Mapa globalna: Burza – aktualizacja

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

31 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Eloelo

Czy tylko mi nie działa xvm po aktualizacji? XD

Heh

Nie tylko tobie, było napisane jak wół że powstanie nowy folder na modyfikacje wiec musisz znowu wgrać

Maciek xD

Płaczecie za tym opee chifem a większa połowa z was to Kidy które nie umiały by nim grać. Dobrzy gracze juz go zdobyli a baronom go nie potrzeba.

doom7ord

Większa połowa?…sądziłem że połowy są równe.

Maciek xD

Widać ze jestes po podstawówce. To ci powiem kidzie 1/2 to połowa, 3/4 to wieksza połowa a 4/4=1 to oznacza całość. Wróć się do szkoły a nie siedzisz na forum bocie co skacze z klanu do klanu,na Twój temat w grze dużo słyszałem także sie nie udzielaj bo powiem za dużo tundro i autoaimie.

Heh

O człowieku, kto Cię matematyki uczył… 1/2 to połowa 3/4 to większa część, 4/4 to całość.

Ach te ludzie z rykoszetu

Mam recent na poziomie 3500 wn8, overall 2700, wyexpiłem wszystkie ważniejsze czołgi pod cw. Chyba w definicję red barona się nie wpisuję. Mam klan ~1500 elo, w którym aktywnie gram klanówki. Na ostatniej kampanii z chiefem brakowało mi kilku czołgów i byłem w gorszym klanie, przez co nie zdobyłem wystarczającej ilości punktów. A teraz dwie kampanie z rzędu nie ma chiefa. Jest to nie fair wobec części graczy.

koks

rozpłacz się i jedz na skargę do Brukseli…..

Odys

Można było licytować, po prostu kłamiesz.

Ach te ludzie z rykoszetu

Za 60k obligacji? No można było. Gdybym grał od więcej niż dwóch lat to może bym tyle miał nazbierane. Twój argument jest tak głupi jak jego autor.

Heh

Wróciłem do gry po 8 latach przerwy, wcześniej nie grałem klanowo, ledwie miałem 6 tier, po powrocie w rok udało mi się wbić prawie wszystkie X do tego 279e i 260. Co z tego, że mam odpowiednie pojazdy, gram na poziomie powyżej średniej, jak zwyczajnie nie mam możliwości zdobycia jednego z najlepszych czołgów, bo przecież dobrzy gracze grali przez całe 8 lat i już go dawno zdobyli?

Bot

a to twój problem i twoja wina że wcześniej nie chciałeś grać czy wg? Był do zdobycia 3 lub 4 razy czyli 2 lata wstecz to było się załapać a nie płakać teraz bo “Łeee ja nie grałem wcześniej to mi się należy!!!!”

lol

Mogę napisać tylko, że jest to nie fair wobec innych graczy. Skoro wiemy, że ten czołg jest OP na mapie globalnej, to albo zabraniamy gry tym czołgiem, albo dajemy możliwość jego zdobycia innym graczom. I nie piszcie mi, że posiadaczami tego czołgu są same “fiolety”, bo sami wiecie jak było (kupowanie miejsc w klanach).

Napoleon111

Po co płaczecie o tego chifa, jak WG znów doda coś nowego do gry i meta się zmieni. Przecież teraz tylko na dwóch mapach spamujesz chifami w opór.

lol

Kolego ja nie płacze, bo posiadam. Napisałem tylko, żeby WG się w końcu zdecydowało, co do tego czołgu. I nie jestem psem ogrodnika, żeby innym zabraniać go zdobyć. Gra i tak zweryfikuje umiejętności.

Heh

Możesz marzyć, WG zauważyło że ludzie narzekają na OP czołgi i nie dali nic super mocnego od dłuższego czasu, a najlepsze premki pojawiają się w sklepie bardzo rzadko.

Chyba Ty

nie to nie jego wina i problem tylko i wyłącznie WG.

Ach te ludzie z rykoszetu

W ten sposób część graczy (nawet z mega wysokimi umiejętnościami i wieloma innymi czołgami) jest w dużej mierze skreślana z gry klanowej i nie ma szans na zdobycie czołgu, który jest mega potrzebny do klanowej na chociaż średnim poziomie. Wcześniej był paradoks, że bez czołgów nagród jest ciężko zdobyć czołg nagrodę. Teraz w ogóle nie ma opcji, żeby zdobyć najpotrzebniejszy czołg pod cw.

Ach te ludzie z rykoszetu

Wcześniej nie mogłem grać cw bo nie miałem na tyle rozwiniętego konta i umiejętności gry klanowej

Heh

WG, najlepsze czołgi powinny być do zdobycia dla każdego. Tak samo zdobyłem Concept 1B który jest OP na 9 tierze i dostała go tylko część lepszych graczy za rankedy, zasada fair play nie istnieje w tej grze

Ach te ludzie z rykoszetu

Z conceptem wygląda to trochę inaczej. Gracz, który go nie zdobył traci najwyżej fajną zabawkę na dziewiątki. Tym tierem nie gra się żadnych cw, więc to że się go nie ma aż tak nie boli. Jak nie masz chiefa to jesteś dość często useless w klanie. No i wg od początku powiedziało, że za ten sezon rankedow jest concept, a później będzie coś innego. A chief nagle po prostu wyparował z puli nagród, w której wcześniej normalnie miał być, jak inne czołgi-nagrody.

hmm

nie wierzę że do końca wota nie będzie już możliwości zdobycia chiefa; może jakoś straci przez lata (jak np defender) i znowu dadzą go do zdobycia (chociaż kiedy nie będzie już op to nie będzie za bardzo sensu go wybierać…); mogliby też dawać go np co drugą lub co trzecią kampanię do zdobycia, albo dać go do osobnej kolejki nagród (jako osobna nagroda, a nie wybór spośród 6 czołgów) i ustalić limit np 1000 chiefów per kampania 😉

Edward100

Odczekamy parę miesięcy i pojawi się za 25tyś obligacji w sklepie. Spokojna potargana.

heh

Myślę że w końcu dadzą, może od kolejnej kampanii, może później. Nie wiem co by się musiało wydarzyć żeby stracił na znaczeniu, chyba by musieli zacząć wypuszczać więcej czołgów z peną 400+ na goldzie

Raginis

Zaryzykuję przypuszczenie, że pojawi się na Black Market. Trochę na zasadzie T22 lub typa gold, w limitowanej wielkości i za góry złota lub obligacje. Pzdr

Raginis

Generalnie WG pewnie kmini jak spieniężyć legendę. Czyli prędzej czy później, ale będzie ponownie. Pzdr

Gąska_Balbinka

Też tak myślę, ale jak będzie to za srebro tak około 60-80kk, to więcej dla nich warte niż gold. 80kk srebra to 200k golda. A i tak by zszedł szybciej niż typ 59G

Pan X

A już myślałem że przeproszą graczy i przywrócą czifa do puli xd.

Arciarz

Ja myślałem że przesuną kampanie. To już by było za wiele XDD

Bot

spokojnie przesuną 1 dzień przed XD

Fińczyk

ja myslalem ze tej kampanii juz nie bedzie xd