Rywalizacja klanów: Wiosenne natarcie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kiła

Jak to jest, ze w tabeli jest pula nagród dla 8 miejsc a klanów w wydarzeniu jest 6? Bo juz główkuje nad tym i nadal nie moge na to wpaść..

Vice

8 drużyn dochodzi z kwalifikacji

Perseusz z T-X-C

Znowu będzie jedno wielkie podniecanie się jakimiś topowymi klanami, a prawda jest taka, że na kampanii gracze z tych klanów dostali bany. To pokazuje tylko jaki poziom tego turnieju jest.

mateusz

wciaz lepiej niz txc

DARK_DRAG0N

Tak sobie to tłumacz pomidorku

Perseusz z T-X-C

Nie muszę tłumaczyć sobie, bo tak jest. Masa banów dla GX i Y0L0-, a te klany na bank wezmą w tym udział i tak…

Botowski

A może powiesz skąd wiesz że akurat oni dostali bany co ? Może z tej listy która jest ,,nieoficjalna,, i z całych 4700 graczy na niej pokazanych zbanowali 2400 hmm przypadek ? Otóż nie nie każdy który był na tej liście dostał bana więc nie masz żadnych dowodów że w GX czy YOLO byli cheaterzy 😉

Fioletowy kwadrat

No akurat sprawdzić ilość czołgów klanu w poniedziałek po kampanii i porównać ją z liczbą czołgów po banach, a jeszcze przed przyznaniem obligacji to dziecko w przedszkolu umie zrobić. A te klany to nie są raczej nonamy…

Misha_WoT

Oni dostawali bany za boosting nie za cheaty, plus na czas kampani przyjmuje się do klanów dużo nowych osób, które po kampanii się wyrzuca i to takie osoby jak już to będą oszukiwać, a nie stałe topowe składy.

Fioletowy kwadrat

Nadal jest to łamanie zasad wydarzenia za które zostali wykluczeni. Bany/zerowanie pkt były i nie wybielicie tego.

Maciek330

Za boostowanie nie ma banów, usuwane są tylko punkty gracza.