🇬🇧 Charlemagne w obiektywie

Garść zdjęć brytyjskiej ósemki.

Z charakterystyką możecie zapoznać się tutaj i tutaj.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Powhatan

Te czubki dalej nie zmienili mu nazwy i jest to imię francuskiego króla pisane po francusku. Angole by tak nie nazwali nawet pisuaru. Obciach na miarę kolowców

Last edited 8 dni temu by Powhatan
Johnny Bravo

Po tym jak Normanowie, którzy dokonali podboju Anglii w 1066 roku uczynili z języka francuskiego (a raczej jego zmutowanej odmiany) język administracji, dworu królewskiego i szlachty w Anglii (na około 300 lat). Aktualnie używanych jest ok. 1200 słówek pochodzenia francuskiego(mogę się mylić)

Last edited 8 dni temu by Johnny Bravo
Raginis

Wg Wikipedii ok 30% słów angielskich pochodzi z francuskiego np beef. Pzdr

Dyst

A dlaczego zmieniac nazwe? Przeciez ten projekt faktycznie sie tak nazywal.

Paythoss

https://youtu.be/IPyv1cwBB9A
Te czubki, to i tak mają większą wiedzę na temat czołgów, niż ty będziesz miał w najbliższej, i pewnie najdalszej, przyszłości.

Last edited 7 dni temu by Paythoss
Powhatan

Programiści z nich może i dobrzy, ale jeśli chodzi o historię broni pancernej to już wiele razy udowodnili że mają ja mniejszą niż mój pies.
Oni wypuszczają zmyślone filmiki i rysunki aby popierać własne wyssane z palca teorie. Udowodnili już to przy polskim czołgach. Najpierw zmyślili wieże, a potem puścili w świat własne rysunki pokaxujace ze takie coś istniało. Oni piszą historię od nowa.

Last edited 7 dni temu by Powhatan
Maso

Kiedy w końcu w wocie pojawią się Nigeryjskie czołgi średnie oraz niszczyciele czołgów z Trynidadu i Tobago? Jest tam tyle “projektów” tyle “szkiców” i “dowodów” na istnienie chęci produkcji tychże wyssanych z palca pojazdów. Wg common! Czekam też na styl dziki byk do nowego rinoceronte!

Ale beka

Poćwicz bycie śmiesznym

Maso

Ależ Cię, w dziwny sposób to sposób zabolało. Ja się nie siliłem na śmieszny post, w rzeczy samej nie miało to być śmieszne, to ironia. Jeżeli z resztą grasz w wota, to powinieneś wiedzieć skąd owa ironiczna wypowiedź. Więcej luzu, pozdrowiam.

Last edited 7 dni temu by Maso
Tom

dzięki za pozdrowionia
kolego szanowny – bambusowe czołgi z Trynidadu wejdą zaraz po kołowcach z Wysp Owczych

iBlackLagoon

Ty nie znasz słówka “ironia” dzieciaku Gen-Z (zombii)