzały za zero w papierowe czołgi są irytujące, ale wynikają wprost z mechaniki gry, której najwidoczniej nie rozumiecie. Ludzi, którzy uważają, że w takich turniejach wszystko zależy od RNG to serdecznie pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia. Zgaduję, że nigdy nie graliście nawet natarcia, mapy globalnej itd. Najbardziej liczą się: taktyka, komunikacja, umiejętności personalne graczy. RNG bardzo rzadko rozstrzyga kto wygra, a kto przegra.

Blichtr

Jeśli masz problem z przebijaniem Hellcata, to nawet nie rób żadnych 9 i 10 tierów. W Twoim przypadku 45% WR to nie kwestia RNG…

True

Mam win ratio 53% i wn8 prawie 1700 więc, gram od bety. Trafienia 75%. Już zapomniałem dawno o grindzie czegokolwiek, bo wszystko odkryte. To jak jesteś specjalista od przebijania Helcata, to jak to robisz? Celujesz prawym, czy lewym okiem? Mój błąd, bo ja patrzę normalnie i może dlatego nie przebiłem… Ty to spec, nie masz też problemu z kółkami pewnie. Piszę to bo twój tekst nie do mnie dzidzia… Ha ha ha. Tobie pewnie wszystko wchodzi, wszyscy mają problem z RNG tylko nie ty… Lol.

Last edited 1 miesiąc temu by marigo42
Ach te ludzie

Jak już chwalimy się statami to ja mam 2650 overall wn8, 57% wr overall i 3500/3600 recent wn8. I uwaga: też czasami strzelam w papierowe czołgi za zero 0.0. Ale wiem, że wynika to z mechaniki gry (np. autorykoszet przez zbyt duży kąt (szczególnie częste zjawisko przy strzelaniu z apcr, wynika to ze specyfiki tego rodzaju pocisków) trafienie w osłonę/pancerz warstwowy/moduł zewnętrzny, pocisk nie dosięga pancerza właściwego)

I mimo, że też zdarza mi się przez RNG spudłować “pewny” strzał, to nie płacze potem na forum. A jak mówisz, że w turniejach tego typu RNG gra “pierwsze skrzypce” to znaczy, że w najlepszym wypadku nie masz bladego pojęcia o grze klanowej.

doom7ord

Można gadać jak do ściany, ale i tak swoje braki w grze będą zganiać na złe RNG.

Pan X

Chłopie jak rng tak chce to i jgpanzer e100 na goldzie nie przebije ebra albo grilla czy innej lodówy papierowej xd

Pawello10000x

Mechanika heatow się kłania

Solis

No i w koncu dojgeiming zasługuję na pozytywny komentarz wreszcie !!! organizuję turniej rangi światowej nagroda też bardzo ale to bardzo pozytywna jest się o co bić chyba misza z sergiejem wytrzeźwieli haha

Gal anonim

covid i tak wszystko uwali

Arjos

Ostatnio KamilEater wrócił na twitcha i mówił, że do końca roku skupia się na innych swprawach niż dalsze studia itp. Czyżby chciał spróbować ?

A

Oj, zapowiada się nieźle!! Brawo za inicjatywę