Prosto z Supertestu: 🇨🇳 114 SP2 – zmiana parametrów technicznych, cz. 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

18 komentarzy
bolek elektryk

wydaje mi sie że taki wysoka wieża powinna bez problemu dawać depresje działa na 8 stopni, nie mniej ciekawa maszyna

Bobby

A to co to jest? Jakąś nową nagroda za kampanię?

M4rtin_73

Pamiętam jak smoła wchodziła do sklepu, to 95% ludzi narzekało jakie to gówno będzie, bo mało pancerza. A ja znajomym mówiłem że fakt, mało pancerza ale fajnie pokontowany… I teraz już ni jeden się zdziwił, co potrafi Smoła odbić… Z tym Chinczykiem będzie to samo, choć sam pisałem, że ten pancerz to żart

missialke

Yyy „smoła”? Który to, że tak spytam?

Last edited 5 lat temu by missialke
True

Somuła coś tam odbije kadłubem, natomiast wieża papier. Nie trzeba nawet golda. Można zapomnieć o graniu na wieżę…

WaaCat

Też pierwszy raz widzę taka nazwę. Który to?

PomaranczowySzogun

no teraz będzie trochu grywalny .
zakład że będzie za 12k obligacji xd ?

Maciek330

Ja też myślę że będzie za obligacje ale jako z enowy pojazd to raczej za 15k do 20k

Czyj

Wydaje mi się ze trochę więcej pancerze by mu można by dac

Sebu111

przynajmniej na wieży 😉

missialke

Nareszcie jest sympatyczny. Mi się aktualnie podoba. Nie jest wybitny, ale na pewno grywalny.

Daminaisu

No to mamy w miarę celne działo :3

Dakis

Jeszcze trochę mu brakuje

kowalski_stream

Teraz jest jeszcze chyba ciut za słaby na dzisiejsze realia.

karwa kawka

114 SPG2 a co to jest arta chinska?

xStefol

Działa samobierzne to nie tylko artyleria

missialke

Dokładnie. Historycznie na przykład Stug to też SPG (Self Propeled Gun)

Pet Sampras

chyba raczej StuH…