🇬🇧 Charlemagne w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Powhatan

Te czubki dalej nie zmienili mu nazwy i jest to imię francuskiego króla pisane po francusku. Angole by tak nie nazwali nawet pisuaru. Obciach na miarę kolowców

Last edited 3 lat temu by Powhatan
Johnny Bravo

Po tym jak Normanowie, którzy dokonali podboju Anglii w 1066 roku uczynili z języka francuskiego (a raczej jego zmutowanej odmiany) język administracji, dworu królewskiego i szlachty w Anglii (na około 300 lat). Aktualnie używanych jest ok. 1200 słówek pochodzenia francuskiego(mogę się mylić)

Last edited 3 lat temu by Johnny Bravo
Raginis

Wg Wikipedii ok 30% słów angielskich pochodzi z francuskiego np beef. Pzdr

Dyst

A dlaczego zmieniac nazwe? Przeciez ten projekt faktycznie sie tak nazywal.

Paythoss

https://youtu.be/IPyv1cwBB9A
Te czubki, to i tak mają większą wiedzę na temat czołgów, niż ty będziesz miał w najbliższej, i pewnie najdalszej, przyszłości.

Last edited 3 lat temu by Paythoss
Powhatan

Programiści z nich może i dobrzy, ale jeśli chodzi o historię broni pancernej to już wiele razy udowodnili że mają ja mniejszą niż mój pies.
Oni wypuszczają zmyślone filmiki i rysunki aby popierać własne wyssane z palca teorie. Udowodnili już to przy polskim czołgach. Najpierw zmyślili wieże, a potem puścili w świat własne rysunki pokaxujace ze takie coś istniało. Oni piszą historię od nowa.

Last edited 3 lat temu by Powhatan
Maso

Kiedy w końcu w wocie pojawią się Nigeryjskie czołgi średnie oraz niszczyciele czołgów z Trynidadu i Tobago? Jest tam tyle „projektów” tyle „szkiców” i „dowodów” na istnienie chęci produkcji tychże wyssanych z palca pojazdów. Wg common! Czekam też na styl dziki byk do nowego rinoceronte!

Ale beka

Poćwicz bycie śmiesznym

Maso

Ależ Cię, w dziwny sposób to sposób zabolało. Ja się nie siliłem na śmieszny post, w rzeczy samej nie miało to być śmieszne, to ironia. Jeżeli z resztą grasz w wota, to powinieneś wiedzieć skąd owa ironiczna wypowiedź. Więcej luzu, pozdrowiam.

Last edited 3 lat temu by Maso
Tom

dzięki za pozdrowionia
kolego szanowny – bambusowe czołgi z Trynidadu wejdą zaraz po kołowcach z Wysp Owczych

iBlackLagoon

Ty nie znasz słówka „ironia” dzieciaku Gen-Z (zombii)