Lista zmian wersji 1.12.1

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Karol

Czyli nic wielkiego

Prawda boli

Założę się, że nadal po updejcie będzie błąd związany z wchodzeniem do przepustki klikając na Wynik drużynowy albo Raport szczegółowy, ale WG woli dodawać kopie drzewkowych czołgów jako czołgi premium, zamiast naprawiać uciążliwe problemy i niegrywalne mapy.

Flop

Może wie ktoś jak naprawić błąd co mam od ostaniego updatu na wszystkich czołgach? Obracając kamerkę do tyłu normalna ścieżka dźwiękowa silnika zmienia się na tą jaka powinna występować pod wodą.

biejkowski

Rozumiem, ze komunikat “masz niezarekrutowanych członków załogi” zostaje i nadal będzie się wyświetlał po każdym wejściu do garażu?

Bobby bobby ty prąciu

No teraz to by mi było smutno bez tego

brulolin

No, parę błędów poprawili ale to na pewno nie wszytkie, obaliło mnie to z tymi niszczycielami czołgów….kosmos w szwecji, dziękuję za wyjaśnienie 1.12.

kocur
  • Na mapie Normandia w trybie Linia frontu niektóre szwedzkie niszczyciele czołgów mogą się odrodzić po swojej stronie.

Może mi ktoś to wytłumaczyć? bo nie rozumiem tego zbytnio

1.12.1

WG niestety ma słabych tłumaczów i jest to po prostu głupi błąd w tłumaczeniu.
W newsie po angielsku opisane jest to tak: “(…) Swedish tank destroyers may spawn on their side” – czyli szwedzkie TD mogą odrodzić się leżąc na boku.

kocur

to wiele zmieniam, dziękuje za objaśnienie

Chyzy_

sam tłumaczysz niepoprawnie. spawn to nie respawn.