Majowy zrzut Prime Gaming: Zestaw „Rock Out!”

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Staszek

Ooo Amx, zawsze chciałem go spróbować.

stefan

Wiadomo coś o dacie wprowadzenia nowego zrzutu?

EloMorelo

Nice

Smart

Nooo i to jest to co tygryski lubią najbardziej! IS 3A – zawsze chciałem go kupić, ale ze względu na rozbieżne opinie nie zdecydowałem się. Teraz pogram i sam ocenie, czy warto wydać na niego kasę. Powiem szczerze, że Prime Gamin to naprawdę fajna rzecz!

ZiomekTomek

Zamontuj Ulepszone celowanie, i wszytsko inne aby poprawić celowanie działa, nawet nie montuje wentylacji. Działo bez tego jest tylko na krótki dystans. Ten czołg jest często rzucamy na X tier i na krótkim dystansie nie pograsz długo. Ogólnie czekaj aż się wszystko załaduje, wychylaj się i wystrzel wszystko. Fajny czołg ale się szybko nudzi, pancerz już na IX tierze nie daje rady, nie ma depresji działa i przez to nie da się grać agresywnie jak nie jesteś na topie w 3,4,7 mm co zdarza się bardzo bardzo zadko.

Tadam

Stabilizacja, obracanie wieży i turbo. Bo z kopytem też u niego słabo.

heh

ale wentylacja też poprawia celowanie

Potwór z Wadowic

na tyle nieznacznie, że na ciężkie średnio się opłaca po wyposażeniu 2.0

SuItan_Kosmitow

Jestem przekonany że wkrótce ogłoszą nowoczesne czołgi na PC i chcą wycisnąć ze starego wota ile się da. Nigdy w historii nie było tylu czołgów w sklepie premium.

Kam1007

Nie dodadzą czołgów z zimnej wojny do wota na pc. Przynajmniej nie teraz 🙂

O_o

Mogą dać, ale w osobnym trybie, gdzie grają tylko przeciw sobie, tak jak teraz masz na konsolach. Ponadto masz już sporo czołgów zimnowojennych w grze, czyli takich które powstały/były planowane w latach 1947+.

Honza

No to zaszaleli z tym IS-em 3A 😀
Tak cenny i przesadzony czołg którym będzie można zagrać za darmo wow