Oferta specjalna: Obchody Dnia Matki

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Taki tam

Niech wg pozwoli na sprzedaż tych naklejek. Jest tego tyle że jakby sprzedał po 1 kredycie to i tak pewnie z 1mln by wpadł

Fabi

O tak tak tak też mam dużo takich nie sprzedawanych emblematów napisów i naklejek których bym się pozbył choćby za symboliczną cene

Maciek xD

Co za głupota niech daja jeszcze więcej tych chorych naklejek to nie długo synchronizacja garażu będzie trwała tak długo ze będę mial wystarczająco długo czasu aby przejść się do sklepu po piwo w sasiednim województwie

Luleksna

Boże co za głupoty, nagród wartościowych: srebro, dni premium brak. Czas pracy pracowników zamiast na nową mapę poszedł na takie bezużyteczne ustrojstwa, o których każdy zapomina po 2 dniach. Dzięki WG.

Dawid

Jeśli już WG coś daje to niech to będzie chociaż pożyteczne. Zwykłe wyposażenie (wentylacja czy optykę) ktoś sobie to zamontuje lub sprzeda albo kamo na czołg zawsze 2-5% do kamuflażu pojazdu,1 dzień premki. A ten naklejki są potrzebne jak dziura w moście.

Dawid

Nie wiem jaki to jest dzień matki Białoruski, Francuski czy między narodowy na pewno nie polski dzień matki, ale nie w tym rzecz. Nie żebym narzekał, ale zamiast tych naklejek mogli dać jedno fajne kamo i wszyscy byliby zadowoleni.

OnlyWN8

Albo konto premium na 1 dzień.

Dżem z Chałką

ej no kurde nie jestem pewien ale my w polsce żyjemy i mamy dzień matki 26 maja

Karol

Umiejętność czytania i pomyślenie że nie cały świat żyje w Polsce nie boli

alt f404
  • Daty, na które przypada Dzień Matki różnią się w zależności od kraju. Sprawdźcie dokładną datę dla Waszego rejonu w naszym kalendarzu świąt, aby nie zawieść żadnej mamy.
Armata

to chyba białoruski dzień matki ja obchodzę 26 MAJA tempe dzidy

Iwni

Międzynarodowy dzień matki jest obchodzony 9 mają. Jedyną tępą “dzidą” jesteś ty.

DarthRED

Co się dziwisz. Armata jest z tych co czytają tylko tytuły, czytając dalej już mu się zwoje przegrzewają.

in02

ale na wysryw w postaci komentarza zawsze jeszcze iskierka się znajdzie 😉