Czarny rynek 2021: Klucz dostępu № 14 / 14

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

332 komentarzy
Robot

Monitor sobie poplułem ze śmiechu: https://youtu.be/du_DkI-IVpM

A skill4ltu wylosował focha i złotego typka59… Na pewno przypadek 😀

Last edited 5 lat temu by Robot
Artscald

Pomóżcie ! Nie wiem co wybrać. Wylosowało mi:

  • Pz.Kpfw. V / IV
  • AMX 50 Foch (155)
  • Chrysler K GF

Caernarvon Action X

Co brać?

Last edited 5 lat temu by Artscald
Mati

Za 1 razem TYP 59 G i tego chciałem.

Wiem, że to tylko skórka, że na obecne realia jest to złom tym bardziej, że mam TYP 59 zwykłego i po obecnym Czarnym rynku już nie będzie takim unikatem (wersja GOLD), jednak wybrałem go z sentymentu :).

Gram w grę od ok 9 lat i typy 59 były kontrowersyjnymi maszynami. Najpierw z racji tego, że były za mocne, później poważne nerfy na końcu wycofanie z sprzedaży.

Nie żałuję wyboru, premek 8T mam koło 30, więc wszystko czego potrzebuje i czym gram – jest na koncie.

no cóż

Zaryzykowałem, zrobiłem listę i w sumie doszedłem do wniosku ze byłbym względnie zadowolony z jakiejś połowy czołgów: Type59, EBR, Godzilla, Foch, Pz2j, Pz IV/V, FCM, leFH, Lansen, CaernarvonAX, Ewentualnie np T34B ze względu na chyba największą wartość w złocie, a dostałem AMX 13 57 GF (mam zwykłego), Hydrostat (no comment), Su76 nie interesował mnie akurat ten, Schwarzpanzer(dla mnie szrot), Chrysler. Wziąłem Chryslera ale szału nie ma, wiele się tym nie zarabia. Podsumowując, kwestia farta, ja dostałem możliwie najgorszy loot (dla mnie), ale ktoś mógł mieć zupełnie inaczej.

DarthRED

Dodając do tego że Chryslera GK można kupić w grze za 8000 obligacji to loot mega słaby. Mi wypadł EBR w pierwszym okienku, więc nawet nie losowałem dalej.

bob

1 konto wybrałem typ59g 2 konto blackdog

Jajszon11

co to blackdog hAHAHA

Ponury

Last edited 5 lat temu by Ponury
Onetoone

Takie pytanko. Czy klucz można kupić dwa razy??

Lenfran

nie

afasf

1. PZ.KPFW. V/IV; 2. AMX 13 57 GF; 3. BT-SV; 4. leKpz M 41 9; 5. Panhard EBR 75

no cóż

zazdroszczę :D, ja bym brał w takiej kolejności: EBR jeśli nie to PzV/IV lub AMX, a jeśli nie to Kpz

Areis

Miałem do wyboru pz2j lansen amx 57 ebr i caernavon i wziołem tego ostatniego i nie załuje wydanych 50 zł na golda

bronx

o to właśnie chodziło wg

Areis

Chociaż tyle ze dali mi kupon roczniczowy na golda -30% to zamiast 80 zł za 5500 golda zapłaciłem 56 ziko

Ponury

Chciałem wylosować któregoś z lolków. Pz.IIJ, Pz.38H, albo SU-76I. Nic z tego nie trafiłem. Koniec końców wylosowałem Type 59G. Mam teraz dwa, nagrodę i BM. Mieszane uczucie. Z jednej strony fajnie pamiętając ile ludzie płacili w zeszłym roku, a z drugiej strony lekkie rozczarowanie bo chciałem coś nowego.
Jak to się mówi ryzyko hazardzisty. 🙂

Gustaff

Wypadlo:
Lansen C
T34B
SU-76I
Pz V/IV
PZ IV Hydrostat

Liczylem na Godzille, ale hazard to hazard. Co byscie wybrali? Skladniam sie ku Lansenowi, wiem, ze duzo ludzi napalilo sie na Su, ale jakos mnie sealclubbing nie pociaga 🙂

https://ibb.co/Mc3SyJG

Last edited 5 lat temu by Gustaff
Ponury

Jeśli nie zbierasz kolekcjonersko czołgów to bierz Lansena. Najlepszy wybór z tego zestawu.

góral spod samiuśkich tater

wszystkie to kupy, obojętne co wybierzesz

Jumbo

1. Alpine Tiger
2. AX
3. Hydrostat
4. Pz.V/IV
5. T34B
Wziąłem Pz.V/IV. Liczyłem na jakiegoś koks lolka typu Pz. 2 J ale ten też jest sztos.

Paralela

Za 3 razem goldowy typek 59 (zwykłego też mam) 🙂 Ależ on mi się podoba wizualnie.

bob

też za 3 razem wypadł

beka2021

Śmieszne jest to że osoby co rok temu wydawali full golda żeby dostać type 59 gold i jaką wartość miał kiedyś jak teraz to może być tylko zabawka na nudy i zakurzenie garażu bo nim nie zagrasz normalnej bitwy jak ostatnio są 2x lepsze premki medy od niego.

i nie zapominając o tych co wydali se 5k golda i mają go tera dla innych to ogromny ból **** że marsc nawet nie pomoże że jakiś ramdom kupi klucz i zdobywa (czołg-kolecja) zagra nim kilka bitew i będzie kurzuł się na wieki

fajna gierka 0 balansu XDDD

Otis

Prawie powieść napisałeś wow!

bronx

no i czy to nie jest dla wg strzał w kolano, czołg który można było jeszcze sprzedawać w różnoraki sposób nawet za połowę tej ceny teraz jest bezwartościowy, jak i kolejne bo wiadomo jak to się skończy

Misieq9999

A kiedy zbitek pikseli miał wartość? Raz na nim zarobili, teraz był drugi raz – klucz kupiło pewnie ze 100tyś osób razy 80zł za golda daje 8mln złotych. Nie uważasz że ten Typ przyciągnął graczy do zakupów? Zresztą większość nie dostała tego co chciała więc kto ma go kupić np. za 2 lata i tak go kupi

DaDrum

Hey Co myślicie SCHWARZPANZER 58 czy AMX 13 57 GF hmm… bo o reszcie nie wspomnę…

Jumbo

GF lepszy. Bierz w ciemno

Paralela

AMX 13 57 GF jest rewelacyjny, ale nie jako zarabiarka a jako fun tank. Jak dla mnie wyjątkowy.

Zychrust

Na randomach jest masakra i potrwa pewnie z tydzień. Każdy mógł nabyć wymarzonego szrota na BM i tera wszyscy popierdalają czołgusiami, których kompletnie nie ogarniają. Chwilowo random na tierach VIII-X niczym nie różni się od tego na lolkach…

jan

jest cos w czym gold typek jest lepszy od np progetto czy innych medow?

Jumbo

Ma preferencyjny. I chyba to tyle.

Wozniakk

No moim zdaniem więcej zarabia… Zrobisz 1,5 k DMG i jesteś na plus z 75 k

Kyboik

Lipa. Poleciało is6 wz alpine, m41, hydrostat, i godzilla.. a chciałem lansena albo t34b 😳😨

Jajszon11

ja dostalem lansena 🙁 moze sie zamienisz za godzille