Wersja 1.13: Nowe wydarzenie na Mapie Globalnej, cz. 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Emil2255

Panowie co wziąć następne z kampanii. Mam już chifa i 907 co się jeszcze opłaca, słyszałem że 121B jakieś buffy miała mieć.

BIAŁY_PAN

t95e6

AkLiPnHgA

121b kup za obligacje w sklepie -15k to nie duzo! A na kampani VK lub WLOCHA medzika 🙂 walcz !

Mr.T

Hmm, czy 51k obligacji wystarczy na wylicytowanie maszyny czy niezbyt? Bo można by spróbować dołączyć do jakiegoś klanu na kilka bitew for fun i licytację..

Kiełpa

Ostatnio było ponad 70K więc nie za bardzo

Mr.T

Dzięki za odpowiedź, w takim razie sobie daruję o ile nie znajdę jakimś cudem czasu na pełnoprawne granie kampanii co nie jest prawdopodobne 🙁

Demonek66

Ostatnio było trzeba postawić minimum 57,8k obligacji. 😉

stefan

około 60k ostatnio było ale NIE BYŁO czifa. Jeśli teraz będzie to obstawiam nawet 80k jeśli nie to 60k-70k

Brednie

Co ty opowiadasz jakie 70k??? Widać kto grał, bo Ty na pewno nie brales udziału w kampanii renesans. Powyżej 55k obligacji wchodził ludziom już np: 907. Nie słuchajcie bredni. Jeśli będzie czif licz się z dużą suma, natomiast jeśli czifa nie będzie, a to samo co w renesansie, uważam że kwoty będą podobne.

Pan X

Kwoty w kampanii potrzebne na licytację czołgu są coraz wyższe, więc liczył bym minimum z poprzedniej kampanii + 15k obligacji, nawet jak nie będzie czifa.