Wydarzenie specjalne: Regeneracja

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
polko

Dzisiaj 30 gierek, sprawdzałem później personal rating wszystkich klikerów które we mnie kliknęły. Średnia ratingu to ok 4000 a grałem przeważnie na 10 tierach. Gracze z ratingiem powyżej 7000 grający jako klikerzy trafili się 2 (słownie : dwa) razy. Zdażały się natomiast przypadki że koleś miał 45 tys bitew i 3000 ratingu. Pytanie: czemu tylko orangutany grają tymi artami, skąd oni sie biorą, jak można byc takim przygłupem żeby po rozegraniu 45 tys bitew mieć 3000 ratingu?

Astor

Dlatego orangutanie, że dla niektórych to tylko rozrywka, a nie sens życia.

Jestem robotek który nie czyta regulaminów

Bardzo specjalne to wydarzenie, można wygrać apteczkę… a może ze szczepionką?

Luleksna

Bieda, a do tego za chwilę ukradną nam załogi. Dziekujemy WG!

WoTPl

kiedy będzie battle pass?

Tomasz

Na wiosnę, mówili już.

GraczProliga

Gdzie misja na gaśnicę

Lolo

Wolałbym schematy uniwersalne bo ostatnio cienko, nawet na Tank Rewards

Last edited 2 lat temu by Lolo
Morska_Sroka

Te braki schematów mogą wynikać z tego, że WG chce całkowicie „zmienić” schematy, przez jakiś czas mają być w ogóle kolejną „walutą” w grze. Może poszli po rozum do głowy i widzą, że gracze bez żadnego doświadczenia i umiejętności skaczą sobie w grindzie z czołgu na czołg, a potem mamy bitwy 15-0 na X tierach 🙂

I_Need_Another_opruskapremkaza160pln

prawda, za schematy mam zniżkę -100% na stb, a type 61 jest u mnie w cenie siódemki (oczywiście mowa o xp)

Góral

Bitwy 15-0 to nie wina graczy,ja mam 17k i w mojej drużynie prócz kolesia który miał 52 k reszta miała poniżej 10k a nawet 4 czy nawet 2 a w przeciwnej tylko jeden koleś miał 5 k reszta 20,50 czy 70 te białoruskie ch…e tak losują.Gdyby ludzie przestali tylko narzekać,a byliby solidarni to nie byłoby problemu się skrzyknąć i gdyby wszyscy olali granie na tydzień to w je….ym Mińsku na pewno by im zmiękła rura,ale narazie tylko płacz na forach a możemy mieć realny wpływ na to co się w tej grze dzieje.Na pewno nie pomoże nam w tym słuchanie you touberów którzy dostają siano od WG.

Góral

Poza tym to nie jest tak,że wszyscy rzucają się na schematy, mam w ch..j schematów i książek których nigdy nie użyję bo po prostu nie mam ochoty robić danej lini.Nie mówiąc o jarmarcznych kamuflażach i je…..ch naklejkach które są mi na ch…j potrzebne jakby nie było pilniejszych rzeczy do zrobienia w tej grze.

Chłop z WSI

I tak już wystarczająco dużo Ameb doszło do X przez schematy. Powinni je usunąć.

Xxxx

Przydałoby by się choć po 10 zestawów naprawczych.., ale dobrze i to.