Czarny rynek 2021: Klucz dostępu № 14 / 14
by Bin4r · Published · Updated
Czarny rynek, dzień 8:
- Przedmiot: Klucz dostępu
- Cena: 5.000 szt. złota
- Ilość: Nieograniczona
[NOWOŚĆ!] Zasada nr 9: Kupowanie kontrabandy jest niebezpieczne, ale warte ryzyka!
Nie spodziewaliście się mnie tutaj, co? Zapomnijcie o tamtym sprzedawczyku. Zagarnąłem jego interes i podebrałem kilka niezłych fur z jego tajnego magazynu. Teraz to ja dyktuję zasady na Czarnym rynku i to dla Was dobra wiadomość, drodzy klienci! Po co korzystać z pośredników, kiedy możemy się ugadać bezpośrednio?
Sugeruję, żebyście tak zrobili i skorzystali z mojej pozaoficjalnej promocji. A to działa tak:
- Kupcie ode mnie specjalny klucz, aby odblokować tajny magazyn.
- Jeden z pojazdów dostępnych na wcześniejszych Czarnych runkach będzie na Was czekał w magazynie. Kliknijcie w przycisk, by zobaczyć listę pojazdów dostępnych do zakupu.
- Wydajcie kredyty na dodatkowe zaopatrzenie, a skombinuję dla Was inne ciekawe maszyny z poprzednich Czarnych rynków. Pierwszy odblokowany czołg i pojazdy z dodatkowego zaopatrzenia będą wysłane na wolne miejsca. Będą one dostępne do wyboru aż do zamknięcia magazynu.
- Możecie wybrać tylko jeden pojazd z dostępnych miejsc.
Gdy odblokujecie tajemny magazyn lub zapłacicie za dodatkowe zaopatrzenie, nie otrzymacie pojazdów, które już macie w garażu, ani tych, które możecie odzyskać z normalnego magazynu. Każda partia zaopatrzenia zawiera unikalny pojazd i nigdy nie otrzymacie ponownie takiej samej maszyny. Środki wydane na zakup klucza dostępu i dodatkowego zaopatrzenia nie będą zwracane.
-
- Możecie zamówić dodatkowe zaopatrzenie do 4 razy. Wszystko zależy od tego ile macie już czołgów z tajnego magazynu. Koszt każdej kolejnej dostawy jest coraz większy, jak pokazuje poniższa tabela.
| DOSTAWA | KOSZT W KREDYTACH |
|---|---|
| 1 | 900 000 |
| 2 | 1 150 000 |
| 3 | 1 400 000 |
| 4 | 1 650 000 |
- Po rozpoczęciu sprzedaży klucza dostępu możecie go kupić w ciągu 24 godzin, odblokować tajny magazyn, zamówić zaopatrzenie i wybrać pojazd.
- Jeśli kupiliście klucz, ale nie odblokowaliście tajnego magazynu, to po zakończeniu wyprzedaży jeden z pojazdów zostanie automatycznie dodany do Waszego konta.
- Jeśli odblokowaliście magazyn, ale nie wybraliście jeszcze pojazdu, to po zakończeniu wyprzedaży pojazd zostanie automatycznie dodany do Waszego konta.
- Jeśli zamówiliście dostawę, ale nie wybraliście pojazdu, to po zakończeniu wyprzedaży pojazd z ostatniej dostawy zostanie dodany do Waszego konta.
- Tajny magazyn będzie niedostępny jeśli macie już wszystkie pojazdy z poprzednich Czarnych rynków w garażu, lub jeśli macie możliwość przywrócenia ich do normalnego magazynu, w razie gdyby już zostały sprzedane. W takim przypadku sprawdźcie swoje magazyny, w których możecie przywrócić wszystkie te sprzedane czołgi.
Pojazdy z tajnego magazynu
-
VIII leKpz M 41 90 mm GF
-
III FCM 36 Pak 40
-
VIII Type 59 G
-
III Sexton I
-
X FV215b (183)
-
V Pz.Kpfw. V/IV
-
VIII WZ-111 Alpine Tiger
-
VIII T34 B
-
V Pz.Kpfw. IV hydrostat.
-
VIII IS-6 B
-
III Pz.Kpfw. II Ausf. J
-
X AMX 50 Foch (155)
-
VIII Caernarvon Action X
-
VIII Lansen C
-
VII AMX 13 57 GF
-
VIII Chrysler K GF
-
V 105 leFH18B2
-
III SU-76I
-
II Pz.Kpfw. 38H 735 (f)
-
VIII Schwarzpanzer 58
-
VIII Panhard EBR 75 (FL 10)
-
III BT-SV
Share











Monitor sobie poplułem ze śmiechu: https://youtu.be/du_DkI-IVpM
A skill4ltu wylosował focha i złotego typka59… Na pewno przypadek 😀
Pomóżcie ! Nie wiem co wybrać. Wylosowało mi:
Caernarvon Action X
Co brać?
Za 1 razem TYP 59 G i tego chciałem.
Wiem, że to tylko skórka, że na obecne realia jest to złom tym bardziej, że mam TYP 59 zwykłego i po obecnym Czarnym rynku już nie będzie takim unikatem (wersja GOLD), jednak wybrałem go z sentymentu :).
Gram w grę od ok 9 lat i typy 59 były kontrowersyjnymi maszynami. Najpierw z racji tego, że były za mocne, później poważne nerfy na końcu wycofanie z sprzedaży.
Nie żałuję wyboru, premek 8T mam koło 30, więc wszystko czego potrzebuje i czym gram – jest na koncie.
Zaryzykowałem, zrobiłem listę i w sumie doszedłem do wniosku ze byłbym względnie zadowolony z jakiejś połowy czołgów: Type59, EBR, Godzilla, Foch, Pz2j, Pz IV/V, FCM, leFH, Lansen, CaernarvonAX, Ewentualnie np T34B ze względu na chyba największą wartość w złocie, a dostałem AMX 13 57 GF (mam zwykłego), Hydrostat (no comment), Su76 nie interesował mnie akurat ten, Schwarzpanzer(dla mnie szrot), Chrysler. Wziąłem Chryslera ale szału nie ma, wiele się tym nie zarabia. Podsumowując, kwestia farta, ja dostałem możliwie najgorszy loot (dla mnie), ale ktoś mógł mieć zupełnie inaczej.
Dodając do tego że Chryslera GK można kupić w grze za 8000 obligacji to loot mega słaby. Mi wypadł EBR w pierwszym okienku, więc nawet nie losowałem dalej.
1 konto wybrałem typ59g 2 konto blackdog
co to blackdog hAHAHA
…
Takie pytanko. Czy klucz można kupić dwa razy??
nie
1. PZ.KPFW. V/IV; 2. AMX 13 57 GF; 3. BT-SV; 4. leKpz M 41 9; 5. Panhard EBR 75
zazdroszczę :D, ja bym brał w takiej kolejności: EBR jeśli nie to PzV/IV lub AMX, a jeśli nie to Kpz
Miałem do wyboru pz2j lansen amx 57 ebr i caernavon i wziołem tego ostatniego i nie załuje wydanych 50 zł na golda
o to właśnie chodziło wg
Chociaż tyle ze dali mi kupon roczniczowy na golda -30% to zamiast 80 zł za 5500 golda zapłaciłem 56 ziko
Chciałem wylosować któregoś z lolków. Pz.IIJ, Pz.38H, albo SU-76I. Nic z tego nie trafiłem. Koniec końców wylosowałem Type 59G. Mam teraz dwa, nagrodę i BM. Mieszane uczucie. Z jednej strony fajnie pamiętając ile ludzie płacili w zeszłym roku, a z drugiej strony lekkie rozczarowanie bo chciałem coś nowego.
Jak to się mówi ryzyko hazardzisty. 🙂
Wypadlo:
Lansen C
T34B
SU-76I
Pz V/IV
PZ IV Hydrostat
Liczylem na Godzille, ale hazard to hazard. Co byscie wybrali? Skladniam sie ku Lansenowi, wiem, ze duzo ludzi napalilo sie na Su, ale jakos mnie sealclubbing nie pociaga 🙂
https://ibb.co/Mc3SyJG
Jeśli nie zbierasz kolekcjonersko czołgów to bierz Lansena. Najlepszy wybór z tego zestawu.
wszystkie to kupy, obojętne co wybierzesz
1. Alpine Tiger
2. AX
3. Hydrostat
4. Pz.V/IV
5. T34B
Wziąłem Pz.V/IV. Liczyłem na jakiegoś koks lolka typu Pz. 2 J ale ten też jest sztos.
Za 3 razem goldowy typek 59 (zwykłego też mam) 🙂 Ależ on mi się podoba wizualnie.
też za 3 razem wypadł
Śmieszne jest to że osoby co rok temu wydawali full golda żeby dostać type 59 gold i jaką wartość miał kiedyś jak teraz to może być tylko zabawka na nudy i zakurzenie garażu bo nim nie zagrasz normalnej bitwy jak ostatnio są 2x lepsze premki medy od niego.
i nie zapominając o tych co wydali se 5k golda i mają go tera dla innych to ogromny ból **** że marsc nawet nie pomoże że jakiś ramdom kupi klucz i zdobywa (czołg-kolecja) zagra nim kilka bitew i będzie kurzuł się na wieki
fajna gierka 0 balansu XDDD
Prawie powieść napisałeś wow!
no i czy to nie jest dla wg strzał w kolano, czołg który można było jeszcze sprzedawać w różnoraki sposób nawet za połowę tej ceny teraz jest bezwartościowy, jak i kolejne bo wiadomo jak to się skończy
A kiedy zbitek pikseli miał wartość? Raz na nim zarobili, teraz był drugi raz – klucz kupiło pewnie ze 100tyś osób razy 80zł za golda daje 8mln złotych. Nie uważasz że ten Typ przyciągnął graczy do zakupów? Zresztą większość nie dostała tego co chciała więc kto ma go kupić np. za 2 lata i tak go kupi
Hey Co myślicie SCHWARZPANZER 58 czy AMX 13 57 GF hmm… bo o reszcie nie wspomnę…
GF lepszy. Bierz w ciemno
AMX 13 57 GF jest rewelacyjny, ale nie jako zarabiarka a jako fun tank. Jak dla mnie wyjątkowy.
Na randomach jest masakra i potrwa pewnie z tydzień. Każdy mógł nabyć wymarzonego szrota na BM i tera wszyscy popierdalają czołgusiami, których kompletnie nie ogarniają. Chwilowo random na tierach VIII-X niczym nie różni się od tego na lolkach…
jest cos w czym gold typek jest lepszy od np progetto czy innych medow?
Ma preferencyjny. I chyba to tyle.
No moim zdaniem więcej zarabia… Zrobisz 1,5 k DMG i jesteś na plus z 75 k
Lipa. Poleciało is6 wz alpine, m41, hydrostat, i godzilla.. a chciałem lansena albo t34b 😳😨
ja dostalem lansena 🙁 moze sie zamienisz za godzille