Przedłużone Operacje świąteczne 2021: Bawcie się jeszcze dłużej i zdobywajcie premie!

Witajcie, Dowódcy!

Nadszedł Nowy Rok, ale to nie znaczy, że trzeba kończyć świętowanie. Nasze radosne celebracje potrwają do końca stycznia, aż do wprowadzenia aktualizacji 1.11.1 . Dotrzyjcie do X poziomu Świątecznej atmosfery przed końcem Operacji świątecznych, 11 stycznia, aby wycisnąć jak najwięcej z przedłużonego wydarzenia i jak najlepiej wykorzystać gałąź pojazdów z tych operacji.

Wypełniajcie misje od Chucka i kompletujcie kolekcje 2018-2021!

Wypełnijcie misje od Chucka do 11 stycznia i otrzymajcie za nie słodkie nagrody, a w tym unikalne spersonalizowane przedmioty oraz Chucka Norrisa we własnej osobie jako dowódcę. Posiada on trzy umiejętności (Szósty zmysł, Naprawa i Braterstwo broni jako atut zerowy) i dość doświadczenia, by wyszkolić wybraną przez Was czwartą umiejętność.

Pamiętajcie, że wszystkie misje można wypełniać jednocześnie. Jeśli przegapiliście kilka misji lub dopiero niedawno dołączyliście do tego wydarzenia, nadal macie duże szanse na zdobycie nagród od Chucka i dotarcie do X poziomu Świątecznej atmosfery. Nie przepuśćcie tej okazji by zgarnąć niemal 200 małych pudełek z dekoracjami i przedmiotami z gry za ukończenie misji od Chucka!

Skompletujcie też cztery kolekcje z Operacji świątecznych 2021, aby dostać w swoje ręce wszystkie cztery przepiękne style i naklejki na ten rok. Jeśli jeszcze nie osiągnęliście X poziomu Świątecznej atmosfery, możecie skompletować kolekcje z poprzednich lat (2018-2020) przy pomocy Skorupek i otrzymać wspaniały styl 2D i niesamowite naklejki za każdą z nich!

Korzystajcie z premii do wolnych i bojowych PD oraz PD załogi!

Jeśli osiągnęliście przynajmniej V poziom Świątecznej atmosfery przed końcem wydarzenia 11 stycznia, możecie nadal cieszyć się premiami z gałęzi pojazdów Operacji świątecznych do niemal końca stycznia.

 • Czołgi ciężkie i średnie otrzymują +50% do PD bojowego
 • Działa samobieżne i niszczyciele czołgów otrzymują +100% do PD załogi
 • Czołgi lekkie zyskują +200% do wolnych PD
 • Wybierzcie jedną z trzech premii powyżej dla dowolnego pojazdu znajdującego się na miejscu Chucka.

Miejsc posiadacie tyle, ile ich odblokowaliście podczas Operacji świątecznych 2021. Raz na dzień można za darmo zmienić pojazd w danym miejscu, a częstsza zamiana kosztować będzie 100 000.

Na wolnych miejscach tej gałęzi można umieszczać wszystkie pojazdy oprócz premium.
Zdobądźcie maksymalną premię do kredytów!

Podczas Przedłużenia wydarzenia wszystkie pojazdy Operacji świątecznych otrzymają największą premię do kredytów w skali trwania tego wydarzenia. Aby zmaksymalizować jej wartość musicie uzbierać przynajmniej 72 dekoracje z każdej z czterech kolekcji, uzyskać X poziom Świątecznej atmosfery i zebrać wszystkie duże dekoracje, po czym umieścić je we właściwych miejscach!

Pamiętajcie, że świąteczny garaż zostanie wyłączony pod koniec głównego wydarzenia w dniu 11 styczniu, zatem nie będziecie mogli potem kupować dużych pudełek. Jeśli nadal brakuje Wam dekoracji, teraz jest najlepszy czas, by je zdobyć!

Przedłużenie wydarzenia
 • Przedłużenie wydarzenia potrwa do końca stycznia, aż do wprowadzenia aktualizacji 1.11.1.
 • W tym czasie częstotliwość darmowej zamiany pojazdów na miejscach Operacji świątecznych zostanie zmniejszona (raz na 24 godziny), ale za kilka kredytów możecie je wymieniać po każdej bitwie.
 • Rozmiar premii do kredytów będzie równy najwyższej wartości premii, którą osiągniecie podczas wydarzenia, nawet jeśli rozbijecie wszystkie dekoracje i obniżycie poziom świątecznej atmosfery.
 • Po rozpoczęciu Przedłużenia wydarzenia nie będziecie mogli zastosować niewykorzystanych zniżek na kredyty na możliwe do zbadania pojazdy. Wykorzystajcie je przed 11 stycznia.
 • Wszystkie nieotwarte duże pudełka zostaną otworzone automatycznie pod koniec wydarzenia, nawet jeśli nie zalogowaliście się do gry podczas jego przedłużenia; nagrody w nich zawarte zostaną zachowane na Waszych kontach.
 • Aby zaakceptować lub odrzucić duże pudełka, które zostały Wam przesłane jako prezenty, zalogujcie się na swoje konta w Sklepie premium.
 • Gdy skończy się główne wydarzenie, otrzymacie rekompensatę w złocie za każde duże pudełko, które zostało wysłane w ramach prezentu, ale nie zostało odebrane przez odbiorcę.
 • Jeśli nie otworzycie małych lub dużych pudełek przed końcem Operacji świątecznych 2021 (11 stycznia 2021r. o 08:00 CET, UTC+1), po pierwszym zalogowaniu się do klienta po tej dacie otrzymacie przedmioty w grze z pudełek i te dekoracje w nich zawarte, których nadal brakuje w Waszych kolekcjach. Te dekoracje zostaną rozmieszczone w odpowiednich kolekcjach.
Przykład:

Posiadacie 10 dużych pudełek, których jeszcze nie otworzyliście, a Wasz album zawiera 320 z 372 dekoracji. Po otwarciu tych pudełek otrzymacie przedmioty z gry oraz 20 dekoracji, w tym 4 nowe. To oznacza, że Wasz album będzie zawierał 324 dekoracje z 372.

Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście podczas Operacji świątecznych 2021, wygrywając wiele epickich bitew i zgarniają mnóstwo wspaniałych nagród! Jesteśmy przekonani, że podczas Przedłużenia wydarzenia także nie będziecie się nudzić. Wykorzystajcie premie, nie dajcie się zimie i pozostańcie w odświętnym nastroju. Żegnamy się z Wami i liczymy na to, że spotkamy się ponownie w nowym roku!

Adios amigos! Mamy nadzieję, że bawiliście się przednio, bo niedługo będzie czas zagrać na poważnie. Bądźcie zdrowi i powodzenia na polu bitwy!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
50 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
X_ME

Jak sie bawicie ? Bo ja ***********, ledwie garaż działa takie mają genialne serwery 🙂

Last edited 16 dni temu by X_ME
virafi

mozna jeszcze odebrac przecene na x tier?

FDEX

Przedłużyli bo mało kasy zarobili hahahahaha

robertunio

Miały być przedłużone do 8 rano. Zalogowałem się o 7:15 bo chciałem rozbić ozdoby i wytworzyć kilkanaście nowych i już nie było.

Wackrapp

i niby jak przedłużone,wchodze właśnie na WOT-a a tu nie ma ani choinki już,ani nic…..

...

Do 8 rano…

anteky345

hej
jest może klan który przyjmie na kampanie?

misio

klanowicze twierdzą, żeby nie otwierac małych paczek, że te otwarte po 11 będą miały tylko brakujące ozdoby

SzklanaDama

Będą zawierały tylko kilka nowych ozdób. Jak w przykładzie na 20 dekoracji 4 będą nowe.

Lolek

Poziom randomów dziś tragedia. Odpalam rezerwy i załogi zapominają jak trafiać. Dałem sobie spokój. Rozbilem ozdoby i jakimś cudem mam 5 nowych 5 tek.
Chyba na otarcie łez.

szaryszynszyl

czyli zdjąć dzisiaj wszystkie ozdoby przetopić na skorupki a bonusy zostana do końca miesiąca? Czy ozdoby zostawić bo albumy bedzie można jeszcze uzupełniać?

.....

to premia do kredytów będzie do 11stycznia czy do końca miesiąca?

maciekbiały

Szkoda z tymi zniżkami , po cichu liczyłem , że wezmę nowe ciężkie Włochy na nich,
P.S. co na 7 wziąć , co polecacie

Raginis

T29 jeśli nie masz. Pzdr

maciekbiały

Dzięki , ale mam jeden z moich ulubieńców. Wziąłem na kołowca , kiedyś je zrobię
Pozdro

Mmmmala

Kolowce zaczynają się od 8 tiero

Rudyrydz

Od 6

Mmmmaakao

Pamietajcie ze premia do kredytow zostanie, ale tylko dla pojazdów drzewkowych;)

Dejwid

Jak najlepiej wykorzystać skorupki i antyduplikatory (co ustawić w tym zderzaczu)? Brakuje mi głównie V poziomów

...

Polecam Ci zrobić tak: Jak masz np. małe oświetlenie i zero “zdobytych” dekoracji to bez antyduplikatora. Jak masz 1/3 to również bez. A jak masz 2/3 to włączasz.

hhh

Antyduplikatory to trochę niewykorzystany potencjał xd Myślałem na początku że można wybrać w zderzaczu wszystkie parametry na “Losowo” i będą wypadać brakujące dekoracje, ale nie. Jedyne jak można je wykorzystać to klikasz na dekorację (w albumie) której Ci brakuje, gra przenosi Cię do zderzacza i tam klikasz dodatkowo antyduplikator. Z tego co zauważyłem to po wybraniu odpowiedniej, brakującej dekoracji to i tak w 80% przypadków się nie zduplikuje, ale jednak jakaś szansa na to jest – i tutaj można antyduplikator właśnie wykorzystać.

Fabi

Najpierw uzupełnij wszystkie niższe ozdoby są dość tanie. A potem ustaw na zderzaczu wszystko na losowo i ładuj ładunki chyba że zależy Ci na konkretnej kolekcji to wtedy ustaw ja i każda ozdoba będzie za 200 skorupek

Fallen

Nigdy nie trać skorupek na niskie poziomy bo one najczęściej wypadają trzymaj na 5 i

misio

kolega ma rację uzupełniaj najstarsze kolekcje, tegoroczna uzupełnisz za rok, szkoda tracić ozdoby na losowe wytwarzanie mnie przed rokiem zrobiło cztery takie same pod rząd, takie RMG zderzacza

Pdg

Dokładnie to samo robię za każdym razem czyszcze ubiegloroczna kolekcję:)

Wubi

Dzisiaj tak chcialem zrobic, dostajesz komunikat ze musisz wybrac poziom, kolekcje i rodzaj ozdoby inaczej antyduplikator jest nieaktywny, nie da sie zrobic tym sposobem, musialem wybulic 1080 za kazda ozdobe.

RudyRydz

Jeśli nie zrekrutuję członków załogi za operacje świąteczne, to przepadają po 11 stycznia, czy zostaną w koszarach?

Luko

“Po rozpoczęciu Przedłużenia wydarzenia nie będziecie mogli zastosować niewykorzystanych zniżek na kredyty na możliwe do zbadania pojazdy. Wykorzystajcie je przed 11 stycznia.”

Czyli trzeba wybrać czołgi na jaki chce się zniżkę a kupić je można w późniejszym terminie, czy także trzeba te czołgi kupić do 11.01?

RudyRydz

Czołgi możesz kupić później.

perini

Tylko wybrać. Nie musisz kupować. Będziesz miał zniżkę do czasu aż nie kupisz pojazdu.

WiernyFanJasnowidzaMultiK2donate

Zniżka będzie dostepna aż do następnej atmosfery świąteczniej później znika, ja miałem nie wykorzystane poprzednie, a dałem je na czołg i przy tych obcenie, znikła mi zniżka ta stara, tak więc jak przydzielisz zniżkę na jakiś czołg masz rok na kupienie go bo przepada.

Johnny Bravo

Czyli paczki się nie sprzedały ! Pewnie potem przedłużą do czerwca ! Po co tworzą toksyczny kontent a potem się dziwią że nikt paczek nie kupuje ? Czyli mniejsza szansa wylosowania tieru 8 w paczkach, totalnie skopany RNG i MM … niebalansowane kołowce … i tak można wymieniać. Najbardziej to podoba mi się MM : jak po którejś łatce zapewnialiże będzie więcej bitew na ten tier a teraz ok 20%, u mnie ciągłe losowania tier +2 a potem +1 each brak słów …

Last edited 19 dni temu by Johnny Bravo
Luko

Umiesz czytać? Paczki do 11.01 można będzie tylko kupić.

Edek

Co Ty pleciesz? Paczki miały być i będą do 11tego a o przedłużeniu atmosfery mówili od samego początku. Podobnie było w zeszłym roku.

Asparragus

Nikt paczek nie kupuje? Przeciez są tacy co pozyczke lub kredyt biorą na zakup tych wirtualnych badziewi, a jak im zle wylosuje to kupują nastepne.

Luko

znasz chociaż jedną taką osobę?

andrzej

Siebie samego 😛 Ale skoro pyta to nie wie kim jest. Może jakaś schizofrenia, czy coś 😉

Asparragus

Poczytaj temat na oficjalnym forum buraku.

Kamil

Ooo najwiekszy troll rykoszeta się uruchomił xDD

Mmmmala

Pozyczke na paczki no tego jeszcze nie slyszalem ale z drugiej strony sa ludzie którzy biorą kredyt na wakacje wiec bym sie nie zdziwil

Artur Królik

Czyli bonusy z choinki i możliwość zbierania kolekcji jest do 11. Więc, 10 można rozebrać choinkę itd przerobić i rozbierać skorupki na style . A 11 już tylko te bonusy dla czołgów i od czaka? Dzięki za info pozdrawiam szanowne grono graczy .

greg12

Też mam ten dylemat. Rozbierać tą choinkę czy nie?

DlaczegoTakWygladasz

Już po Trzech Króli. Rozbieraj! Nie masz Boga w sercu?

zBUTAwŁEB

Nie no panie z tym rozbieraniem trzeba czekać aż wielebny po hajs się zjawi.

gramgdysram

Churrrraaa będzie można kupić jeszcze pudełka po wypłacie, świetny pomysł.

mar

“Churrrraaa” ???? W bibliotece to Ty raczej nie pracujesz bo tam miałbyś słownik ortograficzny.

cyklon88

Raczej miał na myśli wypłatę rodziców;)

DlaczegoTakWygladasz

Raczej rentę babci co to ją ma po zmarłym dziadku, a wnuczek ciągnie ile się da. Babcia płacze nad swym losem. Jej trud skończony…

Johnny Bravo

miał na myśli wypłatę 500+ z twoich podatków !

Edek

10ty to niedziela, więc jeśli dostajesz wypłatę przed weekendem, to kupisz 😀