Starcie Drużyn 2021: Zestawy stylizacyjne

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek330

Ja postawie na multiego, myślę że ma największe szanse wygranej

doom7ord

Multi będzie ostatni, ze względu na to że nie prowadzi transmisji po angielsku.

łysy

gdyby to tak działało, to mailand byłby ostatnio na końcu, a skończył drugi

doom7ord

Możliwe że będzie inaczej, Multi ma tę przewagę, że co roku rodzi się masa jego nowych widzów w Polsce.

Yo!

Ogólnie to TeanDaki ale kolorystycznie Circona camo jest kozak

major

na skinie multiego powinny byc wszedzie pieciozlotowki i 20 zlotuwy

Maciek Xd

Multiego skin powinien zamieniać czolg w jeżdżącą 5 złotówkę z działem zwiniętej 10 w rulon…

Nicki

Już 15.

Facet

Kolego to jest biznes, może nie jesteś w stanie pojąć … jakbyś miał znany kanał też byś wsuwał piątki jak Reksio szynkę ..ale niestety nie masz ..a może i dobrze

Grozmaryn

Po wstępnym rozeznaniu wynika, że najmniej opłaca się stawiać na Multiego. Nikt go nie zna, bo nie robi materiałów w języku angielskim. Dodatkowo gdy zobaczą, że za 15PLN ocenia konta miernot, to reputacja jako gracza może runąc jak lawina. W sieci się niesie.

rudyrydz

a co inni stremerzy mają wyłączone donejty

Anis

Oczywiście, że mają włączone donejty. Nie ma nic złego we wspieraniu ulubionego streamera. Natomiast nie jest mi znany żaden inny jak Multi przypadek wśród streamerów wota, polskich czy zagranicznych. Tylko on zabiera naiwnym dzieciakom kieszonkowe za tak zwaną, pożal się bożę – “ocenę konta”.

Gdyby nie ten fakt, nie miałbym nic do niego. Nadal bym go nie oglądał, bo zupełnie nie leży mi jego infantylność, poczucie humoru, żarty o spadających kapciach, “ło panie ło panie”, czy braku możliwości telefonu do mamy. No nie moje klimaty, ale rozumiem, że do bardzo młodej widowni może trafiać i w porządku, niech trafia.

Natomiast żerowanie na naiwności dzieci i młodzieży nie jest i nigdy nie będzie w porządku.

Na pewno zaraz pojawi się ktoś zatroskany o mój odbyt, bo pełno tutaj takich, więc uprzedzam – nie, nie boli mnie tyłek 😉 Nigdy w życiu nikomu nie zazdrościłem pieniędzy i pierwszy na pewno nie będzie “Multi 5 zł” 😉 Krytyka nie musi i w rzeczywistości rzadko wynika z jakiejkolwiek zazdrości, a przed nazwaniem mnie hejterem polecam odświeżyć sobie definicję. Strzałeczka 😉

Facet

Masz trochę racji ale to jest biznes …inni znani w Europie zarabiają ze streamów nie tysiące złotych ale tysiące Euro..

Yogi

Jak jest różnica w tym czy ktoś da 15 zł twojemu ulubionemu strimerowi i dostanie za to tylko troche atencji a tym ze multi sprzeda swoja ocene czyjegoś konta

Nicki

Taka, że tą oceną można najczęściej o kant doopy potłuc.

MrN___

Bin4r mógłbyś coś zrobić, że kiedy wchodzę na rykoszet to ciemny motyw mi się wyłącza? Bo nie jestem przystosowany do jasnych kolorów, rażą mnie w oczy.

Tarantino

“oczami wyobraźni” mały ciasny pokój, pełno rupieci, ciężko się swobodnie poruszać, okna za malowanie czarną farbą, dodatkowo żaluzje i zasłony, tylko on (anonymous) i cztery monitory, hakuje strony rządu, banków oraz potężnych korporacji wyłudzając miliony w zamian za utrzymanie w tajemnicy przekrętów które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego, w wolnych chwilach dla relaksu pyka w grę która go odpręża, (WORLD OF TANK). Chcąc być na bieżącą ze społecznością często odwiedza stronę rykoszet.info… ale strona ma białe tło które pali go w oczy i nie wiedząc jak to z hakować pisze do admina ( Bin4r ) ….
Quentin Jerome Tarantino